Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lubicie takie gry, ja tak :D

Jak mam byś szczery,to niestety nie lubię strategii turowych.Szachy czy inne gry planszowe ok,ale dla mnie to trochę dziwne jak stoi naprzeciwko siebie dwóch gości i jeden czeka na swoją kolej aby dać drugiemu w mordę czy strzelić do niego...;)
Bardziej wole takie,gdzie akcja po obu stronach dzieje się w tym samym czasie...typu StarCraft 2 czy Company of Heroes 2...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To skanowanie świata w "Zaginięcie Ethana Cartera" jest piękne,jednak zobaczcie jak wyglądają już gry bez skanowania.Na razie to wersja ALPHA.
Akcja dzieje się w Średniowieczu,podobno nie ma być tutaj żadnych wstawek fantasy...
Posłuchajcie co mówi koleś na początku (od 0:45s).Jak Wam się podoba las i odgłosy ptaków (od 7:45) ? :D

[youtube]LHLzhMUxU5Y[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Akcja dzieje się w Średniowieczu,podobno nie ma być tutaj żadnych wstawek fantasy...

Jak nie, jak komunikują się telepatycznie ;)

Posłuchajcie co mówi koleś na początku (od 0:45s).Jak Wam się podoba las i odgłosy ptaków (od 7:45) ? :D

Podstawowe zwroty widzę że nie potrzebują tłumaczenia ;)
Odgłosy są fajne, jest taka stacja z ptaszkami w radiu internetowym, często odpływam przy tym po pracy.
Co do gry, to pięknie to wygląda, szkoda że nie ma żadnej interakcji jeszcze, kury zachowują się jak cyberdrony.
 

Rudeford

New member
No ładnie, ładnie. Tylko niech w wersji finalnej krzaki uginają się przed postacią, bo obecnie przy tak realistycznej grafice przenikanie przez krzaki wyglądają mega archaicznie.
Telepatyczne rozmowy:lol:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Coś mi świta, że w jakiejś grze już tak było. Jak się kurę „pogoniło” to znosiła jajko.

Pewnie w tej... ;)

z10070380_Q.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak nie, jak komunikują się telepatycznie ;)
Podstawowe zwroty widzę że nie potrzebują tłumaczenia ;)
Odgłosy są fajne, jest taka stacja z ptaszkami w radiu internetowym, często odpływam przy tym po pracy.
Co do gry, to pięknie to wygląda, szkoda że nie ma żadnej interakcji jeszcze, kury zachowują się jak cyberdrony.

Na razie to wersja Alpha.Nie ma głosów w rozmowach,kury za bardzo nie uciekają jak się do nich podchodzi...Mam nadzieję że to się zmieni w wersji finalnej...Tylko te twarze jakoś takie słabo zrobione...W BF4 były całkiem niezłe...
Co do interakcji z otoczeniem.Niby dużo już widzieliśmy.Świetna fizyka łamania gałęzi w Crysis (1). Jarałem się tym swojego czasu.Strzelałem w gałąź,która upadając,została przeze mnie podzielona jeszcze na kilka kawałków :DRozwalane części budynków i przedmiotów widzieliśmy już w serii Battlefield.Mam nadzieję że interakcja z otoczeniem będzie coraz bardziej widoczna w grach...:wink:

Podobno w tej grze po jakimś czasie ma się psuć jedzenie...


Dobre,pograłem trochę :D:mrgreen:
Na smartfony/tablety są różne wersje jajeczek ;-)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja za kilka dni będę testował tą grę,ale nie wiem czy mi się spodoba...
Czemu te wszystkie gry fantasy wyglądają jakby były dla dzieci...

[youtube]3CNGHwsK5dI[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bo to są gry dla dzieci, tyle że dla tych starszych ;)
Mnie nigdy takie gry nie rajcowały, nie w tych realiach. Zamki, smoki itp
Za to czekam na Division (PS4), teoretycznie gry są podobne, tyle że osadzone w innym świecie. Klimaty wojenne też mi bokiem już wychodzą, ileż można.
Wolałbym coś bardziej przyziemnego.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bo to są gry dla dzieci, tyle że dla tych starszych :wink:
Mnie nigdy takie gry nie rajcowały, nie w tych realiach. Zamki, smoki itp
Za to czekam na Division (PS4), teoretycznie gry są podobne, tyle że osadzone w innym świecie. Klimaty wojenne też mi bokiem już wychodzą, ileż można.
Wolałbym coś bardziej przyziemnego.

Mi si wydaje że on to robią specjalnie aby więcej małolatów w to grało.Jakby chcieli zrobiliby bardziej realistycznie wyglądający świat,tak jak w tym filmiku który wrzuciłem z rana.Postacie również,pomimo że są to często stwory,można zrobić bardziej realistycznie...a nie tak cukierkowo...

"Division" z chęcią stestuję bo wychodzi również na PC :D

Czekam też na wznowienie Abe's Oddysee ( wiem już pisaLem o tym) , bardzo lubię , można się pośmiać, puścić zielonego bączka... :grin: ;-)

Z Armanisiem pisaliśmy o tej grze jakiś czas temu ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry