Pc

eedviking

Banned
Pod warunkiem , że zainwestujesz krocie w komputer. :p
Różnica między wydaniem PC, a PS4 (FC4)nie jest jakaś oszałamiająca w/g opisów ludzi. :D

Oddałem PS4 synowi, jeżeli kupię FC4 to na PS3. :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
PC jest droższy, ale jakość na ultra bezcenna. Jeżeli nie widać różnic, to znaczy, że skopany port na PC.
Dzisiejsze PeCety zamiatają obecne generacje konsol, niestety.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No i właśnie, jak grać. Jak tak dalej pójdzie, to nic nie pokończę :)

U mnie to wygląda teraz tak :

Obcy: Izolacja
Call of Duty: Advanced Warfare
Assassin's Creed: Unity - jeszcze nie sprawdzałem,myślę jednak że będzie dobrze...
Far Cry 4 - również nie sprawdzałem,ale raczej będzie w pierwszej kolejności do siekania...

Te 4 gry będą na 2 miesiące,dopóki nie wyjdzie "GTA 5" na PC.
Jeszcze w grudniu premiera "The Crew",ale mam mieszane uczucia...

"Dragon Age: Inkwizycja" chyba sobie odpuszczę...Oglądałem trochę rozgrywek na YT i jakoś ten świat fantasy jest za dziecinny jak dla mnie...Wyjątkiem był Skyrim,gdzie oprócz świetnego klimatu,dodatkowo widok z pierwszej osoby,był dla mnie dużym plusem...

OK, ale porównaj cenę PC ogarniającego wszystkie"ultra" do ceny konsoli. :D

Gry na PS4 są o wiele droższe niż na PC.Kupisz 5 gierek i już 1000 zł ;)

To musi być fajna polska gra (niezależna). :grin:

Rzuciłem już na nią okiem u Kolegi Sarge :-D
Testujemy gr
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
OK, ale porównaj cenę PC ogarniającego wszystkie"ultra" do ceny konsoli. :D

Ja jestem starym konsolarzem, mnie do nich przekonywać nie musisz ;) ale ale:
PeCet jest droższy to fakt, ale za 4 "hiciory" na PS4 zapłaciłem 1000zł (Piramida tu dobrze trafił), jak zobaczyłem na dobrym PC te same hity w lepszej oprawie, a do tego w 1/3 ceny, to szybciutko zrozumiałem która drogą obecnie kroczyć ;)
Obecnie mam kilkadziesiąt topowych pozycji na PC, a budżet na gry trzyma zdrowy poziom.
Przy konsolach można zbankrutować, ceny nowości to absurd. Żeby to jeszcze graficznie deklasowało doposażone PC, a jak jest to chyba każdy widzi.

Dla mnie główne znaczenie ma "grywalność". ;)

No ba, grywalność to podstawa. Weż takie Lemmingi, można grać godzinami ;) ale mimo wszystko, te topowe gry okraszone cudną oprawą graficzną, robią o wiele większe wrażenie.


U mnie to wygląda teraz tak
Jeszcze w grudniu premiera "The Crew",ale mam mieszane uczucia...

Oberzałem ostatnio długi gameplay (chyba beta), rewelacji nie ma.
 

eedviking

Banned
Wkręciłem się w tę grę, znaczy "This War Of Mine". Jak dla mnie rewelacyjna, fajny klimat, trzeba dbać o ludzi, bo chorują, chcą spać i jeść, ciekawe jak z potrzebami fizlogicznymi? :mrgreen:. :D
Zbudowałem już łózko, znalazłem sporo fantów. Baaaardzo mi się podoba i mój AiO bez zacięć daje radę. :D ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przecież Piramida nie lubi takich gier ;)
Btw. Nie działa mi online w nowym COD, to jest chyba najgorszy mój zakup w ostatnim czasie, nie dość, że gra jest przekombinowana, to do tego wybrakowana.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przecież Piramida nie lubi takich gier ;)

Ja ogólnie nie mam nic przeciwko takim grom,tylko wolę moc swojego kompa wykorzystać na coś z widoku pierwszej/trzeciej osoby,z bardziej realistyczną grafiką ;-)

Btw. Nie działa mi online w nowym COD,

Dziwisz się ? Podobno wszyscy pouciekali z serwerów,ponieważ boją się Twojego zabójczego skill'a :D

Nie przejmuj się,jutro już GTA 5 :D

Edit :
Już śmigają.Oczywiście to 4K nie jest prawdziwe w grze,ale filmik lepiej wygląda ;-)
[youtube]ODcHMXZozIo[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gra wszechczasów, jak ten FPP wypali to długie lata nic nie zbliży się do tej pozycji.
FPP + otwarty świat = ideał, żadne jakieś czarodzieje na koniach, a real world! To jest to co lubię.

Siekiere widziałeś? Nie? To nie raz jeszcze ją zobaczysz jak będę Cię z nią gonił :D

[youtube]MiKRA-voUlk&noredirect=1#t=137[/youtube]

GoodClearcutHylaeosaurus.gif
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gra wszechczasów, jak ten FPP wypali to długie lata nic nie zbliży się do tej pozycji.
FPP + otwarty świat = ideał

Tylko zastanawiam się jak grać (widok FPP).Na piechotę lepiej na myszce i klawiaturze,ale w samochodzie to już raczej lepiej na padzie...

Siekiere widziałeś? Nie?

Siekierę już widziałem w innym filmiku u tego gościa co wrzucałem gameplay.Zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia :D

To nie raz jeszcze ją zobaczysz jak będę Cię z nią gonił :D

Ty nawet jej dobrze nie zobaczysz... :p:D;-)

Jak tam,już zakupione ? :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko zastanawiam się jak grać (widok FPP).Na piechotę lepiej na myszce i klawiaturze,ale w samochodzie to już raczej lepiej na padzie...

No to już pisaliśmy, lipa po całości. O ile w FTP na padzie zamiatam (co nie zmienia faktu, że na myszce lepiej), to już jeździć na klawiaturze za cholerę nie umiem, a nawet nie chce.

Siekierę już widziałem w innym filmiku u tego gościa co wrzucałem gameplay.Zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia :D
Ty nawet jej dobrze nie zobaczysz... :p:D;-)

Aha, jasne. Naszykuj się :)
Nie widziałeś mnie jeszcze z siekierą w akcji ;)

Jak tam,już zakupione ? :)

Nie nakręcaj, bo już nie raz przez Ciebie kupiłem kaszankę, ale powiedzmy, że prawie już mam :)
 
Do góry