Pc

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy naprawde model jazdy w GTA 5 jest lepszy niz w Driveclub ?

Nie no, przesadził. Feeling jest lepszy w GTA, ale technicznie nie powiedziałbym. Na pewno nie z środka.
Aczkolwiek dzisiaj brałem udział w wyścigach po torze dla koni ;), gość wymusił klasyki do wyścigu, a tam sam szuter, to powiem Ci, że rewelacyjnie się w to grało. Fajne, kontrolowane drifty i tony miodu, a to tylko sam wyścig (jeden z kilkudziesięciu), a gdzie tam latanie, lądowanie i wiraże w powietrzu.

Ja się tak nie ekscytuje widokiem FPP, może dlatego, że jestem za bardzo już przyzwyczajony do TPP w GTA, ale co recka, to te same pozytywne wrażenia z FPP. Coś w tym musi być, szczególnie pececiarze chwalą.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armaniś,Ty w ogóle sprawdzasz gry na PS4,które nie pokazują się na PC ? Jestem ciekawy,czy dużo mnie omija ? :wink:
np.

Destiny (PS4) | GRY-Online.pl
DriveClub (PS4) | GRY-Online.pl
InFamous: Second Son (PS4) | GRY-Online.pl
The Last of Us: Remastered, The Last of Us (PS4) | GRY-Online.pl
Killzone: Shadow Fall (PS4) | GRY-Online.pl

Podobno tylko dwie ostatnie pozycje są godne uwagi...
Jak masz jeszcze jakiś inny ciekawy tytuł,który miał już swoją premierę,to napisz :wink: Z chęcią rzucę okiem :)

Na X One,to chyba tylko "Forza Horizon 2",której nie ma ani na PC ani na PS4,jest ciekawą pozycją...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale które gry? :D
Nic Cię nie omija, spokojnie :)
Sprawdzać sprawdzałem, ale do czasu jak uświadomiłem sobie co się dzieje na PC, a PC miałbym w poważaniu, gdyby PS4 nie okazała się falstartem. Teraz powinna mieć premiere PS4/XO.
Początkowo piałem z zachwytu, wiadomo 7 lat czekania, pierwsze tytuły, spory postęp względem PS3, nie wspominając już o moich zamiłowaniach do konsol.

Killzone zaliczyłem (miałem w zestawie), graficznie świetnie wyglądało, fabularnie też nie było żle, ale jak po czasie zobaczyłem jak wyglądają gry na PC, to zrozumiałem, że nie ma powodu do radości.
Driveclub mam, ostatnio kupiłem. Mi się podoba, ale jak masz GTA5 to reszta idzie w odstawkę.
Graficznie do DC nie mam zastrzeżeń, ładnie to wygląda i tutaj jakoś nie brakuje mi mocy PC.

The Last of Us na pewno by Ci się spodobało, ja grałem chwile u znajomego, ale już byłem po zakupie PC, a tam miałem jak wiesz ciekawsze tytuły do przetestowania.
Destiny i Infamous odpuściłem, ta pierwsza w co-opie daje radę, ale singiel mnie nie rajcuje, InFamous nie moja bajka.
Jedyne co mi się faktycznie podobało na PS4, to NBA4K14, graficznie poezja, ale też mi się znudziło.
Jeszcze jest na PS4 Resogun, taka minigierka, orgia graficzna. Coś pięknego, na YT tego nie widać co w domu na tv. Niesamowicie grywalna pozycja, tego brakuje mi tym razem na Pecetach, albo żle szukam.

Jeszcze muszę sprawdzić tego Oddworld: Abe's Oddysee, ale to bardziej z sentymentu.
Strumień robił reckę tego, a tak to lipa, wszystkie inne pozycje mam na PC i to w 10x lepszej oprawie. Nie wspominając już o tym, że przez pół roku przerobiłem więcej gier na PC, jak przez ostatnie lata na konsolach. Dla mnie od dawna PS3 była trupem (pomijając GTA), a w PS4 nie było w co grać, teraz na szczęście się to zmienia i kilka pozycji będzie obowiązkowo do zaliczenia.

GTA5 tylko wymiata na wszystkie możliwe strony, już nie chodzi o grafikę, bo wiadomo, że do PC nie ma co porównywać, ale grywalność rozpierdziela wszystko co w życiu widziałem. Zresztą podpisuje się pod tym co strumień prawi, a to jest jedyny jutuber którego faktycznie cenie.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czyli dużo mnie nie ominęło :wink:
Teraz na PS4 na te tytuły ludzie czekają najbardziej :

Uncharted 4: A Thief's End (PS4) | GRY-Online.pl
Bloodborne (PS4) | GRY-Online.pl
Gran Turismo 7 (PS4) | GRY-Online.pl
Tekken 7 (PS4) | GRY-Online.pl
Silent Hills (PS4) | GRY-Online.pl
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=21422
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23088

Tylko widzisz,ogólnie gry reprezentujące PS4,są zazwyczaj z trzeciej osoby.Ja osobiście wolę widok FPP.
Dodatkowo z czasem,ten sposób rozgrywki,jaki jest w większości w tych grach,będzie przestarzały,bo z realizmem nie ma nic wspólnego...

