Panasonic seria PV80 i PV8

miaucoon

New member
Foxxx24 napisał:
No ja nie wątpię,że potrafisz,ale dlatego tak napisałem bo wydaje mi się,że lepiej w takiej sytuacji kupic troszke pózniej niż dac 3500:)

co nie zmienia postaci rzeczy, ze 42py8 najtaniej w sieci jest za okolo 3250, a w euro za 3500, co przy braniu na kreche jest najlepszym wyjsciem, bo zaden sklep internetowy nie oferuje ci rat 0%
 

robiw

New member
emefe napisał:
Wie ktos czy szykuja się w najbliszym czasie (1 miesiąc) większe obniżki cen 42" PV80?

Rozumiem, że 2500 za 42" plazmę ze średniej półki to za dużo :eek:, nieważne, że niedawno kosztowała 4200 ;-)... to chcesz aby sprzedawali za 1500zł? robiw
 

kusio

New member
Witam. Czy jest mozliwosc i jak moze sprawdzic ile godzin pracuje juz telewizor? Chodzi o model 42PV80... Gdzies tu na formum widzialem, jak ktos mowil, ze sprawdzic to mozna w Service Menu... Jesli ono w tym modeu wystepuje i jak je wywolac? Z gory dziekuje za pomoc. Raf
 

kusio

New member
hmm.... ale dokladnie czego mam szukac? "service menu" ? czy jest to gdzies inniej ukryte w tym 42PV80, a moze w ogole nie ma tekiej opcji ? Chetnie poszukam, ale nieh mnie ktos bardziej nakieruje... za coz gory dziekuje...
 

Ryszards68

New member
Ciekawe kiedy plazmy będą za darmo? Ha ha ha – nie dajmy się zwariować – jak cena spadnie do 1000 zł to nie wiem… zwątpię lub kupię Elektrona? Pzdr
 

royalmichael

New member
HD ready - pic na wode?

Witam. Mam Panasonica TH37PV80 i zastanawiam sie po co mi to 'hd ready' skoro to nic nie daje... ? jakbym mial tv tylko z hd to zadna roznica bo przeciez nic nie jest nadawane w hd ready, nie ma zadnych programow, filmow, teledyskow itd. albo jest HD albo Full HD, ale nie HD Ready...
Czy to jest pic na wode? :(
 

walczy

New member
zawieszenie 42PV8P na ścianie

Cześć
Po małych perypetiach w końcu dojechał do mnie zamówiony PV8P. Perypetie jutro opiszę, bo sa ciekawe :).
Dziś mam szybkie pytanie do kolegów którzy zawiesili swoje PV-ki na ścianie. Pytanie brzmi: które otwory z tyłu PV-ki służą do zamocowania wieszaka ściennego? W instrukcji nie ma nic na ten temat.
Załączam fotkę tyłu mojej PV8P.
Pozdrowienia.
h.ttp://img363.imageshack.us/my.php?image=pv8backru9.jpg

p.s.
dlaczego mam komunikat, że dopiero po napisaniu 5 odpowiedzi mogę dodawać linki ?. Mam już 5 odpowiedzi.
Musiałem w powyższym linku wstawić kropkę w http i jest teraz h.ttp. Jak się kropeczkę usunie to można adres wkleić do przeglądarki.
Z góry dziękuję !
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Royalmichael to żaden "pic na wodę". Poczytaj sobie o rozdzielczościach. Bo na razie to Mylisz pojęcia. To większości programów obecnie nadawanych bliżej jest do HD ready niż Full HD. Także kamery HD nie nagrywają materiału Full HD.
Pełną rozdzielczość masz z płyt BD.

Jest o tym wiele na Forum.... poszukaj i poczytaj.
 

emefe

New member
robiw napisał:
Rozumiem, że 2500 za 42" plazmę ze średniej półki to za dużo :eek:, nieważne, że niedawno kosztowała 4200 ;-)... to chcesz aby sprzedawali za 1500zł? robiw

Skoro było 4200, teraz jest 2500, logiczna konsekencją jest że będzie jeszcze taniej. Jak dla mnie może kosztować 999, to że niektórzy napaleńcy kupili za 4 kafle to juz nie mój problem.
A więc czy wiadomo coś o obniżkach w najbliższym czasie?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
???

Emefe, nie żadni "napaleńcy" tylko koneserzy dobrego obrazu. A tak poważnie to, że ktoś kupił dobry TV to według Ciebie coś złego?

Według Twojej teorii to sobie poczekaj aż ten model będzie kosztował 599zł !!! czyli za trzy lata a wtedy My "napaleńcy" kupimy sobie dużo nowsze modele Super Full HD... za 4999zł a co !!
 

Sansei6

Member
Bez reklam
marciniozo popieram, coś w tym jest, już kiedyś było gdzieś pisane, ze można czekać niemal w nieskączoność, aż stanieje i jednocześnie będzie najlepszy, bo ciągle pojawia się coś nowego i logiczne, że będzie przynajmniej na początku drogie, kwestia chyba w tym by w końcu wybrać ten odpowiedni dla siebie moment i dokonać trafnego wyboru i za wmiarę rozsądną cenę i np cieszyć się od kilku miesięcy wspaniałym obrazem, a nie czekac i czekać..... Poza tym wątpię by aż staniał jeszcze drugie tyle, chyba prędzej zabraknie go na magazynie, albo raczej wyprze go kolejny model, nie można z ceną tez schodzic poniżej pewnych kosztów ;)
TV plazmowy tej wielkości i jakości za cenę CRT, no bez przesady ;)
 

royalmichael

New member
marciniozo napisał:
Royalmichael to żaden "pic na wodę". Poczytaj sobie o rozdzielczościach. Bo na razie to Mylisz pojęcia. To większości programów obecnie nadawanych bliżej jest do HD ready niż Full HD. Także kamery HD nie nagrywają materiału Full HD.
Pełną rozdzielczość masz z płyt BD.

Jest o tym wiele na Forum.... poszukaj i poczytaj.

Przeciez obecnie to zadne kanaly nie nadaja w HD Ready hmm.. aktualnie w polsce jest z 15 kanalow HD, nastepnym krokiem pewnie bedzie Full HD. Szukalem duzo na forach z ciekawosci o tym hd ready, szukalem filmow, teledyskow itd to nic nie znalazlem. Sa albo w HD albo w full HD :(
 

tadis

New member
royalmichael napisał:
Przeciez obecnie to zadne kanaly nie nadaja w HD Ready hmm.. aktualnie w polsce jest z 15 kanalow HD, nastepnym krokiem pewnie bedzie Full HD. Szukalem duzo na forach z ciekawosci o tym hd ready, szukalem filmow, teledyskow itd to nic nie znalazlem. Sa albo w HD albo w full HD :(

Sa telewizory ktore odtwarzaja HD (720p) i Full HD (1080). Te pierwsze maja na naklejkach "HD Ready" .. te drugie po prostu "Full HD" .. HD i HD Ready to to samo .. po prostu najpierw byly te pierwsze .. i producenci chcieli pokazac ze sa gotowe na odbior wysokiej rozdzielczosci = High definition .. gotowy = ready ... czyli gotowy na wysoką rozdzielczość. Rozumiesz ? Jak zaczeli produkowac FullHD to stracilo nieco sens .. ale tak juz jest ;)

A co do tego wieszania na ścianie:

W kazdym z modeli te otwory na mocowanie do wieszaka sa za tymi 4 zaslepkami . .wez plaski srubokret i je podwaz .. a ujrzysz cud ;p
 
Do góry