Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

adamo_

New member
Bez reklam
Adamo chyba padla matryca albo nie laczy ktoras tasma nic nie zrobisz tylko serwis. Ja mialem podobnie tylko w pionie po rozpakowaniu z pudla,wymienilem na nowy w sklepie w ktorym zamawialem

.... macie tak w życiu że jak się sypie to parami a nawet czwórkami.??... jeszcze z telewizorem mi brakuje problemów na koniec roku... ehhh

Napiszę do Kikiego z prośbą o pomoc jak to najsprawniej i najszybciej załatwić. U niego kupowałem i z telewizora jestem bardzo zadowolony.
 

adamo_

New member
Bez reklam
Życie......

mi nie dzialal od nowosci pudlo ori zapakowane ;)


Kurcze panowie, nie wiem co jest grane. Telewizor działał przez około 3 godziny. Oglądałem programy z "pasami"....i w pewnym momencie pasy zniknęły. Znowu jest dobrze. Pytanie tylko czy to jakaś jednorazowa akcja czy ponownie wróci. Temperatura w mieszkaniu 22 stopnie, spadków napięcia żadnych nie zanotowałem w mieszkaniu. Czyżby tasmy się mogły jakoś nagrzewać? Poobserwuję jutro. Jak się powtórzy to reklamuję. Napisałem do kikiego, może ktoś miał podobną sytuację że się obraz naprawił?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po prostu kaprys...
Zawsze prze jakichkolwiek problemach , jakichkolwiek telewizorów , jakichkolwiek firm - pierwsze to reset i najczęściej pomaga.
Sprawdź dłużej i daj znać.
 

adamo_

New member
Bez reklam
Po prostu kaprys...
Zawsze prze jakichkolwiek problemach , jakichkolwiek telewizorów , jakichkolwiek firm - pierwsze to reset i najczęściej pomaga.
Sprawdź dłużej i daj znać.

Dziś jak to się pojawiło zrobiłęm: Kilka resetów na kilkanaście minut, potem ponowna aktualizacja softu, potem ustawienia fabryczne i to wszystko nie pomagało. Włączyłem go i oglądałem "przez pasy"

W pewnym momencie po jakiś 3 godzinach po tych akcjach obraz się wyostrzył i pasy znikneły...
Pierwsza myśl. Nagrzał się , może jakiś lut się nagrzał, połączenie wróciło z matrycą...

Będę obserwował.
 

gooliwer

New member
Filmy z komputera

Panowie, może już było ale nie mogę znaleźć. Jak odpalić filmy z kompa na tv? Ściągnąłem Allmediaserver i nie mogę ruszyć z tematem.

Odpaliłem na kompie ten program, w TV wszedłem w ŻRÓDŁO później PRZEGLĄDAJ SIEĆ i nic się nie dzieje. Może ktoś pomóc w temacie?
 
Ludzie powiedzcie mi CO TRZEBA ZROBIĆ, ŻEBY ZOBACZYĆ TE CHMURKI? Mam telewizor (6008) ustawiony na Oszczędność Energii, czyli na "najgorszym stylu" i nie mam najmniejszych problemów z obrazem. Ani w dzień ani wieczorem. Ustawiony mam tak ze względu na to, że wieczorami przy lekkim podświetleni sufitu i włączonym ambilight obraz jest dla mnie idealny. Biel śnieżna, czerń to sadza.

walnij ekran młotkiem:)
 

lucjan 5

New member
Linie na ekranie.

