Pc

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nic się nie martw, w styczniu GTA i przepadłeś :)
Tam góry które widzisz na horyzoncie, będziesz mógł zdobywać, do tego jest możliwość blokowanie widoku, czyli będąc w misji możesz narzucić wszystkim graczom na którym widoku będziecie grać. Na pecetach, FPP to nie lada gratka.
Brałbym tego FC4, ale w obecnej sytuacji sam widzisz :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nic się nie martw, w styczniu GTA i przepadłeś :)

Ja wiem,że za mistrzem trudno nadążyć,tylko czy mistrz będzie w formie ? :D

do tego jest możliwość blokowanie widoku, czyli będąc w misji możesz narzucić wszystkim graczom na którym widoku będziecie grać.

Jak blokowanie widoku ? :) Czyli jak będę śmigał z FPP a ktoś inny będzie chciał grać z TPP to może się nie załapać ?



 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak blokowanie widoku ? :) Czyli jak będę śmigał z FPP a ktoś inny będzie chciał grać z TPP to może się nie załapać ?

Dokładnie, jak stworzysz lobby z misją, to możesz w ustawieniach zaznaczyć (wymusić) grę tylko z widokiem FPP, naturalnie możesz też ustawić inne duperele, pogodę itp.
W samym mieście (online), czyli tam gdzie każdy robi co chce (czyt. rzeż), nie ma żadnych ograniczeń (ustawień), mało tego, teraz zwiększyli ilość graczy, obecnie jest to chyba 30 graczy, więc dzieje się.
Ciekawy jestem jak to będzie wyglądać na kompie, podejrzewam, że miazga. Te wszystkie COD/BF zostaną pogrzebane, teraz z widokiem FPP nie widzę tego inaczej.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie, jak stworzysz lobby z misją, to możesz w ustawieniach zaznaczyć (wymusić) grę tylko z widokiem FPP, naturalnie możesz też ustawić inne duperele, pogodę itp.
W samym mieście (online), czyli tam gdzie każdy robi co chce (czyt. rzeż), nie ma żadnych ograniczeń (ustawień), mało tego, teraz zwiększyli ilość graczy, obecnie jest to chyba 30 graczy, więc dzieje się.
Ciekawy jestem jak to będzie wyglądać na kompie, to miazga będzie. Te wszystkie COD/BF zostaną pogrzebane, nie widzę tego inaczej.

No to masz 2 miesiące na trening ,dopóki się nie pojawię :D
Tylko ja nie wiem czy nie będę chciał grać z FPP...
Na kompie,pomnóż sobie ilość kl/s x2 + dodaj detale :D
Ale ogólnie widzisz,ta gra z miejsca zjada "Far Cry 4",który jest w czołówce gier z 2014....
W ogóle dorwałeś jakiegoś Steelbook'a ? Osobiście chciałbym coś takiego w metalowym pudełku,bo jakby nie patrzyć następna seria pokaże się pewnie za jakieś 5 lat...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No nie wiem czy na PC pokozakuje, jak dorwą się małolaty z ADHD do myszki przy FPP to ciężko będzie :D

Co do kolekcjonerskich pudełek, to jakoś nigdy nie zwracałem na to uwagi w przypadku gier, ale takiego steelbooka GTA brałbym w ciemno, należy się.
Pamiętaj jeszcze o modach, jak się dorwą nerdy i zaczną rasować GTA5, to już się nie podniesiemy. Całe to wydanie na PC zrobi robotę. Nie oszukujmy się, większość twórców bedzie czerpać garściami z tej pozycji, może narodzi się jakiś godny konkurent (wątpie).
Btw. Jak zjesz (ukrytą) roślinkę (0.30s) możesz zamienić się w zwierzaka :) Takich smaczków jest cała masa, nie wspominając już o tych od 7.50s :)
https://www.youtube.com/watch?v=inY-sUnKxlQ
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
może narodzi się jakiś godny konkurent (wątpie).

Ogólnie temat kryminalny/rozpierduchy w grach jest najbardziej na topie.Musiało by się narodzić coś co zjada z miejsca "GTA" i "Watch Dogs" - nawet nie mowie tutaj o grafice (która jest dla mnie bardzo ważna ),tylko o możliwościach i opcjach,które imitowały by prawdzie życie...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Watch dog to wykastrowana wersja gta. Online praktycznie nie ma, jedynie singiel, ale gdzie tam do produkcji Rockstara.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Nowa Fifa na PC wypada w miarę przyzwoicie, po wielu latach przestoju rozwoju tej serii na blaszaki. Grywalność jak zwykle miodzio, zwłaszcza że uczę się w końcu grać na padzie, a nie całe życie z klawiaturą tylko.
Nie mam teraz czasu, ale długo czekałem na DA:I, oceny są zachęcające, pewnie w poniedziałek kupię i zacznę powoli testować tego ponoć najlepszego rpg tego roku.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Będę wpadał tam po haracz. :mrgreen:

Braciak na propsie :D
ag-seller-bnr-001-00004535.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Obejrzałęm dłuższy gameplay z FC4 i faktycznie nie porywa, ale nie jest żle.
Mimo wszystko, to solidna, mocna pozycja. Na pewno wolałbym pograć w FC, jak w nowego COD'a.
Nie dotrwałem jeszcze do kooperacji, a pamiętam takie filmiki przedpremierowe, to akurat wyglądało zacnie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To prawda."Far Cry 4" to dobra pozycja,nawet rzekłbym,że jest bardziej rozbudowana i dynamiczniejsza od trójki.Tylko dla mnie to zdobywanie posterunków i wspinanie się na wieżyczki już nawet w "Far Cry 3",po jakimś czasie nudziło...
Będziesz testował tą czwórkę ?
W sumie można powiedzieć że już wszystkie godne uwagi pozycje z 2014r. mamy za sobą.Został tylko "The Crew",ale sam nie wiem co z tego wyjdzie...
Później dopiero w styczniu "GTA 5" na PC,"Dying Light" i "Assetto Corsa".
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wonziu jako jedynie słuszny recenzent w akcji, dobrze prawi.
Oglądnij pierwsze 10-15 min. Sporo mówi o trybie FPP i jak się ma do FC.

[youtube]CPAKu_Sy6Ng[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mam nadzieje ze moje wrazenia beda podobne :)
Dobry tekst - Nie kupuje XOne bo to jeszcze gorsze go..no niz PS4 :)

Czy naprawde model jazdy w GTA 5 jest lepszy niz w Driveclub ?
Co do "Far Cry 4" - podobne wrazenia ma gosciu...
 
Do góry