Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
PC, PS VITA, Nintendo, PS3, PS4.( pożyczony ) :)

To masz w sumie spory wybór i porównanie :D
Miałem kiedyś PSP i chyba z 30 topowych gier,ale sprzedałem...Zastanawiałem się nad PS Vita,jak gdzieś się będzie w plenerze....

Co to za nowy avatar ?WWE Cię wciągnęło ? :wink:
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
To masz w sumie spory wybór i porównanie :D
Miałem kiedyś PSP i chyba z 30 topowych gier,ale sprzedałem...Zastanawiałem się nad PS Vita,jak gdzieś się będzie w plenerze....

Co to za nowy avatar ?WWE Cię wciągnęło ? :wink:

WWE? Co to jest? To tylko Kratos:D Taki, "niezwykły" ;-) Co do VITY, leży i pokrywa się kurzem. Ale OLED jest niesamowity. Gry na tym ekraniku to po prostu bajka. "Rayman" na VITA masakruje oczy;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pisaliśmy o silniku graficznym CryEngine 3 (Crysis 3),Frostbite 3 (Battlefield 4)...
Nikt jednak nie wspomniał o Unreal Engine 4.
Taka grafa mogłaby być w GTA :D

[youtube]GS3hoL9ZKK4[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam to demo, ale nie mogę zmienić rozdzielczości.
Można poprzez tyldę wpisać swoją, ale nie trybi.
Co do demka technologicznego, to jednak bez interakcji nie robi takiego wrażenia, za to ideałem byłoby do programów graficznych (wystrój wnętrz itp.) ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, coś podobnego można zrobić na telefonie. Mam taki program, łazisz z nim po pomieszczeniu i "skanujesz" ;) efekt finalny jest praktycznie taki sam jak na tym filmie. W uproszczeniu oczywiście.
Btw. Za parę dni nowe COD. Ciekawy jestem jak to będzie wyglądać w naturze.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie, coś podobnego można zrobić na telefonie. Mam taki program, łazisz z nim po pomieszczeniu i "skanujesz" ;) efekt finalny jest praktycznie taki sam jak na tym filmie. W uproszczeniu oczywiście.

Czyli rozumiem,że ktoś zeskanował/zrobił fotogeometrię 3D jakiegoś obiektu,poprzez zdjęcia czy kamerę,tak jak to było w "Zaginięcie Ethana Cartera"...Potem chodzimy w tym wirtualnym świecie,a to jak się poruszamy i w które miejsca patrzymy jest zapisywane i wychodzi z tego nasze demo ? :)

Btw. Za parę dni nowe COD. Ciekawy jestem jak to będzie wyglądać w naturze.

Również jestem ciekawy :D

Ja jeszcze mam do stestowania grę "Lords of the Fallen",o której wspomniałem kilka dni temu...
Tobie raczej nie przypadnie do gustu,ale Edi i Savron są ciekawi... ;)
Sarge nawet kupił edycję kolekcjonerską,z tego sklepu co brałeś "Obcego" ;) :
[youtube]FxqVpOtMB0s&list=UUGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA[/youtube]

Zastanawiałem się ostatnio,czy by nie kupić podobnego zestawu do GTA V.Jakby nie patrzył to prawdopodobnie najlepsza pozycja w historii gier komputerowych i warto by było mieć coś takiego...
Na PS3 i X360 wyszła edycja kolekcjonerska,jednak w sumie oprócz Steelbook'a nie ma tam za bardzo nic ciekawego,bo ta czapka czy torba mało mnie interesuje...

[youtube]eVIRXOJhpLo[/youtube]

Gdyby wypuścili jakąś nową edycję tej kolekcjonerki na PC,z mapą z tkaniny,jak ma Sarge,z np. długopisem,breloczkiem,otwieraczem do piwa z logo GTA,czy coś takiego...
Z figurkami w GTA również jest problem,ponieważ w każdej części gramy praktycznie inną/innymi postaciami,więc nie mają one za długiej historii...
Gdybyśmy od 1997r (pierwsze GTA) grali cały czas tą samą postacią,z chęcią postawiłbym jego ciężką figurkę na półkę,ale to już raczej musiałaby to zrobić bardziej profesjonalna firma ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zastanawiałem się ostatnio,czy by nie kupić podobnego zestawu do GTA V.Jakby nie patrzył to prawdopodobnie najlepsza pozycja w historii gier komputerowych i warto by było mieć coś takiego...

No ba ;)

Gdyby wypuścili jakąś nową edycję tej kolekcjonerki na PC,z mapą z tkaniny,jak ma Sarge,z np. długopisem,breloczkiem,otwieraczem do piwa z logo GTA,czy coś takiego...
Z figurkami w GTA również jest problem,ponieważ w każdej części gramy praktycznie inną/innymi postaciami,więc nie mają one za długiej historii...
Gdybyśmy od 1997r (pierwsze GTA) grali cały czas tą samą postacią,z chęcią postawiłbym jego ciężką figurkę na półkę,ale to już raczej musiałaby to zrobić bardziej profesjonalna firma ;)

Rozglądałem się przy okazji premiery GTA5 za takimi figurami, coś konkretnego, zacnej firmy, ale niestety posucha. Nic nie znalazłem, co trochę dziwi biorąc pod uwagę to, do jakiej rangi urosła seria GTA. Jednak teraz, chyba też strzelę sobie coś kolekcjonerskiego przy okazji premiery PC/PS4/XO.
Czapeczka, czy koszulka nie specjalnie mnie interesuję, ale torbę od biedy chętnie bym przytulił.
Widziałbym tu też jakiegoś steelbooka. Zobaczymy co wymyślą.
 
Do góry