Pc

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten filmik, co podałeś nie jest w 60klatkach odtwarzany na YT (Chrome), nie mam Firefoxa.
Drugi filmik YT odtwarza tylko w 1080p/60, a co on tam ma na ekranie to inna inszość. Ja już widzę na oko, że to nic wspólnego nie ma z 4K.
Co do kabli, to tu jeszcze info:
Wszystko o HDMI 2.0
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ten filmik, co podałeś nie jest w 60klatkach odtwarzany na YT (Chrome), nie mam Firefoxa.

Tak,w tym pierwszym filmiku chodziło mi o samą rozdzielczość,która jest inna na poszczególnych przeglądarkach,60 fps nie łapie...


Drugi filmik YT odtwarza tylko w 1080p/60, a co on tam ma na ekranie to inna inszość. Ja już widzę na oko, że to nic wspólnego nie ma z 4K.

4K a 1080p na YT to duża różnica...,tylko dziwi mnie czemu,jeżeli gościu w menu ma opcję 4K puszcza tylko w 1080p...

No dobra,co by nie było,masz jakiś film na YT w 4K i w 60kl/s :) bo już ostatnio myślałem że mój komp coś się starzeje albo coś muszą doinstalować...

Co do kabli, to tu jeszcze info:
Wszystko o HDMI 2.0

Nie wiem jak to jest teraz w praktyce ale na YT swego czasu widziałem filmiki max 30fps w 4k

Crysis 3 4K 3x Titan SLI Frame-Rate Tests - YouTube
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
COD odpalony, powiem Ci, że lipa. Średnio to wygląda, może jeszcze potem pokombinuje z ustawieniami, ale już nie chce mi się nawet grać. Liczę jednak, że to kwestia ustawień.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
COD odpalony, powiem Ci, że lipa. Średnio to wygląda, może jeszcze potem pokombinuje z ustawieniami, ale już nie chce mi się nawet grać. Liczę jednak, że to kwestia ustawień.

To jeszcze nie ustawiłeś ?

Słyszałem że jak sam ustawiasz opcje graficzne to czasami nie załapuje.Spróbuj dać automatycznie opcje optymalne (czy coś takiego)...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Daj spokój, skaczą jak kangury w jakiś turbokombinezonach, po każdej zmianie w opcjach grafiki, wyrzuca mnie do początku gry z filmikiem na czele.
Ustawiałem na auto, zmieniałem też ręcznie (textury itp. extra), bez rewelacji.
Niby wszystko gra i ostre jak brzytwa, ale nie porywa.
Nie przemawia do mnie ta formuła. Serwery online, też nie działają. No lipa Panie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Daj spokój, skaczą jak kangury w jakiś turbokombinezonach, po każdej zmianie w opcjach grafiki, wyrzuca mnie do początku gry z filmikiem na czele.
Ustawiałem na auto, zmieniałem też ręcznie (textury itp. extra), bez rewelacji.
Niby wszystko gra i ostre jak brzytwa, ale nie porywa.
Nie przemawia do mnie ta formuła. Serwery online, też nie działają. No lipa Panie.

Muszę to sprawdzić...bo aż się dziwię że tak strasznie ;)

To masz tutaj coś na pocieszenie :
Nowy gameplay ze "Star Citizen" (chyba pamiętasz)
Zobacz w 6::50s.Można wyłączyć grawitację :D

[youtube]cir3w-wIx9U[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Muszę to sprawdzić...bo aż się dziwię że tak strasznie ;)

Strasznie nie, ale mnie nie zachwyca. Może się to oczywiście zmienić, przetrawie trudne początki i zrobię drugie podejście.
Nie jest to na pewno żaden efekt "wow", ale może Ty będziesz wniebowzięty, przekonamy się :)
Wolalbym zdecydowanie premierę FarCry.

To masz tutaj coś na pocieszenie :
Nowy gameplay ze "Star Citizen" (chyba pamiętasz)
Zobacz w 6::50s.Można wyłączyć grawitację :D

To inna liga, gierkę obowiązkowo stestuje, tylko nowy HDD muszę kupić. Miejsca już nie ma na nowe pozycje :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie jest to na pewno żaden efekt "wow", ale może Ty będziesz wniebowzięty, przekonamy się :)
Wolalbym zdecydowanie premierę FarCry.