Dzisiaj wypełniłem kilka kolejnych misji w "Far Cry 4".Jest trochę lepiej.Z czasem dochodzą małe rzeczy,których nie było w trójce.Jazda na słoniu,którym możemy szarżować przeciwników,śmiganie mini helikopterkiem,zrywanie plakatów propagandowych z budynków,strzelający z łuków przeciwnicy...Oprócz posterunków są na mapie jeszcze 4 fortece,które podobno jest ciężko zdobyć (jeszcze się za nie nie zabierałem)...
Tylko widzisz,z wiekiem człowiek oczekuje czegoś bardziej realnego.W jednej z dzisiejszych misji miałem bronić klasztoru z ludźmi którzy również mieli broń.Gdy nas zaatakowali przeciwnicy,moi kompani pochowali się w świątyni,a ja sam musiałem rozwalać wrogów,latać dookoła budynku i zabijać gości,którzy w różnych miejscach podkładali ładunki...
W innej misji miałem zdobyć 4 nadajniki.Gdy zebrałem ostatni,od razu pojawili się przeciwnicy....
Ciekawy jestem kiedy w końcu zaczną wprowadzać do gier więcej logiki,bo sama grafika to nie wszystko...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli dużo mnie nie ominęło :wink:
Teraz na PS4 na te tytuły ludzie czekają najbardziej :

Zapomniałeś jeszcze o Tom Clancy's The Division, ja już tylko na to czekam.

Tylko widzisz,ogólnie gry reprezentujące PS4,są zazwyczaj z trzeciej osoby.

Gry reprezentujące PS4, to gry widmo. No sorry, ale taki mamy klimat. Gdyby nie GTA, to już dawno pogoniłbym PS4 i kupił drugą karte graficzną do PC ;) a żeby nie było, moja prawdziwa miłość to konsole, PC to jedynie kochanka ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zapomniałeś jeszcze o Tom Clancy's The Division, ja już tylko na to czekam.

Podałem tylko tytuły,które nie są na razie zapowiedziane oficjalnie na PC :wink:

moja prawdziwa miłość to konsole, PC to jedynie kochanka :wink:

Wiadomo,wspomnienia i sentymenty są bardzo ważne,ale prawda jest taka,że z wiekiem od tej kochanki więcej wymagasz niż od miłości z dzieciństwa :D

Armaniś,dzięki za gameplay FPP w GTA V na PS4 oraz Xbox One - YouTube
Obejrzałem całość.Najbardziej mnie rozbawił moment od 20:35 :mrgreen:
Czekam z wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelką niecierpliwością :grin:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widzieliście to ?
Nie wiedziałem że już można testować...
Mam nadzieję że wyjdzie również na PC.
Odpalcie sobie w 4K,lepiej widać...
[youtube]62EBIY073Qo[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armaniś,dzięki za gameplay FPP w GTA V na PS4 oraz Xbox One - YouTube
Obejrzałem całość.Najbardziej mnie rozbawił moment od 20:35 :mrgreen:
Czekam z wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelką niecierpliwością :grin:

Ty nie oglądaj już tych gameplayów z singla, bo niespodzianki nie będzie, a fabuła jak dobry film ;)

Co do Silent Hill, to już dawno demko krązy po sieci, dla mnie to za duży hardcore.
Ja na pewno nie kupię. Jak mam schodzić, to na pewno nie przed ekranem tv :D
 

kwasior21

New member
Ciezko mi zrozumiec ta pogon za graficznym idealem.Ludzie narzekaja na grafike w ps4 , ze spodziewali sie "miazdzenia szczeki" a tu konsola , ktora "na razie" nie pusci 4k. A czy nie liczy sie fun?Z grami oraz sprzetem mam do czynienia ladnych parenascie latek.Pamietam czasy commodore , amigi itp. Na chwile obecna nie wrocilbym juz do rozgrywek na pc, tylko i wylacznie konsola .... jest mnostwo frajdy i prostota . Grafika jak dla mnie jest idealna, niczego wiecej nie trzeba .... zeby kazda gra byla stabilna w 60 fps to juz marzenie. Rowniez z niecierpliwoscia czekam na Division , oby tylko nie okazala sie totalna klapa jak Watch Dogs ..... nuda nuda i tyle.
Pc- kable, huczacy wentyl, gmatwanina kabli, wysypujace sie systemy .... zmiana podzespolow co rok zeby nadarzyc. bleeeeeeeeeeeeeeee
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ty nie oglądaj już tych gameplayów z singla, bo niespodzianki nie będzie, a fabuła jak dobry film

Ok,nie będę już oglądał :wink:

Co do Silent Hill, to już dawno demko krązy po sieci, dla mnie to za duży hardcore.
Ja na pewno nie kupię. Jak mam schodzić, to na pewno nie przed ekranem tv

Tam od razu hardcore...,przecież to lajcik :D

Ciezko mi zrozumiec ta pogon za graficznym idealem.Ludzie narzekaja na grafike w ps4 , ze spodziewali sie "miazdzenia szczeki" a tu konsola , ktora "na razie" nie pusci 4k. A czy nie liczy sie fun?Z grami oraz sprzetem mam do czynienia ladnych parenascie latek.Pamietam czasy commodore , amigi itp. Na chwile obecna nie wrocilbym juz do rozgrywek na pc, tylko i wylacznie konsola .... jest mnostwo frajdy i prostota . Grafika jak dla mnie jest idealna, niczego wiecej nie trzeba .... zeby kazda gra byla stabilna w 60 fps to juz marzenie. Rowniez z niecierpliwoscia czekam na Division , oby tylko nie okazala sie totalna klapa jak Watch Dogs ..... nuda nuda i tyle.

Mi się nie chce już na to odpowiadać :D;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ach to GTA :D

Armanig,pograłem ostatnio trochę więcej w "Far Cry 4" i powiem Ci że z czasem zaczyna mi się coraz bardziej podobać.Gra się rozkręca i dochodzi w niej coraz więcej nowych rzeczy,których nie było w trójce.Chyba ją przejdę jednak całą z dodatkowymi misjami.W sumie grę,tak samo jak film,powinno się oceniać po ukończeniu/obejrzeniu i moja pierwsza opinia była trochę pochopna...
W dodatku na PC w 2014r ta pozycja jest raczej w TOP 3,więc myślę że warto jej poświęcić więcej czasu...:)
 

eedviking

Banned
Ciezko mi zrozumiec ta pogon za graficznym idealem.Ludzie narzekaja na grafike w ps4 , ze spodziewali sie "miazdzenia szczeki" a tu konsola , ktora "na razie" nie pusci 4k. A czy nie liczy sie fun?Z grami oraz sprzetem mam do czynienia ladnych parenascie latek.Pamietam czasy commodore , amigi itp. Na chwile obecna nie wrocilbym juz do rozgrywek na pc, tylko i wylacznie konsola .... jest mnostwo frajdy i prostota . Grafika jak dla mnie jest idealna, niczego wiecej nie trzeba .... zeby kazda gra byla stabilna w 60 fps to juz marzenie. Rowniez z niecierpliwoscia czekam na Division , oby tylko nie okazala sie totalna klapa jak Watch Dogs ..... nuda nuda i tyle.
Pc- kable, huczacy wentyl, gmatwanina kabli, wysypujace sie systemy .... zmiana podzespolow co rok zeby nadarzyc. bleeeeeeeeeeeeeeee

To w takim razie ja Ci odpowiem...tylko Ty mnie rozumiesz. :D:D:D;)
P.S.
Nie mogę się doczekać Silent Hill !!! :(
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ach to GTA :D
Armanig,pograłem ostatnio trochę więcej w "Far Cry 4" i powiem Ci że z czasem zaczyna mi się coraz bardziej podobać.Gra się rozkręca i dochodzi w niej coraz więcej nowych rzeczy,których nie było w trójce.Chyba ją przejdę jednak całą z dodatkowymi misjami.W sumie grę,tak samo jak film,powinno się oceniać po ukończeniu/obejrzeniu i moja pierwsza opinia była trochę pochopna...
W dodatku na PC w 2014r ta pozycja jest raczej w TOP 3,więc myślę że warto jej poświęcić więcej czasu...:)

Nie wiem, ja chyba wezmę tego FC, ale jeszcze nie teraz. Tylko ja się obawiam, że zanim dojdę do momentu w którym gra się rozkręca, to już się zniesmaczę. Nie chciałbym, żeby FC podzielił losów nowego COD'a, a dla mnie to największe rozczarowanie tego roku.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W takim razie wytłumaczcie mi inaczej.Co takiego mają konsole a nie ma PC ,oprócz 10 % dodatkowych gier,z ktorych wiekszosc okazuje sie srednia ?
 
Do góry