Pc

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fajnie by było,jakbyś opisał wrażenia :)

Dobra, sprawdziłem. Nie będę szczegółowo oceniał gry po kilkunastu minutach. ale już wiem z czym mam doczynienia.
Sterowanie jak na arcadówke ujdzie, naturalnie nie ma nic wspólnego z takimi pozycjami jak Driveclub, czy GTA. Grafika sterylna, podbita, wygląda to wszystko sztucznie.
Samochodów nie nie da się zepchnąć, tzn. da się, jak przywalisz z siłą monster trucka. Żenująca sprawa.
Nie wspomnę już o drzewach, większość z nich to przeżroczyste twory.
Zastanawiam się, po co komu taki gniot, jak w GTA mamy dokładnie to samo, tyle że 100x lepiej.
Do tego mogę wysiąść z auta, postrzelać, polatać czy popływać. Nie wspominając już o misjach.
The Crew, to typowa nieudolna podróba GTA, ja odpuszczam. Mam o wiele większe wymagania.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra, sprawdziłem. Nie będę szczegółowo oceniał gry po kilkunastu minutach. ale już wiem z czym mam doczynienia.
Sterowanie jak na arcadówke ujdzie, naturalnie nie ma nic wspólnego z takimi pozycjami jak Driveclub, czy GTA. Grafika sterylna, podbita, wygląda to wszystko sztucznie.
Samochodów nie nie da się zepchnąć, tzn. da się, jak przywalisz z siłą monster trucka. Żenująca sprawa.
Nie wspomnę już o drzewach, większość z nich to przeżroczyste twory.
Zastanawiam się, po co komu taki gniot, jak w GTA mamy dokładnie to samo, tyle że 100x lepiej.
Do tego mogę wysiąść z auta, postrzelać, polatać czy popływać. Nie wspominając już o misjach.
The Crew, to typowa nieudolna podróba GTA, ja odpuszczam. Mam o wiele większe wymagania.

Tego się obawiałam.W szczególności jak w ostatnich dniach śmigasz w GTA 5.
Bez kitu tą grę będzie baaaaaardzo ciężko przebić.Ogólnie (jak dla mnie) muszą wymyślić jakiś konkretny sandbox,bo RPG fantasy,które są ostatnio na topie,Ciebie i mnie,średnio interesują :wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
I znowu będzie to samo :twisted::cool::mrgreen:

step-brothers-o.gif
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W naszym starym domu lubiliśmy z bratem klepać po mordach.W płocie nie było już ani jednej sztachety.Potem brat zrobił się trochę bardziej skromny ale ściemnia że medalu nie zdobył... :-D

Fedors-Face.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawy jestem jak sprawdza się w praktyce Project Morpheus i Oculus Rift.
Podobno są niedopracowane.Jednak myślę że wciągu kilku lat wypuszczą jakąś nową wersję.Nie mam nawet pojęcia jak to widać,jednak możliwe że monitor w grach pójdzie w odstawkę...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wątpie, żeby kiedykolwiek monitor poszedł w odstawkę.
Ja na pewno nie będę spędzał kilku godzin z "czymś" na głowie, ale chętnie bym przetestował Oculusa.
Te reakcje wydają się trochę naciągane, ale nie powiem, robi to wrażenie:

[youtube]INDKNA7kXoo[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wątpie, żeby kiedykolwiek monitor poszedł w odstawkę.
Ja na pewno nie będę spędzał kilku godzin z "czymś" na głowie, ale chętnie bym przetestował Oculusa.

Nie wiem jak jest w praktyce,bo nigdy nie miałem czegoś takiego na głowie,ale jeżeli efekty i realizm w grach będą jeszcze lepsze,to chyba o to chodzi (przynajmniej u mnie) .Jeżeli będziesz tylko przeglądał internet ,to naturalnie że zdejmiesz te okulary...:wink:
 
Do góry