Pc

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, tak, ja piszę o grach, a nie YT, ale na dłuższą mete bałbym się o oczy.
Oculus się sprawdzi w branży erotycznej + dodatkowe oprzyrządowanie ;)
Wkleiłbym tu filmy, ale nie przystoi. W każdym bądż razie branża nie śpi :)

Na mnie największe wrażenie robią ruchome kapsuły, za granicą chodziłem po największych gralniach i zawsze wychodziłem pod wielkim wrażeniem, dla mnie to jest prawdziwa atrakcja do gier, ale Oculusa jak będzie możliwość też kiedyś przetestuje.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
na dłuższą mete bałbym się o oczy.

Jak bałbyś się tak naprawdę o oczy to nie spędzałbyś tyle czasu przed monitorem/telewizorem co ja :grin:
Myślę że to kwestia przyzwyczajenia,tak jak w przypadku słuchawek na uszach :wink:

Oculus się sprawdzi w branży erotycznej + dodatkowe oprzyrządowanie ;)
Wkleiłbym tu filmy, ale nie przystoi. W każdym bądż razie branża nie śpi :)

Wklej do naszego wątku albo na priv :-D

Na mnie największe wrażenie robią ruchome kapsuły,

Co to za kapsuły ? :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak bałbyś się tak naprawdę o oczy to nie spędzałbyś tyle czasu przed monitorem/telewizorem co ja :grin:
Myślę że to kwestia przyzwyczajenia,tak jak w przypadku słuchawek na uszach :wink:

Do picia też się można przyzwyczaić, ale chyba nie o to chodzi? ;)
Ja bym się chętnie odciął od monitora na jakiś czas, kiedyś mam nadzieje gdzieś tutaj mnie znajdziesz:

https://www.google.pl/maps/@43.5172012,-74.697559,1128m/data=!3m1!1e3

Wklei do naszego wątku albo na priv :-D

Poszukaj w google, jest tego sporo :)

Co to za kapsuły ? :)

Zamykane, z wielkim ekranem i reagujące na ruch. W Londynie, na kilku piętrach masz ogromną gralnię, nie jakieś tam flipery, a wypasione maszyny. Nie wiem jak teraz, bo już sporo się pozmieniało i rotacja maszyn była/jest, ale sporo tam kiedyś było nowinek. Generalnie, na mnie największe wrażenie zawsze robiły urządzenia mechaniczne, a Oculus to tylko wizualny ficzer.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czyżby coś w stylu "Starcraft" z lepszą grafiką...?
Dawno nie grałem w strategię,będę musiał zainteresować się tym tytułem.
Niezła sieczka od 2:05s

[youtube]dkTdkVuAnis[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moją ulubioną strategią, jest SimCity, jak ktoś wybuduje lepiej prosperujące miasto jak moje, to stawiam dobrą 0.7l ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też nie grałem wcześniej, odpaliłem na dobre dopiero na nowym PC.
Już dawno mi się znudziała, ale gra fajna, za to grafika to już miód. Chyba najlepsza gra pod monitor 21:9.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To o czym będzie ta gra, przecież rzeż, hektolitry krwi i latające kończyny to wątek przewodni tej pozycji.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To o czym będzie ta gra, przecież rzeż, hektolitry krwi i latające kończyny to wątek przewodni tej pozycji.

Podobno wszyscy będziemy przyjaciółmi,dookoła będą rosnąć kwiatki i latać motylki :D:mrgreen:;-)
Nie no,jaja sobie robiłem,przecież w takiej grze sieczka to podstawa :wink:

Jednak myślę,że jakby na gry chodziło się do kina,to GTA 5 czy FC4 byłyby ugrzecznione,aby zarobili na małolatach...
 
Do góry