Panasonic seria PV80 i PV8

aquarius74

New member
acton777... juz wszystko ok. podokrecalem, podociskalem wtyki i dziala. wielkie dzieki za pomoc.

pozdr.

p.s. tv odbiera b.dobrze. mimo wielkosci obraz czysciutenki. dzisiaj biore z c+ nowy dekoder HD wiec troche sie pobawie. :)
 

sittek

New member
otan -skoro czepiasz się bez jakiegokolwiek powodu to proszę:
inteligentny człowiek w nazwie plazma i plasma różnicę widzi ale wie,że jest to to samo jeśli odnosi sie do konkretnego tematu. Zastanawia mnie co inni mają na mysli gdy widzą napis plasma ? Jeśli tylko Ty sie gubisz to sorry.A za innych nie decyduj.Dalej.Jesli odradzasz branie pod uwagę zdjęcia przy ocenianiu TV no to w jakim celu kiki je umieszcza? Szkoda czasu i miejsca na serwerze.
Proponuje w tamim razie abyś zanegował to osobiscie. Badź konsekwentny.

I nie chciałbym wracac do tego tematu bo szkoda czasu.
kumasz?
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Co nie zmienia faktu, że po polsku pisze się plazma. Co do zdjęć, to przyznaję rację przedmówcy. Nikt nie broni ich zamieszczać, ale należy to robić z umiarem, gdyż rzeczywiście nie każdy ma szybkie łącza.

ArtS :)
 

kovisoy

New member
Witam

No to sobie zamieszczę kilka fotek plazmoplasmy - PV80 super zresztą

pozdrówka
 

Attachments

  • pv80 - 1.jpg
    pv80 - 1.jpg
    133,1 KB · Wyś: 506
  • pv80-2.jpg
    pv80-2.jpg
    136,9 KB · Wyś: 506
  • pv80-3.jpg
    pv80-3.jpg
    132,8 KB · Wyś: 506

sittek

New member
ArtS :)
Obiecuję,że będę pisał plazma. Jesli się pomylę to przepraszam, ale tam gdzie mieszkam używa się słowo plasma, dlatego czasami moge źle zaskoczyć. :)
Ponadto informuję,że dziś zamówiłem u siebie TH 37PX80B i po otrzymaniu sprzętu podziele się wrażeniami.
ps. a tak na marginesie "oburzenie" otana jest bardzo dziwne i zastanawiam się dlaczego?
niedawno prowadziłem pewne dysputy z innym uzytkownikiem klubu, czyżby to ten sam?
 
Ostatnia edycja:

kovisoy

New member
PIL napisał:
kovisoy -> Możesz łaskawie ;) zdradzić źródło sygnału na tych fotkach ?

Byłbym wdzięczny :):)

Myśle że logo wiele wyjaśnia , więc to zwykłe CRT z anteny dachowej
,a facet z mikrofonem[dla porównania to SAT też crt - niemiecka WDR
 

acton777

New member
Bez reklam
mam pytanie (zadane przez ładniejszą połowę), które mnie nurtuje:
Patrząc na ekran na wprost(tylko wtedy), na czarnym tle jest widoczna jakby odbita siatka płotu, skośne w dwie strony linie-dość gęste. Ktoś wie co to jest :confused:
 

kovisoy

New member
acton777 napisał:
mam pytanie (zadane przez ładniejszą połowę), które mnie nurtuje:
Patrząc na ekran na wprost(tylko wtedy), na czarnym tle jest widoczna jakby odbita siatka płotu, skośne w dwie strony linie-dość gęste. Ktoś wie co to jest :confused:

Skoro jestem przy klawiszach odpowiem że wcześniej temat był wałkowany
i wnoski wysnute wskazują na specyfike budowy warstwy antyodblaskowej
 

PIL

New member
He, he.
Zauważyłem, ze to lokalna TVP.
Chodziło właśnie o to czy z kabla, czy z kija, a może z czegoś innego.
Szczerze mówiąc jestem zaskoczony. In plus oczywiście ;)
 

qwert

New member
azhun napisał:
Miałem okazję pobawić się 42pv80 w MM w Opolu. Można było obejrzeć demka hd. Obraz rewelka. Zresztą z anteny z dachu też jest zjadliwy dlatego mam pvke w domu :)
Pozdrawiam


