Panasonic PY/PZ800 (42,50,58 cali)

RheeTCT

New member
Czy Panasonic na Tobie stracił-nie sądzę,żeby miało dla niego znaczenie kilku niecierpliwych.Już marketingowcy sobie policzyli czy opłaci się robić wcześniejsze zapowiedzi-wtedy cała rzesza potencjalnych nabywców wstrzymuje się z zakupem innych modeli i czeka na tę nowość.A że kilku nie wytrzyma...trudno.
Ciekawe ile zapłaciłeś ,bo cena za PY800 tak naprawdę nie jest przecież znana.
 

Foxxx24

New member
Panasonic PY800

Ja tam za niedługo kupuje Panasonica 42PY800 i nie sądzę aby Pionek był proporcjonalnie tyle razy lepszy ile razy ma wyższą cenę:)

A dla mnie Panas wygląda super bo już go widziałem na żywo i robi dużo lepsze wrażenie niż na zdjęciach:)

Jak już mi go przywiozą to oczywiście podzielę się wrażeniami:)
 

Foxxx24

New member
Mi nie zależy na DVB-T w PZ bo i tak to dotyczy kodowania w mpeg2 a u nas jak będzie cyfrowa tv naziemna to odrazu w mpeg4:)

A poza tym wole nie sprowadzany,ale od polskiego importera, a jak go kupie to na miejscu i mi do domu przywiozą jak sobie go odrazu w sklepie sprawdze oraz bedę miał jeszcze 7 dni na sprawdzenie u siebie:)
 
Ostatnia edycja:

BoDeX

New member
Panas zmienił już cenę na 8 999 pln. więc to nie aż 25% :) , ale to
oczywiście nie ważne - ważne , że będziesz miał i się z nami podzielisz
wrażeniami ! :)


Pzdr.
 

manifestus

New member
Foxxx24 napisał:
A poza tym wole nie sprowadzany,ale od polskiego importera, a jak go kupie to na miejscu i mi do domu przywiozą jak sobie go odrazu w sklepie sprawdze oraz bedę miał jeszcze 7 dni na sprawdzenie u siebie:)

Dotyczy to kupienia przez internet? W tym wypadku jest 10 dni. Też mam zamiar kupna tego TV, ale nie mam szczęścia do sprzętu, a gdyby można było sprzwdzić przez tydzień po zakupie ze sklepu w mojej miejscowości to by rozwiązało problem :) :) :)
 

Foxxx24

New member
manifestus napisał:
Dotyczy to kupienia przez internet? W tym wypadku jest 10 dni. Też mam zamiar kupna tego TV, ale nie mam szczęścia do sprzętu, a gdyby można było sprzwdzić przez tydzień po zakupie ze sklepu w mojej miejscowości to by rozwiązało problem :) :) :)

No ja Cie rozumiem,że czasami nie ma wyjścia niż kupno przez internet,ale ja na szczęście mam i uwazam ze taki drogi sprzęt najlepiej wypróbowac przy kupnie odrazu bo widzę co biore:)
A jeszcze dadza mi na 7 dni do wypróbowania i jak wezme z Blue Ray to 20% rabatu:)Na dodatek raty bez procentow ewentualnie jakbym chcial:)
Bede mial za 6800zł bez rabatu na tą chwile,ale jak bedę kupował to jeszcze coś urwe:)
 
Ostatnia edycja:

manifestus

New member
Też bym tak chciał, musze popytać u siebie, mój znajomy tam pracuje :)


A swoją drogą, jak często można spotkać sie w plazmach panasonmica z martwymi (wadliwymi) pikselami?
Wiem, że gwarancja ich dopusza 2 takie piksele na milion
 
Ostatnia edycja:

luckyyJTD

New member
Foxxx24 napisał:
Mi nie zależy na DVB-T w PZ bo i tak to dotyczy kodowania w mpeg2 a u nas jak będzie cyfrowa tv naziemna to odrazu w mpeg4:)

na niemieckiej stronie Panasa jest napisane ze PZ ma tuner H.264 czyli w takim standardzie jak jest w kilku miastach i bedzie w calym kraju nadawany. Poza DVB-T w Wwie i Krakowie jest tez nadawane DVB-H
 

Foxxx24

New member
luckyyJTD napisał:
na niemieckiej stronie Panasa jest napisane ze PZ ma tuner H.264 czyli w takim standardzie jak jest w kilku miastach i bedzie w calym kraju nadawany. Poza DVB-T w Wwie i Krakowie jest tez nadawane DVB-H

Ja korzystam z UPC i teraz wprowadzaja kanały HD i wogóle zwiększają ofertę od 14go lipca.
Bedą oferować trzy typy dekoderów:)
Tuner DVB-T na nic mi się nie przyda:)
 

dario135

New member
problem

mam problem pomocy podlaczylem mojego laptopa toshiba satelitka p100
do mojego th42pz800 i kablem vga i nic tylko przy starcie gdy odpala sie windows na chwile wskakuje obraz na telewizorze i powoli znika co mam przestawic w komputrze moze mam jakies zle ustawienia
pomocy bo zaraz mnie szlag trafi
z gory dziekuje
 

RheeTCT

New member
Jaką możesz maksymalnie,tzn. na jaką pozwala karta.Jeśli będzie źle to zmniejszaj po trochu do skutku.Albo sprawdz w specyfikacji tv jaką przyjmie rozdzielczość.Ważne jeszcze jak masz podłączony komp-tv tzn. jakim kablem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry