Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

bartbuks

New member
Akurat kupiłem ten wieszak co prezentowałem kilka stron wcześniej. Do tego ów półka. Fajnie wygląda

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4
 

Fenervil

New member
ustawienia 6008
Philips 55PFL6008 Reviewer's Recommended Best Settings
z zaprzyjaznionego avforums.com /Mark Hodgkinson/ w avforums pomagaja wszyscy. Tak wiec ja tez dam.

Picture Style: Movie
Backlight Contrast: 55
Colour 52
Sharpness: 0
Noise Reduction: Off
MPEG Noise Reduction: Off
Pixel Precision HD
Perfect Natural Motion: Off
Clear LCD: Off
Advanced Sharpness: Off
Dynamic Contrast: Off
Dynamic Backlight: Off
Colour Enhancement: Off
Advanced Off
Light Sensor: Off
Gamma: 2
Colour Temp: Custom
Custom Colour Temp: Warm
Red WP: 127
Green WP: 79
BL WP: 63
Red BL: 0
Green BL: -1
BL BL: 0
Video Contrast: 90
Brightness: 50

Mania wyłączania :lol:
W swojej karcie graficznej w komputerze też wszystko wyłączasz? :x
 

pebe86

Member
Bez reklam
Skoro ktoś tu wkleja ustawienia (choć one są zaczerpnięte z avforums, więc źródło uznane) to zakładam, że chce poznać wrażenia innych. Więc gdzie tu wtykanie nosa w nieswoje sprawy? Trochę luzu :)
 

Duch87

New member
Bez reklam
Ja mam własnie model 42 calowy i również nie mam zastrzeżeń do tego modelu. Użytkuje go od 3 miesięcy - głównie filmy i konsola PS3. Sprzęt bardzo dobry. Jak ktoś ma pytania - pisać śmiało.
 

adamo_

New member
Bez reklam
Wczoraj zaleciałem przy okazji do Media Markt po antenę DVB-T.

i przy okazji wszedłem do działu TV. Telewizory spod marki Philips od momentu przejęcia przez ten koncern o którym tu pisane było zostały wycofane z oferty MM - tak mi powiedział sprzedawca.
 

bartbuks

New member
Wczoraj zaleciałem przy okazji do Media Markt po antenę DVB-T.

i przy okazji wszedłem do działu TV. Telewizory spod marki Philips od momentu przejęcia przez ten koncern o którym tu pisane było zostały wycofane z oferty MM - tak mi powiedział sprzedawca.

Tzn przez jaki koncern? Bo chyba nie jestem w temacie...

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie zostały wycofane, tylko MM nie dostał zgody na sprzedaż tych produktów mimo że bardzo chciał. Nowy koncern produktów Philips ceni sobie specjalizację sprzedaży i nie podpisał umowy z MM.
 

dnf

New member
Mam pytanie czy Ambilight będzie dobrze wyglądało we wnęce na TV? Podczas remontu przygotowałem sobie wnękę na TV w karton gipsie która ma mniej więcej rozmiar 61-62" - zastanawiam się nad modelem Philips 55pfl6008 jednak nie wiem czy nie będzie za mało miejsca żeby było widać efekt Ambilight oraz czy załamanie światła na ściankach bocznych nie popsuje efektu. Nie wiem czy to za znaczenie ale wnętrze wnęki ma kolor biały.
 

pebe86

Member
Bez reklam
Nie zostały wycofane, tylko MM nie dostał zgody na sprzedaż tych produktów mimo że bardzo chciał. Nowy koncern produktów Philips ceni sobie specjalizację sprzedaży i nie podpisał umowy z MM.

To dlaczego np. Euro i Avans mają je w ofercie, przecież to też sieciówki i ze specjalizacją sprzedaży raczej nie mają nic wspólnego... Pytam z czystej ciekawości
 

bartbuks

New member
Avans ma je tylko w sprzedaży wysyłkowej z netu, euro na jeden, dwa modele na stanie, gdzie większość sprzedawców nie może o nich dużo powiedzieć, bo w większości sprzedają tańsze modele.

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4
 
Do góry