Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W takim wydaniu kolekcjonerskim miło by było jakby dodali jeszcze płytę ze stacjami radiowymi.Jednak nie wiem czy wydadzą jakąś nową edycję tej kolekcjonerki...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Coś tam jednak było z kolekcjonerki, tyle że z III ;)

grand-theft-auto-3-10th-anniversary-sweepstakes-win-a-limited-edition-claude-figure-and-a-one-of-a-kind-baseball-bat.jpg


gta-action-figure.jpg


CFtKk1G.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Walić nowego COD-a,pomimo że słyszałem pozytywne opinie...Na dniach stestuję ;)

Zobacz co tu się dzieje :D
Wczoraj udostępniono pierwszy oficjalny gameplay z wersji PS4,z dostępnym widokiem FPP :D
Osobiście jestem zadowolony.Może będzie trochę trudno się przestawić,jednak myślę że po dłuższym graniu raczej mało osobom będzie się chciało wrócić do widoku z trzeciej osoby...
Jak czytam opinie w necie to ponad 90% osób jest zadowolona z tego widoku.Dla tych,co przeszli grę,również jest to dobra opcja.Niby te same misje,ale jednak wyglądają inaczej...

[youtube]TEZRJoZdM84[/youtube]

W ogóle na Youtube od paru dni można oglądać filmy w 60kl/s.Wcześniej dostęp do tej opcji miały tylko wybrane osoby...Opcja podobno działa tylko pod przeglądarkę Chrome...
Zastanawiam się tylko,skoro to był pokaz na PS4,czemu niby jest 60kl jak :
GTA V na Xbox One / PS4 w 30 klatkach i 1080p (4K na PC-tach) | GRY-Online.pl
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To ciekawe, chętnie pogram z widokiem FPP.
To by było coś, aczkolwiek przy tym widoku stracimy część pola widzenia, z góry jednak widać więcej ;)
Jak to ma latać w 4K (to będzie kosmos), pozamiata wszystko, może nie będzie to najpiękniejsza gra na rynku, ale biorąc pod uwagę ogrom powierzchni i smaczków jakie daje GTA5, to każdy inny tytuł zostanie daleko w tyle.

Co do 60 klatek na YT, to jestem pod wrażeniem od kilku dni, wybornie się teraz będzie oglądać gameplaye, a w GTA5/PS4 i 60fps nie wierze.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To ciekawe, chętnie pogram z widokiem FPP.
To by było coś, aczkolwiek przy tym widoku stracimy część pola widzenia, z góry jednak widać więcej ;)

To prawda,im dalej/wyżej,tym większe pole widzenia.Pamiętam jeszcze czasy jak męczyłem się w NFS Underground.Wtedy jeździłem z widokiem z tyłu samochodu ale blisko auta.Jak nie mogłem przejść jakiegoś wyścigu,zmieniałem na widok również z tyłu auta,ale dalej samochodu,dzięki czemu widziałem więcej...
Nad widokiem FPP w "GTA V" pracowali podobno od dłuższego czasu.Detale broni,telefon,ręka,wnętrza pojazdów,wyglądają w miarę szczegółowo.Zegary w końcu działają.Wiemy z jaką szybkością jedziemy i które pojazdy są najszybsze...Czytałem również że przykładowo jak zakładamy kask na głowę,odgłosy z zewnątrz są stłumione...
Mi ten widok pasuje,taki bardziej real life ;)


Co do 60 klatek na YT, to jestem pod wrażeniem od kilku dni, wybornie się teraz będzie oglądać gameplaye, a w GTA5/PS4 i 60fps nie wierze.

"GTA V" na nowych konsolach ma działać w 30kl/s.W tym filmiku może coś podrasowali na pokaz...

Testowałeś nowego COD-a ? :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pomysł na widok FPP, rewelacyjny.
Tyle, że ja bym podzielił sesje z graczami, na te z widokiem FPP i bez.
Te z FPP, bez możliwości zmiany, reszta już dowolnie.

Testowałeś nowego COD-a ? :)

No ba, kilkanaście minut temu kupione, za godzine będę ściągał i testował.
Najlepsze jest to, że gra zajmuje ok. 50gb, wariactwo. Jeszcze trochę i 1TB pomieści kilka gier :)
Z tego co wiem, świetna optymalizacja, ale zobaczymy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pomysł na widok FPP, rewelacyjny.
Tyle, że ja bym podzielił sesje z graczami, na te z widokiem FPP i bez.
Te z FPP, bez możliwości zmiany, reszta już dowolnie.

To prawda,Ci co będą grali w widokiem FPP będę mogli dostawać w tyłek ;)
Z drugiej strony jednak z widokiem FPP raczej lepiej będzie grać na myszce i klawiaturze co jest pewną przewagą...

No ba, kilkanaście minut temu kupione, za godzine będę ściągał i testował.
Najlepsze jest to, że gra zajmuje ok. 50gb, wariactwo. Jeszcze trochę i 1TB pomieści kilka gier :)
Z tego co wiem, świetna optymalizacja, ale zobaczymy.

Czytałem opinie,że to najlepszy COD od kilku lat.Zobaczymy...Jeśli o grafike chodzi to słyszałem różne opinie.Jedni mówili,że pomimo,że to nowy silnik jest bardzo podobny do starego COD-a,nie wygląda rewelacyjnie i do Crysis 3 czy BF4 daleko...Z kolei inni pisali że jest naprawdę nieźle.
Czytałem jeszcze co innego.Kilku gości twierdziło,że jak nie masz karty graficznej z 4GB Ram to nie wczytają Ci się wszystkie detale,co jest w ogóle jakąś paranoją,bo nawet ta Twoja ma chyba 3GB.
Jednak w wymaganiach również jest podane min. karta grafiki 4GB Ram :

Intel Core i5 3.30 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB (GeForce GTX 760 lub lepsza), 55 GB HDD, Windows 7/8/8.1 64-bit

Chyba ich po....myliło

Najlepsze jest to, że gra zajmuje ok. 50gb, wariactwo.

Do tego już się przyzwyczaiłem.Instalowałem już chyba ze 4 gierki zajmujące ponad 40 GB.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To prawda,Ci co będą grali w widokiem FPP będę mogli dostawać w tyłek ;)
Z drugiej strony jednak z widokiem FPP raczej lepiej będzie grać na myszce i klawiaturze co jest pewną przewagą...

Myślę, że bez porównania lepiej. Dla mnie bomba, wkońcu konkretny sens wykorzystania myszki i klawiatury w GTA5.

Czytałem jeszcze co innego.Kilku gości twierdziło,że jak nie masz karty graficznej z 4GB Ram to nie wczytają Ci się wszystkie detale,co jest w ogóle jakąś paranoją,bo nawet ta Twoja ma chyba 3GB.
Jednak w wymaganiach również jest podane min. karta grafiki 4GB Ram :
karta grafiki 4 GB (GeForce GTX 760 lub lepsza)

No ok, ale ta 760 jest sporo słabsza od mojej, a moja ma 3GB.
To mam rozumieć, że dużo lepsza karta, będzie w niektórych scenach gorzej wypadać?
Zobaczymy, ja uderzam na online zrobić pogrom ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No ok, ale ta 760 jest sporo słabsza od mojej, a moja ma 3GB.
To mam rozumieć, że dużo lepsza karta, będzie w niektórych scenach gorzej wypadać?
Zobaczymy, ja uderzam na online zrobić pogrom ;)

No właśnie to mnie dziwi,ale podobno VRam (czy jak to się zwie) jest bardzo ważny w tej grze,pomimo że niektórzy graja na tańszych kartach.Może to tak jak z amplitunerami.Wychodzi jakiś nowy,o wiele tańszy od topowych,z przed roku czy dwóch,ale jak nie masz jakiejś funkcji,to jesteś do tyłu... A może to tylko jakiś bełkot...Trzeba samemu sprawdzić,tylko teraz skąd będziesz wiedział,czy wczytało Ci wszystkie tekstury...
W ogóle przypomniało mi się jeszcze coś.Sporo osób pisało że niektóre miejsca i detale wyglądają bardzo ładnie,a niektóre tekstury są jak sprzed 7 lat.Podobno grafika jest nie równa...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jednym słowem, czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.
Mi generalnie poprzedni COD się podobał, świetnie to wyglądało na niektórych lokacjach, ale to chyba za sprawą wyższej rozdziałki.
Tu jakis lekki S/F podobno jest, ale ponoć daje radę. Bronie itp.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie ściągam, szczerze mówiąc nie pamiętam jak to nawet wyglądało na trailerach, dziś w locie przejrzałem jakąś recenzje i nic tam specjalnego nie widziałem, a nawet nie chciałem oglądać. Mi najbardziej pasują klimaty "Policjant vs Złodziej", czy też coś z tej broszki.
Już mnie nudzą te kaftany wojskowe, a S/F mi tu też kompletnie nie pasuje, ale zobaczymy.
Te 50gb to do rana nie zassa.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja to jeszcze nie rozumiem jednej kwestii.
Czy aby grać w 4K na 60 kl/s nie potrzebny jest kabel hdmi 2.0 - można już taki kupić ?
Niektórzy na YT wrzucają filmiki,że niby im to działa...

Armanig,czy Ty odpalasz na YT jakiś film 4K w 60kl/s,bo przez ten tydzień robią cały czas jakieś testy,YT wariuje i na różnych przeglądarkach jest co innego...?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Daj linka to sprawdzę, ją dotychczas odpalałem 1080/60.
Co do kabla 2.0, to wystarczy normalny z ostatnich (HighSpeed).
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Daj linka to sprawdzę, ją dotychczas odpalałem 1080/60.

Tutaj np. w Firefox jest opcja 2160p a na Chrome tylko 1440p,co mnie trochę dziwi czemu na tym drugim jest gorzej...

BIRDS OF PREY 4K (ULTRA HD) 60fps - YouTube

Tutaj z kolej gościu w menu ma rozdzielczość 3840x2160 i niby 60kl/s,ale filmik odpala się tylko w 1080p...
Na Chromie widać te 60 kl/s a na Firefox już nie.
https://www.youtube.com/watch?v=9yjsT7MWGS8

Czy ty masz tak samo (jak masz te przeglądarki) i czy znalazłeś na YT film,który by odtwarzał 60kl/s w 4k ?
Dziwi mnie trochę,że niektórzy piszą,że grają na takich ustawieniach,jak standard HDMI mówi że do 4K i 60 kl/s potrzebny jest kabel HDMI 2.0...

Co do kabla 2.0, to wystarczy normalny z ostatnich (HighSpeed).

Tzn. ?
Przeczytaj kolorową tabelkę...HDMI - Wikipedia, the free encyclopedia
 
Ostatnia edycja:
Do góry