Philips 46pfl9704H/12 - TEST OTWARTY

michalmichalmic

New member
Pytałem się wczoraj gościa z MM powiedział że jest dostępny za 6228,69 :D

Wy naprawde chcecie jeszcze kupic 9704 jak juz niedlugo beda TV 3d takie jak 9705, samsung C8000, Sony HX900 a ceny katalogowe na pewno nie beda wyzsze niz 9704. Przeciez tv kupuje sie na kilka lat a nie na kilka miesiecy. Ja juz dawno zrezygnowalem z 9704 i kupie ktorys z tegorocznych modeli 3d i nie piszcie po co mi 3d bo jeszcze w tym roku canal + bedzie cos transmitowac w 3d a 24 mecze MŚ beda realizowane w 3d i bedzie mozna to z neta zdobyc albo kupic a poza tym kilkanascie filmow w 3d w tym roku i nie badzmy naiwni pliki mkv z materialem 3d beda tak samo dostepne jak dzis filmy BD w wersji na plikach mkv i co polece za pol roku po nowy tv? a 9704 kupie za od 7 do 12tys i co bede go sprzedawal?
 

rafal12322

New member
Byłem dzisiaj w MM, ale już niestety 40" nie było. Był tylko 46'' do tego miał jakiś kiepski sygnał podłączony bo obraz był tragiczny, z boku stał 37PFL9604H/12 miał podłączonego Blue-Ray obraz miazga.
 

jery--

New member
Bez reklam
A za ile był 9704 46" ?
Jeśli chodzi o TV 3D to według mnie 46"-50" to zdecydowanie za mała przekątna na tę technologię. Może gry, czy animacje 3D dadzą radę (nienaturalne, wyolbrzymione efekty), ale film typu "Avatar", gdzie efekt trójwymiaru był w mirę zbliżony do rzeczywistego , a przez to nie nachalny, będzie wymagać większych przekątnych.
Pozdrawiam
 

szybkiepytan

New member
46' byl za 9999/1,22 .. ja zaopatrzylem sie w 40'

moze jakis uzytkownik podac optymalne parametry kolorow? nie moge sobie poradzic, a kolo twarzy w filmach wydaje mi sie nienaturalny, zbyt rozowy ;-)
 

bubla

New member
Jak myślicie do jakiej ceny może spaść 46 calowy powiedzmy na koniec 2010r. Oczywiście rozważanie czysto teoretyczne. Nie wiadomo także czy jak wejdzie 9705 to 9704 wycofają zaraz z rynku.

Pozdrawiam,
 

pr30@tlen.pl

New member
46' byl za 9999/1,22 .. ja zaopatrzylem sie w 40'

moze jakis uzytkownik podac optymalne parametry kolorow? nie moge sobie poradzic, a kolo twarzy w filmach wydaje mi sie nienaturalny, zbyt rozowy ;-)

U mnie najlepiej sprawdzają się ustawienia jak poniżej:

WP 114 red
WP Green 89
WP Blue 65
Red black level offset 8
Green black level offset 8


pozdrawiam,
Paweł
 

mazor

New member
Witam. W środę spodziewam się TV jak w tytule. Może ktoś mi doradzi jaki tuner satelitarny do cyfry z tym TV dobrze się sprawuję? Oczywiście HD.
 

kriswas

Member
Bez reklam
To nie za wiele, ale jak już, to polecam coś z Linuxem na pokladzie, np. DM800! Ceny są zróżnicowane, a za kwotę podaną przez Ciebie, możesz pokusić się o klona, tańszy.
 
Ostatnia edycja:

Pandemonium6

New member
Na razie mam blue ray Lg bd 370 i obraz jest mega żyleta. Jestem przed zakupem tunera satelitarnego do cyfry. Może coś doradzićie do ok 800 zł.??
 

kriswas

Member
Bez reklam
Na razie mam blue ray Lg bd 370 i obraz jest mega żyleta. Jestem przed zakupem tunera satelitarnego do cyfry. Może coś doradzićie do ok 800 zł.??

Jeżeli coś moge doradzić, to powinieneś skorzystać z oferty Cyfry+, która dysponuje dekoderami dedykowanymi, w tym i HD: Cyfra Plus - Dekodery cyfrowe CYFRA+ , bo za 800zł to raczej tunera TVSat HD nie kupisz :roll:. Temat TVSat i tunerów jest szeroko omawiany na forum LakiOnline | This is a War, And We Are Soldiers ! Tu powinieneś zaspokoić swoją ciekawość odnośnie tunerów.
 

pitos

New member
Widzę, że tematyka kieruje sie w inna stronę, a ja chciałbym zapytac uzytkowników, jak sie sprawują Wasze TV po dłuzszym juz czasie uzytkowania. Zastanawiam sie czy nie bedzie nam brakować opcji 3D jak już sie pojawią:) Wczoraj widziałem w w Euro Samsunga 3d, ale nie mieli jeszcze do nie go okularów. Ciekawostką jest to, że ten tv ma procesor, ktory generuje obraz 3d z 2d. Czy tak samo bedzie w nowym Philipsie?
 

kriswas

Member
Bez reklam
Widzę, że tematyka kieruje sie w inna stronę, a ja chciałbym zapytac uzytkowników, jak sie sprawują Wasze TV po dłuzszym juz czasie uzytkowania. Zastanawiam sie czy nie bedzie nam brakować opcji 3D jak już sie pojawią:) Wczoraj widziałem w w Euro Samsunga 3d, ale nie mieli jeszcze do nie go okularów. Ciekawostką jest to, że ten tv ma procesor, ktory generuje obraz 3d z 2d. Czy tak samo bedzie w nowym Philipsie?

Nie jest źle, gdy spektrum spraw związanych z szeroko rozumianym odbiorem HD jest szerokie. Tuner TV Sat HD to ważne peryferium w łańcuchu HDTV, ale rzeczywiście zasługuje chyba na osobny wątek. Wracając do Twojego pytania, w moim Philipie mam na liczniku 1450h :shock:, co daje 60,42 doby!!?? Nigdy bym nie uwierzył, biorąc date zakupu 23.11.09:shock:! Ale wydanych pieniędzy nie jest mi żal :D
Co do 3D, to fachowcy twierdzą, że na domowe warunki 46" to zbyt mało, a standardowo powinno być 60". Ja skłaniam się raczej do zdania tych, którzy twierdzą, że cyt. "...całe to 3D w domowych warunkach, to niezła ściema i kolejny chwyt marketingowców..."
 
Do góry