Pc

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciezko mi zrozumiec ta pogon za graficznym idealem.Ludzie narzekaja na grafike w ps4 , ze spodziewali sie "miazdzenia szczeki" a tu konsola , ktora "na razie" nie pusci 4k. A czy nie liczy sie fun?Z grami oraz sprzetem mam do czynienia ladnych parenascie latek.Pamietam czasy commodore , amigi itp. Na chwile obecna nie wrocilbym juz do rozgrywek na pc, tylko i wylacznie konsola .... jest mnostwo frajdy i prostota . Grafika jak dla mnie jest idealna, niczego wiecej nie trzeba .... zeby kazda gra byla stabilna w 60 fps to juz marzenie. Rowniez z niecierpliwoscia czekam na Division , oby tylko nie okazala sie totalna klapa jak Watch Dogs ..... nuda nuda i tyle.
Pc- kable, huczacy wentyl, gmatwanina kabli, wysypujace sie systemy .... zmiana podzespolow co rok zeby nadarzyc. bleeeeeeeeeeeeeeee

Ja tam Cię rozumiem, sam miałem podobne podejście do niedawna. Atari,Spectrum, C+ i całą listę ówczesnych sprzętów znam od podszewki, nie zmienia to jednak faktu, że czasy się trochę zmieniły.
Tyle, że mnie interesują przede wszystkim gry, a nie sprzęt. Owszem mam swoje sentymenty, ale fakty mówią same za siebie.
Fun z gier, to oklepany farmazon. Naturalnie, że to podstawa, ale jak mam wybór, to zawsze wybiorę wersje która wygląda o niebo lepiej, a wierz mi, że na PC tak właśnie jest.

Wszystko jest fajnie, jak nie zobaczysz tych samych gier w lepszej oprawie. Dla mnie to dosyć istotne szczegóły, ale nie ma co rozstrząsać, dodam tylko:

Mój PC chodzi ciszej jak PS4, nie wspominając już o PS3
System chodzi mega stabilnie.
Gmatwanina kabli? Jakich kabli? Ja mam malutką obudowę, nie przypomina typowego PC. Mam okno, ładnie podświetloną karte graficzną, ładne wiatraczki, kabelki i takie tam. Wszystko pięknie pochowane.
Z wielką przyjemnością spoglądam na skrzynkę, a w przyszłośći zamierzam pobawić się w modding.
Modernizacja sprzętu? To co mam obecnie, za pare lat będzie i tak lepiej chodziło na tych samych tytułach w porówaniu do PS4, wystarczy że zjadę z ustawieniami do poziomu PS4.
Jako stary gracz (konsolowy), muszę uczciwie przyznać, że PeCet dostarczył mi nowych doznań.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie Edziu, podobnie jak dzwoni telefon, sygnał dzwonka słychać z pada.
Mało tego, jak coś przeskrobiesz i policja zaczyna poszukiwania, to pad zaczyna świecić na przemian (niebieski-czerwony).
Niby nic, a cieszy starych pryków ;)
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Giorgio, to prawda, niby nic, a tyle radochy dla starej dupy. :D
Braciak, tak, czy siak, GTA V na PS4, naprawdę wygląda świetnie. :D ;)
Nie pamiętam czy szpanowałem, że nasz PS4 jest biały. :D
 
Do góry