Nie wiem czy nie jestem bardziej wybredny od Ciebie jeżeli chodzi o grafikę...:D
Dla mnie np. "Sniper Elite III: Afrika" to lipa...;)

Czyli dużo gier w tym roku na PC już nie zostało :
Far Cry 4
Assassin's Creed: Unity - Tobie średnio się podoba...
Dragon Age: Inkwizycja - to też raczej ominiesz...
The Crew

Dopiero w 2015 zacznie się dziać...:D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem co Ci się nie podoba w Sniper 3. Przyjemna, plastyczna gierka.
Dobrze, że mi przypomniałeś, online tam jest świetny. Czaisz się 10min za murem i czekasz jak ktoś wychyli dynie ;) Dla mnie bomba.
Assasin mi nie podchodzi, nie wiem dlaczego, ale graficznie jest ok.
FarCry i The Crew obowiązkowo, a już za pare dni GTA i znikam na jakiś czas :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Graficznie to za piękna ona nie jest.Zobacz na postać i murek Sniper Elite III: Afrika - 12/61 Galeria HD 900p | GRY-Online.pl

Za to fryzurę ma jak Twój ulubieniec, Tom Hardy ;)
Co do grafiki, to u mnie wygląda ładnie, jakaś taka plastyczna, przyjemna dla oka. Do tego 21:9.
Mi się graficznie podobała, mimo tych niedoróbek które sokolim okiem wytykasz.
Ja wiem, że to nie jest Crysis, ale podobnie jest z GTA5 na PS3, niby lipa w zestawieniu z możliwościami PC, ale jest tam coś, co deklasuje wszystko co widziałem.
Te wszystkie smaczki i drobnostki (w GTA) przesłaniają wszystko.

Słyszałeś o tym ? :
Trochę okrojona wersja,bo zawiera 59 zamiast ponad 200 kawałków...

Świetne te winylki.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Za to fryzurę ma jak Twój ulubieniec, Tom Hardy ;)

Połączmy siły :D

leonardo-dicaprio-660.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobre ;)
Leosia to będziemy oglądać w "Atari", ciekawy jestem co z tego wyjdzie, szczególnie jak poruszą temat Commodore, PC itp.
Coś czuje, że będzie następna rewelka.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pograłem już trochę w nowe COD.Graficznie nie jest tak źle :wink:
Nie wygląda może jak Crysis 3 czy BF 4,ale z pewnością to najładniejsze COD w historii.
Pomysł z odrzutowymi butami może być.Na początku cieszy,zobaczymy jak później się sprawdzi...
Jednak chwilowo pasuje z tą grą,bo Ethan i Alien płaczą :mrgreen:.Na dniach ostro się za nie biorę :grin:,bo w końcu trzeba grać a nie tylko sprawdzać... :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To chyba u mnie jest coś nie tak, bo wygląda to kiepsko wszystko.
Niby jest informacja o natywnej rozdzielczości, a ekran rozciągnięty.
Na dniach pewnie wypuszczą aktualizacje do programu która to wyeliminuje, ale gdzie tam do poprzedniego COD. Wklej może jakąś fotkę.
Tylko nie wybieraj najlepszych ujęć, a pierwsze lepsze ;)
U mnie to wygląda tak:
To pomieszczenie na pierwszej fotce wieje tandetą. Przy zbliżeniach na niektórych ozdobach w pomieszczeniu, pikselizacja, ale już na innych obok żyleta. Strasznie nierówna ta grafika.

 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wqrwia mnie to COD ;)
Zacząłem bawić się ustawieniami grafiki i tak się namotało,że przy każdej opcji,wywalało mnie do pulpitu.Musiałem odinstalować grę i zainstalować jeszcze raz.
Najgorsze jest to,że nie mogę wybrać ustawień "extra". Pewnie to wina małej ilości Ramu na karcie.Gdy daje wszystko na maxa,gra się zawiesza.Gdy wybieram "wysokie",wtedy działa.Teraz bądź mądry i traf,która opcja powoduje zawieszanie gry,jak jest ich 25,a przy każdej zmianie,od nowa wczytuje się filmik,co mnie trochę irytuje...
Dziwi mnie również czemu na broni są jakieś przezroczyste "magazynki" :grin:

http://s21.postimg.org/5g92uwhed/image.jpg
http://s29.postimg.org/77amkb3lh/image.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To Ci pisałem, w kółko ten sam filmik od początku przy zmianie, ale na tej pierwszej fotce ładnie to dosyć wygląda.
Gra jednak chyba nie jest dla mnie, coś mi tu nie pasuje.
To chyba pierwsza taka reakcja od początki serii, a te naboje to jakiś żart. Też zwróciłem na to uwagę ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na tych Twoich dwóch pierwszych fotkach,chyba coś obraz ucięło,bo broń jest po boku :wink:

Edit :
A nie, Ty w czymś siedzisz :)
 
Do góry