Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
przy moim wieszaku wszystko było uniwersalne masa otworów i masa śrub różnej długości i średnicy, do tego podkładek i tulejek. Nie miałem kompletnie żadnego problemu z montażem
 

adamo_

New member
Bez reklam
A ja się nad nim ( 47pfl6008 ) zastanawiam i zastanawiam... i zdecydować się nie mogę czytając te wszystkie posty. Może ktoś da mi jakis impuls który pozwoli zdecydować ?
 

sz3fu

New member
hmm właśnie testuję tryb 3d dla dwóch graczy i jakoś dziwnie to działa , działa wtedy jak zamknę lewe oko ;p to widzę swój ekran ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić , i czemu do cholery to menu tak się scina
 

adamo_

New member
Bez reklam
Zamówiłem ale także ze względu na to że kiedyś kiedyś miałem słynny model Philips CRT HD READY 9551 i obraz był rewelacyjny, mam nadzieję że tym razem się nie zawiodę na Philipsie 47pfl6008 ....
i przynajmniej tak dobrze zagra jak Toshiba. Jeśli nie to do Olsztyna pojadę osobiście go zwrócić.
 
Ostatnia edycja:

kacperhq

New member
hmm właśnie testuję tryb 3d dla dwóch graczy i jakoś dziwnie to działa , działa wtedy jak zamknę lewe oko ;p to widzę swój ekran ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić , i czemu do cholery to menu tak się scina

Jak dobrze pamietam ten tv ma pasywne 3d wiec do dualview potrzeba specjalnych okularow, a tych nie ma w zestawie
 

adamo_

New member
Bez reklam
pytanie zagadka , czemu gdy przesyłam obraz z pc za pomocą kabla vga/hdmi nie mogę włączyć trybu 3d na tv ?

jakby ktoś miał wątpliwości co do ambilight albo zastanawia się jeszcze nad zakupem , to tak to u mnie wygląda , bez żadnej kalibracji ustawienia na oko Philips 6008k po raz pierwszy w użyciu - YouTube

troche szkoda ze gory nie podswietla. A moze zastosowac efekt odbicia npp za tv umieszczajac po bokach cos odblaskowego skierowanego pod odpowiednim katem. Wtedy doswietli sie gore :)

Nie za mocny ten efekt?
 

tomi1907

New member
pytanie zagadka , czemu gdy przesyłam obraz z pc za pomocą kabla vga/hdmi nie mogę włączyć trybu 3d na tv ?

jakby ktoś miał wątpliwości co do ambilight albo zastanawia się jeszcze nad zakupem , to tak to u mnie wygląda , bez żadnej kalibracji ustawienia na oko Philips 6008k po raz pierwszy w użyciu - YouTube

Nie robiłeś kalibracji tej jakby to powiedzieć profesjonalnej obrazu? Ustawiałeś tylko tak na oko? wygląda to zacnie bardzo
 

adamo_

New member
Bez reklam
pytanie zagadka , czemu gdy przesyłam obraz z pc za pomocą kabla vga/hdmi nie mogę włączyć trybu 3d na tv ?

jakby ktoś miał wątpliwości co do ambilight albo zastanawia się jeszcze nad zakupem , to tak to u mnie wygląda , bez żadnej kalibracji ustawienia na oko Philips 6008k po raz pierwszy w użyciu - YouTube


Wiesz co, chyba masz go za blisko ściany. Na tym filmie widać że poświatę daje także w górę. https://www.youtube.com/watch?v=yv2lLucidcc

Jak odsuniesz od ściany to blask będzie bardziej rozproszony i obejmie pewien zakres góry. sprawdź
 

sz3fu

New member
Nie robiłeś kalibracji tej jakby to powiedzieć profesjonalnej obrazu? Ustawiałeś tylko tak na oko? wygląda to zacnie bardzo

na początku próbowałem coś samemu uklepać a potem poczytałem forum iz dwie 3 strony wcześniej są podane dwie różne konfiguracje różnych osób , potestowałem i zostawiłem ja mam dopiero tv drugi dzień a jeżeli oni mają po 2 3 miesiące to mogą się lepiej wypowiedzieć :)
 

bartbuks

New member
Właśnie podłączyłem tv, który dziś przyszedł do mnie ze sklepu kikiego. Oglądam bluray, bo żona meczyla mnie ze pierw wesele. Ogląda je już ósmy raz...

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4
 

bartbuks

New member
Tak wygląda po zamontowaniu. Dla mnie bomba. Choć pewnie minie miesiąc zanim ogarnę go...

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4
 

Attachments

  • uploadfromtaptalk1376515253361.jpg
    uploadfromtaptalk1376515253361.jpg
    11,5 KB · Wyś: 140
  • uploadfromtaptalk1376515312195.jpg
    uploadfromtaptalk1376515312195.jpg
    29,7 KB · Wyś: 119

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kup listwę przyścienną w kolorze ściany i będzie rewelacja, Wszystkie przewody znikną z pola widzenia.
 
Do góry