Dzięki , to chciałem wiedzieć , obraz ze zwykłej kablówkijest ok:) ale nie mogę się doczekać obrazu hd na swojej pv'ce
Dzięki !!!
 

qwert

New member
bogdan_bronowice napisał:
Programy HD wyglądają na PV80 tak jak powinny. Znajomy oglądał materiał HD wyświetlany na tym telewizorze (42 cale) z odległości około 3m i gdy dowiedział się, że ekran nie jest full-hd to zrobił duże oczy i powiedział: "Naprawdę?..."

Rewelka !!!! Również dzięki za odpowiedż :D. Narazie muszę cieszyć się obrazem zwykłej kablówki, ale myślę że oferta kanałów hd będzie w polsce coraz większa i w coraz bardziej przyzwoitych cenach Oby !!!!
Pozdrawiam !!!
 

Sochanus

New member
Zabrali
Powiedzieli że w najgorszym przypadku będzie trzeba wymienić matryce i potrwa to do miesiąca. Przeczytłem umowę gwarancyjną... mają do tego prawo... 28 dni a jak się nie wyrobia to nowy sprzet. Tak czy inaczej nowa matryca i kolejne 300 godzin wypalania :(.

A mistrzostwa na 25 calowym CRT... :(

Jak pech to pech
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Sittek, wiem że emigranci mają prawo się złapać na pisaniu np. plasma, ale uwierz mi, że wielu Polaków pisze plasma, bass itp, nie mając pojęcia o angielskim.

ArtS :)
 

tienda

New member
Witam.

Czy wiecie jakie są optymalne ustawienia dla Panasa TH-42PV80?
Przejżałem forum ale nie znalazłem. Jednak dyby okazało sie że przeoczyłem, odeslijcie mnie do odopwiedniej strony forun.
Dzis ma przyjechać:D
Pozdrawiam
 

Ryszards68

New member
To zależy od indywidualnych upodobań. Na początek proponuję ustawienia na 50% i tryb pracy „normalny” (nie powinno się nic wypalić – bez obaw). Pewnie jest tak, że ile użytkowników forum tyle sposobów ustawień – trzeba dobrać doświadczalnie (dużo też przecież zależy od specyfiki pomieszczenia). Miłej zabawy ustawieniami!
 

etomk

New member
px80 i dvd dv585A

witam posiadaczy pv/px 80!
wczoraj przywieziono mi 42 calowa px80. sklep rewelacja, nawet podlaczyli i odpalili czy dziala, ale ja nie o tym.
do tej superplazmy podlaczylem najtanszym kablem scart deoder echostar polsatu (tez najtanszy - w zeszlym roku nie myslalem o zakupie nowego tv - forum wydatnie pomoglo). obraz rewelacja, w zaleznosci oczywiscie od stacji. nasuwaja mi sie pytania czy wymiana kabla scart na lepszej jakosci cos zmieni?
nastepnie do tv podlaczylem dvd po komponencie za 70 zl (hama). odtawrzacz to pioneer dv585A. podczas ustawiana menu video czy tez obrazu w odtwarzaczu (nie ma polskiego menu) trafilem na opcje "interlace" i "progresive". wczesniej bylo na "interlace" a tv to sharp 28 cali z lat 80' ). jaka opcje powinienem teraz wybrac do plazmy podlaczonej po komponencie? jak wybralem progresive to opcja ta swieci sie na czerwono na wyswietlaczu odtwarzacza. w ustawieniu "interlace" tego nie ma... instrukcja dawno zaginela bo dvd troche starawe i dwa remonty mieszkania przezylo.
aha dla niezdecydowanaych, ktorzy potrzebuja kontrasygnaty wspolspaczki czy tez zony dla zakupu tego tv - nie ma bola zeby sie nie spodobal... moja zona w szoku uciekla do parku gdzie ja bylem z dzieckiem (o zakupie jedynie kiedys tam wspominalem ogolnie) - bala sie wlaczyc:grin: to cudo.
 
Do góry