Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

Reynold

New member
Dlaczego niezadowolony? Pytam bo jestem tuż przed zakupem tv...

A mój się nie chce zaktualizować, pomoc philipsa zdecydowała o naprawie gwarancyjne. Teraz po półtora tygodnia korzystania oddaje telewizor do naprawy. Nie dość, że jestem z niego niezadowolony to jeszcze naprawa po kilkunastu dniach użytkowania. NIE DAJCIE sobie wmówić, że to FAJNY telewizor tak jak ja sobie dałem wmówić.
 

husajn

New member
Wam też ipla nie wczytuje nic (a raczej w nieskończoność) a VOD onet nie ma możliwości nawigacji, tzn wybieram raz film czy serial i za każdym razem jak włączam aplikacje wznawia go i już nic innego zrobić nie mogę??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A ile aplikacji masz włączonych w tym samym czasie?
Masz podłączone jakie urządzenia do niego obecnie ?
U mnie wszystko hula jak należy !!!
 

asqinejem

New member
A ile aplikacji masz włączonych w tym samym czasie?
Masz podłączone jakie urządzenia do niego obecnie ?
U mnie wszystko hula jak należy !!!
Na jakiej wersji oprogramowania i na jakim tv?
Tobie, to akurat "wszystko w tym tv hula"... a już nie jedna osoba pisała, że na wersji QF2EU-0.173.42.0 i QF2EU-0.173.44.0 ipla film (i ipla) nie działa... Sprawa już została zgłoszona do ipli i podobno już zajmują się tym problemem.
 

Reynold

New member
Koledzy czy ktoś może skomentować wygodę grania na konsoli na modelu 6008? Chodzi konkretnie o input lag. Są jakieś znaczne opóźnienia? Warto się tym w ogóle przejmować?
 

phil7008

New member
Bez reklam
A ile aplikacji masz włączonych w tym samym czasie?
Masz podłączone jakie urządzenia do niego obecnie ?
U mnie wszystko hula jak należy !!!

ja to juz przestalem czytac takie posty ,po swoim wiem jakie ma bolaczki i napewno nie jest to pojedynczy przypadek
Ciekawe jak on sprawdza ilosc uruchomionych aplikacji... pewnie task managerem jakims heh
 

lucjan 5

New member
A mój się nie chce zaktualizować, pomoc philipsa zdecydowała o naprawie gwarancyjne. Teraz po półtora tygodnia korzystania oddaje telewizor do naprawy. Nie dość, że jestem z niego niezadowolony to jeszcze naprawa po kilkunastu dniach użytkowania. NIE DAJCIE sobie wmówić, że to FAJNY telewizor tak jak ja sobie dałem wmówić.
Ja jestem bardzo zadowolony. Nie zawracam sobie głowy żadnymi aktualizacjami. Gdy na ekranie ukazuje się NAKAZ aktualizacji wciskam OK, robię to czego żąda telewizor i dalej jestem bardzo zadowolony. Może się okazać, że robisz jakiś błąd. Ja na początku nie znając jego "zwyczajów" miałem też problemy. Człowiek od Philipsa nie widzi jak naciskasz klawisze. Wystarczy małe niedogadanie i nici z pomocy. Niestety po telewizor przyjedzie prawdopodobnie tylko kierowca. Gdyby był technikiem pewnie zaktualizował by odbiornik na miejscu.
 

jacek-placek

New member
Kupiłem sobie 60" pfl 6008 , ja używam go głównie do oglądania TV, miałem 42" 7403d-poszedł do pokoju córki, dzisiaj go przywieżli, cena: 5930 z dostawą i uchwytem na sciane, ale zamawiałem chyba w sobote, teraz już jest wyższa cena, pewnie trafiłem w jakąś czarną dziure cenową, po włączeniu i ustawieniu, wyskoczyła aktualizacja, to zaktualizowałem, na razie jest super, wolne przełączanie kanałów, ale nie takie znów wolne, a reszte zobaczymy.
 

boci

New member
Wam też ipla nie wczytuje nic (a raczej w nieskończoność) a VOD onet nie ma możliwości nawigacji, tzn wybieram raz film czy serial i za każdym razem jak włączam aplikacje wznawia go i już nic innego zrobić nie mogę??


Mam to samo. Jedyny sposób to w konfiguracji wyczyścić pamięć internetu, ale trzeba to robić po każdym odtworzeniu jakiegoś odcinka - paranoja.
Ipla nie działa, "mieli w kółko".

Smart TV - porażka. Jednak jakość obrazu (nc+) i ambilight pełna satysfakcja.
 

Donek7

New member
Witam
Jestem tu nowy więc od razu przepraszam jeśli piszę nie tu gdzie trzeba.
Mam następujący problem - przymierzam się do zakupu Philipsa [FONT=&quot]46PFL4908, [/FONT][FONT=&quot]jest w atrakcyjnej cenie. Oglądałem w sklepi ma sporo opcji w tym smart i 3d. Po powrocie do domu chciałem sobie poczytać więcej na temat tego telewizora lecz w necie brak opnii na jego temat a na stronie producenta UWAGA - brak takiego modelu - jak to możliwe, czy ktoś może mi to wyjaśnić? Czy ktoś może mi podać jakieś informacje na temat czy warto kupować coś takiego?[/FONT]
 

lukipele

New member
Witam , wlasnie zamowilem pfl 6008k. Mocno zastanawiam sie nad dokupieniem gambird dongle- opłacalny interes? Wiem, ze bolaczka tego modelu jest funkcja Smart Tv i chcę lekko to podrasowac:)
 

robson76

New member
Mam także pytanie z input lagiem : czy w modelu 6008
55'' jest taki sam imput lag jak w mniejszym 47 '' i czy ten model 55'' ma matrycę 100Hz ?
 

SDman

Banned
Witam , wlasnie zamowilem pfl 6008k. Mocno zastanawiam sie nad dokupieniem gambird dongle- opłacalny interes? Wiem, ze bolaczka tego modelu jest funkcja Smart Tv i chcę lekko to podrasowac:)

Witam,
dokup Blu-Ray Samsunga BD-F6500 będziesz miał extra komplet, czytnik BD-3D, skalowanie DVD
otrzymasz gratis.

Pozdr.
 
Do góry