Kurcze panowie, nie wiem co jest grane. Telewizor działał przez około 3 godziny. Oglądałem programy z "pasami"....i w pewnym momencie pasy zniknęły. Znowu jest dobrze. Pytanie tylko czy to jakaś jednorazowa akcja czy ponownie wróci. Temperatura w mieszkaniu 22 stopnie, spadków napięcia żadnych nie zanotowałem w mieszkaniu. Czyżby tasmy się mogły jakoś nagrzewać? Poobserwuję jutro. Jak się powtórzy to reklamuję. Napisałem do kikiego, może ktoś miał podobną sytuację że się obraz naprawił?
Choć mało prawdopodobna, istnieje możliwość, że ktoś coś "włączył" jakieś urządzenie które "sieje" do sieci elektrycznej, lub zakłóca sygnał z nadajnika. Pamiętam, że przed wielu laty w którejś z instrukcji do telewizora były zdjęcia ekranów (kineskopowych) i przykłady zakłóceń, które nie były "winą" odbiornika. Między innymi były takie linie, które sfotografowałeś. Nie wiem czy dzisiejsze telewizory reagują podobnie. Co prawda zakłócenia z przejeżdżających samochodów, spawarek, pił tarczowych itp. powodują inny efekt na ekranie, ale krótkofalówki i indywidualne anteny wzmacniające sygnał urządzeń elektronicznych mogą spowodować linie.
 

phil7008

New member
Bez reklam
Dziś jak to się pojawiło zrobiłęm: Kilka resetów na kilkanaście minut, potem ponowna aktualizacja softu, potem ustawienia fabryczne i to wszystko nie pomagało. Włączyłem go i oglądałem "przez pasy"

W pewnym momencie po jakiś 3 godzinach po tych akcjach obraz się wyostrzył i pasy znikneły...
Pierwsza myśl. Nagrzał się , może jakiś lut się nagrzał, połączenie wróciło z matrycą...

Będę obserwował.

ewidentnie problem polaczenia plyty z matryca ktoras tasiemka nie laczy
 

sixis

New member
QF2EU-0.173.44.0 (Date published: 2013-12-10)

  • Solution for half of the HD subtitles that are not displayed.
  • Unicable implementation shall support a user selected LO frequency.
  • Introduction of DVB-T profile full in case of Bulgaria.
  • Introduction Chinese language in Fusion and also (again ) on Android.
  • Solution for Telenet, during wintertime clock is still according summer time (+ 1 hour).
  • Solution about "You have connected a CAM" osd is seen coming up while navigating through TV Guide.
  • Improvement with Ambilight Hue set up configured.
  • Solution to avoid that during installation you gets failure for Romania country, when selecting "Other" as Operator.
  • Solution so that Sky Bundesliga SD and Sky Select SD services shall always be installed.
 

adamo_

New member
Bez reklam
Nic nie piszesz o próbach ponownej instalacji telewizora... Tego nie próbowałeś?


tak to też wykonałem, łącznie z obejrzeniem demo klipu. nie przyniosło pozytywnego efektu. paski były. Zniknęły same kilka godzin później po tych wszystkich moich próbach, ciekawe czy to nie objaw usterki matrycy który wróci. Teraz oglądam i jest dobrze.
 

husajn

New member
A mój się nie chce zaktualizować, pomoc philipsa zdecydowała o naprawie gwarancyjne. Teraz po półtora tygodnia korzystania oddaje telewizor do naprawy. Nie dość, że jestem z niego niezadowolony to jeszcze naprawa po kilkunastu dniach użytkowania. NIE DAJCIE sobie wmówić, że to FAJNY telewizor tak jak ja sobie dałem wmówić.
 

phil7008

New member
Bez reklam
QF2EU-0.173.44.0 (Date published: 2013-12-10)

  • Solution for half of the HD subtitles that are not displayed.
  • Unicable implementation shall support a user selected LO frequency.
  • Introduction of DVB-T profile full in case of Bulgaria.
  • Introduction Chinese language in Fusion and also (again ) on Android.
  • Solution for Telenet, during wintertime clock is still according summer time (+ 1 hour).
  • Solution about "You have connected a CAM" osd is seen coming up while navigating through TV Guide.
  • Improvement with Ambilight Hue set up configured.
  • Solution to avoid that during installation you gets failure for Romania country, when selecting "Other" as Operator.
  • Solution so that Sky Bundesliga SD and Sky Select SD services shall always be installed.


czyli nic przydatnego.
a co zepsuli tym razem?:wink:
 
Do góry