Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

adamo_

New member
Bez reklam
U mnie działa.
Wifi miracast - wejdź na stronę miracast i sprawdź czy Twój telefon jest certyfikowany. W Polsce jest obecnie jeden lub dwa telefony certyfikowane i wydaje mi się że TWOJEGO w nich nie ma .

Obraz Hd masz słaby z jakiego źródła ?
Ja mam bardzo dobry - z DVBt, z Kablówki ,z Pendrive, z HDD, z Youtube i z BD.
Przyślij ten telewizor do mnie - na mój koszt to sprawdzę wszystkie ustawienia jakie masz , wgram Ci kalibrację i sprawdzę owe smużenia.

Jeśli będzie miał wszystkie wady jakie napisałeś poprosimy Philipsa aby wymienili Ci na nowy - bez Wad.

No ja się właśnie zastanawiam.
Mi się czasem zawiesza i restartuje. Objawy takie same jak u kolegi. Po włączeniu czasami sam dźwięk bez obrazu. O ile obraz jest super to ten nowy soft skopany jakiś.
 

EdekBIS

New member
Jakos teraz ten tekst ci nie przeszkadza, a stanowi on moze jedna setna calej tresci na temat lacznosci wifi.

Lepiej jednak wkleic ostatnie zdanie niz opis jak uzyskac haslo laczac sie przez wifi direct.

Moderator usunął z wiadomego powodu, z pwodu regulaminu:
W paru slowach - calosc to wielkie go...!

Ostrzegam wszystkich bez wyjątku !
Nie ma zgody na łamanie regulaminu.
 

PiotrG

New member
Pierwszą rzeczą którą mówię trzeba zmienić kable.
Zwiększyć przepływ i bitrate sygnału.
Dalej nic mi się też nie wiesza.
Oglądanie 3D w konwersji 2D do 3D to jest lipa i tego nikomu się nie poleca.
W 3D gra bardzo dobrze.

Kable są nowe hdmi 1.4 - może nie najlepszej jakości dlatego wypróbuje inne i dam znać. Gdzie się zwiększa przepływ sygnału?
Co do zwieszania się - u mnie coraz gorzej. Mam aktualizację 000.171.051.000 czyli najnowszą może to jej wina.
 

bartbuks

New member
Podłączyłem dysk do TV przez USB. 120GB WD. I mam teraz pytanie. Połączyłem się z siecią, sformatowałem go, widzi go jako dysk do nagrywania, wrzuciłem do PS3 moje wesele i chciałem żonie zgrać klip. Wciskam nagraj i nic się nie dzieje...

czy ten TV nagrywa tylko i wyłącznie z anteny, nie nagrywa z innych źródeł?!
 

accu

New member
Bez reklam
Podłączyłem dysk do TV przez USB. 120GB WD. I mam teraz pytanie. Połączyłem się z siecią, sformatowałem go, widzi go jako dysk do nagrywania, wrzuciłem do PS3 moje wesele i chciałem żonie zgrać klip. Wciskam nagraj i nic się nie dzieje...

czy ten TV nagrywa tylko i wyłącznie z anteny, nie nagrywa z innych źródeł?!

Witam uprzejmie,

Masz w telewizorze elektroniczną instrukcję obsługi , tam jest odpowiedź na Twoje pytanie , również o tunerach wbudowanych w telewizorze i do czego służą ,
albo może kiki pomoże rozwiązać problemy z telewizorem , których jak widać nie brakuje ciągle .:roll:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

sz3fu

New member
A moglby ktos sprawdzic czy dziala 3d przeslane z Pc bo u mnie noe dziiala a przesylam z kabla hdmi dvi

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

bartbuks

New member
Podłączyłem dysk do TV przez USB. 120GB WD. I mam teraz pytanie. Połączyłem się z siecią, sformatowałem go, widzi go jako dysk do nagrywania, wrzuciłem do PS3 moje wesele i chciałem żonie zgrać klip. Wciskam nagraj i nic się nie dzieje...

czy ten TV nagrywa tylko i wyłącznie z anteny, nie nagrywa z innych źródeł?!

Kiki możesz wyrazić swoją opinię?

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4
 

PiotrG

New member
coraz gorzej

U mnie coraz gorzej. Generalnie nic nie modyfikuje próbuje tylko korzystać z tego TV. Teraz mam taki bajer, że np wyłączam go a on nie che się załączyć. Wciskam klawisze na pilocie i te z tyłu tylko mruga lampka czerwona a telewizor nie reaguje. Wyłączam z kabla sieciowego czekam minutę załączam wstaje. Co jest nie tak z tym TV.
Zaczynam żałować, że go kupiłem. Dzieci i żona nie dają rady go obsłużyć bo ciągle coś. Czuje się nabity w butelkę.
Ostatnie podejście. Resetuje tv do fabrycznych ustawień jeśli nadal będzie tak wariował reklamuję go.

Rozgoryczony posiadacz Philipsa.:(
 

kacperhq

New member
Kiki możesz wyrazić swoją opinię?

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4

Podłączyłem dysk do TV przez USB. 120GB WD. I mam teraz pytanie. Połączyłem się z siecią, sformatowałem go, widzi go jako dysk do nagrywania, wrzuciłem do PS3 moje wesele i chciałem żonie zgrać klip. Wciskam nagraj i nic się nie dzieje...

czy ten TV nagrywa tylko i wyłącznie z anteny, nie nagrywa z innych źródeł?!

TV nagrywa tylko z tunerów cyfrowych nie ma możliwości zgrywania z hdmi
 

accu

New member
Bez reklam
Kiki możesz wyrazić swoją opinię?

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4

Witam uprzejmie,
Nie umiesz czytać instrukcji elektronicznej w telewizorze , to przecież jest "dziecinnie" proste:|
"Leniuszek"... . A tam tyle pożytecznych objaśnień jak postępować , aby telewizor sprawiał radość
, a nie kłopoty z jego użytkowaniem .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz na PW dostaniesz info w sprawie ceny.
kacperhq - ma rację !
 
Ostatnia edycja:

ginger109

New member
Witam poleci mi ktoś jakieś okularki 3d do tego tv.
W tych dodanych przez producenta troszkę mi się porysowały te folie "szkła".
Na allegro jest tego bardzo dużo i nie wiem co brać. Chciałbym 2 pary do około 60zł chyba, że tańsze też są dobre.

Sprawdzał może ktoś jaki pendrive działa do wstrzymywaniaw tym tv, bo mi żaden bo każdy za wolny, a też bym chciał kupić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry