Pc

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, to mech ;) Spada z niebia i sobie wsiadasz, coś jak w Titanfall. Bez komentarza, a jak dodamy turbo trampki z wyrzutnią, to skojarzenia nasuwają się same.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Powiem Ci,że raczej nie będę kupował drugiej takiej samej karty do Sli.Podobno jak je połączysz to łączna ilość MB na kartach nie zsumuje się.Jeżeli w nowych grach,tak jak w przypadku COD,zalecane będzie 4GB na karcie,to jednak trzeba będzie wziąć coś nowego,aby wszystko się powczytywało a nie zawieszało.Ty masz 3GB,więc nie ma aż takiej różnicy i jakoś pozatwierdzało wybrane najwyższe opcje...
Tylko chciałbym aby te wymagania przekładały się na jakość,a nie,tak jak w dużo przypadkach,to tylko sposób zarobienia na ludziach...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko jeszcze muszę zobaczyć sens takiej inwestycji, bo o ile w przypadku Crysisia, czy nawet FC (mowa o 4K) przyrost przy wykorzystaniu SLI będzie widoczny, to w takich pozycjach jak COD nie widzę żadnego sensu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Po prostu u mnie,ta mała ilość MB na karcie jest "wąskim gardłem" i prawdopodobnie SLI nie zmieni tego problemu...
 

eedviking

Banned
Zacząłem grać w Face Noir ( point’n’click), fajna i zaskakująca wątkami i zagadkami gra policyjna ( można powiedzieć), osadzona w klimatach lat 30-tych US.

[youtube]treJRFp_OX8[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zacząłem grać w Face Noir ( point’n’click), fajna i zaskakująca wątkami i zagadkami gra policyjna ( można powiedzieć), osadzona w klimatach lat 30-tych US.

Polecam Ci gierkę,w podobnym klimacie (jest również na PS3).
Produkcja od Rockstar Games,a oni lipy nie robią :grin:
Lata 40-te.
[youtube]6zOemRmvA6k[/youtube]

No to zaczyna się pomału robić ciekawie.
Dzisiaj premiera "Assassin Creed Unity" a w przyszłym tygodniu "Far Cry 4" i "Dragon Age: Inkwizycja"

Armanig już ręce zaciera na co innego.Już za tydzień ;-)
Ja jeszcze muszę poczekać 2 miechy,ale będę miał w co gierczyć... :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zaginięcie Ethana Cartera, The Vanishing of Ethan Carter (PC) | GRY-Online.pl
Zaliczone :D

Wczoraj zacząłem grę od nowa,ponieważ wcześniej chodziłem tylko,oglądałem widoki :D i sporo ominąłem ;)
Dzisiaj skończyłem całą grę.
Wrażenie jak najbardziej pozytywne.Czuć było detektywistyczny klimat.Gra nie należy do łatwych.Niektóre zagadki doprowadzały mnie do szału.Nie wiem,czy rozwiązałem wszystkie zadania,jednak raczej starałem się przeszukiwać każdy zakamarek...
Fabuła całkiem ciekawa.Muzyka i narracja również na plus.Grafika wyyyyypas :D
Ogólnie chciałbym jednak by była dłuższa.Przeszedłem ją w jakieś 5 godzin.
Szkoda,również że gra jest praktycznie na jeden raz...

Tym,którzy nie grali,polecam jak najbardziej :)

Na dniach biorę się za "Obcego" :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja po nowym COD, odpuściłem na jakiś czas gry. Zniesmaczyłem się.
Poczekam chyba na GTA5, ta gra zawsze napawa mnie optymizmem.
Muszę jeszcze odpalić PS3, w przyciwnym wypadku (szczególnie po grach na PC) nie poczuje skoku jakości na PS4.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Poczekam chyba na GTA5, ta gra zawsze napawa mnie optymizmem.

Wiadomo,GTA 5 to wypas.Chyba jednak nie wypuszczą edycji kolekcjonerskiej na nowe konsole i PC...
Far Cry 4 będzie miał coś takiego :

[youtube]MB8MIT_pJ0E[/youtube]


Muszę jeszcze odpalić PS3, w przyciwnym wypadku (szczególnie po grach na PC) nie poczuje skoku jakości na PS4.

To dobry sposób ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
:-o Skąd Wy macie tyle czasu na granie? :-o Zazdroszczę Wam. Naprawdę macie frajdę grając na PC? :D Ja nie czepiam się , nie. Tylko , mieć PS3 i PS4 i grać na PC? :D:D. "PIRAMIDA", czytałeś ten temat: " Pomocy mrowienie hdmi"? Ja leże :D:D:D:D. Żadna trawka nie potrzebna:D:D:D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Savronik,my z Armanigiem potrafimy przechytrzyć czas.Ja używam Time Shift a Armaniś - Slow Motion,bardzo szybko się przy tym poruszając :)
Tak na poważnie,to na gry poświęcam zdecydowanie mniej czasu niż na filmy.Pomimo,że te pierwsze są dłuższe,w ciągu roku sprawdzę przykładowo 20 gier,z czego przejdę tylko 5-7,a resztę po godzinie czy dwóch wywalam...
PS3 ani PS4 nie posiadam,poza tym to nie ten poziom co w miarę dobry PC...

Co do mrowienia HDMI - od jakiegoś czasu przeprowadzane są testy,aby uzyskać jak najlepszą jakość A/V.Do szybkiego przesyłu danych zaczęto stosować małe mrówki z ADHD.Kable są na razie w fazie testu i może koledze przez przypadek się jakoś jeden trafił...:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mało tego, zaliczamy wszystkie gry, a żadnej nie przechodzimy :)
Piramida coś tam ściemnia, że przeszedł, ale ja już tam wiem, że siedzi na YT u Sarge i gameplaye zalicza :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobre :)

Osobiście staram się bawić w teń dzień,jednak inni różnie do tego podchodzą... Pamiętam kilka lat temu,właśnie 31 grudnia wieczorem,głos na całe osiedle - "Yebać Sylwestra" :lol:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Battlefield Hardline" singleplayer.
(mam wrażenie że graficznie się cofnęli...)

[youtube]VRNsg3yCUKA[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Niektórzy już grają.
Oficjalna premiera za 3 dni,czyli w ten sam dzień co GTA 5 na PS4.
Armanig,chyba będziesz grał na zmianę ;)
Nie wiem czy nie odpuszczę na jakiś czas Aliena...
:-D

[youtube]ExyqcJBbYQU[/youtube]
 

eedviking

Banned
Jak to spoty niektóre mawiają, skoro nie widać różnucy, to po co przepłacać. :D ;)
Szkoda, że Far Cry 4 - Edycja Kyrat na PS , nie jest w tej cenie co na PC. :(


[youtube]Mc99AUiXWgk[/youtube]

Gra świetna i wspomnienia wracają. Zawsze podobały mi się japońskie wersje gier.:D

[youtube]IJrXCfVKXEA[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry