Panasonic PY/PZ800 (42,50,58 cali)

kavoo

New member
A ja czekalem i czekalem na to PY800... od poczatku roku, jak sie tylko info o 11. generacji pojawilo, cierpliwie czekalem... i sie nie doczekalem
laugh.gif


Mimo, ze czekania juz niewiele zostalo, podjalem decyzje o kupnie innego telewizora. Avatar wyjasnia wszystko ;) I szczerze mowiac po uruchomieniu obrazu z komputera przez HDMI w podzialce 1920x1080 jestem przekonany, ze wyboru dokonalem wlasciwego :cool:
 

Foxxx24

New member
A ja czekałem,czekałem i się doczekałem bo znalazłem 42PY800:)

Jak tylko kupie to odrazu podzielę się wrażeniami:)

Pionka 428xd szczerze mówiąc też oglądałem,ale u mnie wygrywa Panasonic:)
 
Ostatnia edycja:

otan

New member
Bez reklam
Panasonic Polska na swojej stronce podniósł cenę sugerowaną na model 50PY800 z 8999zł. na 9999zł. e-sklep Panasonica sprzedaje ten model po 8999zł. W necie jest za 7700zł.
 

Darus

New member
Cena na TH-50PY800 cały czas była 9999zł, jedynie później pojawiła się 'promocja" na 8999zł w sklepie panasonica. Tylko co z tego jak go nigdzie nie ma :-(
 

Kermit

New member
Na allegro sa wystawione chyba dwa telewizory Panasonic TH-42PY800 cena 6 149,00.:D

A na ceneo mozna go znalesc pod nazwa Plazma PANASONIC TH-50PY800P i ceny sa od 7700 do 9999:D
 
Ostatnia edycja:

RheeTCT

New member
To drożej niż w sklepach internetowych-najniższa cena 5995 zł.Ale nie wiem jak z dostępnością.Natomiast sklep daje zawsze większą gwarancję.
 

marek-hase

New member
Widzę, że z dobrymi 50" - tu mam na myśli 50PY800 - najnowszej generacji jest jak za starych dobrych czasów - jak masz znajomości to kupisz a jak nie to czekasz. Ciekawa strategia marketingowa - podnieść napięcie oczekujących na maksa - jak się już pojawi to "łykną" wszystko bez grymasienia.
 

źrebak

New member
to prawda, ja rowniez kupilem w tej cenie w UK, jest to troche inny model gdyz ma wbudowany tuner 42PZ800

transport nie powinien byc drogi, jest mnostwo firm ktore woza rzeczy do UK i z powrotem..
 

dario135

New member
50pz800 okolo 1900£
ten sie jescze trzyma w cenie bo troche swiezszy
gdybym mial wiekszy pokoj to bym kupil wlasnie ten
jest potezny i naprawdr obraz powala
zreszta taksamo jak moj 42pz800
hehehehe
pozdro dla wszystkich "maniakow" pz,py 800 :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

arturroj

New member
ja mam 2 pytania odnośnie 42pz800
1. czy tuner który ma ten tv to mpeg4 czy mpeg2
2. doczytałem się w jakimś forum że gdy kupie ten tv w internecie to nie bede miał na niego polskiej gwarancji tylko europejską tzn że gdyby coś sie stało z tv to musiałbym czekać na niego około miesiąc - czy to prawda?
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Różne są opinie na temat gwarancji. Nikt z forumowiczów jeszcze tego w praktyce nie przerobił, dlatego trudno coś pewnego powiedzieć.

ArtS :)
 

WaJa

New member
Witam,
Jestem mieszkańcem małej miejscowości i praktycznie nie mam możliwości obejrzenia - czytaj wyboru - w jakimś sklepie a właśnie przymierzam się do kupienia plazmy (LCD odpada ze względu na jakość wyświetlanego obrazu, mamy takowy na statku podłączony do Sky-sat i wygląda to nie ciekawie). Przeczytałem już wiele recenzji/testów na polskich i zagranicznych stronach (głównie UK & USA) i w dalszym ciągu mam dylemat. Bardzo podoba mi się nowy Pioneer PDP-LX5090 (na fotkach oczywiście) a w szczególności jego czerń, kontrast, skalowanie z drugiej strony wyczytałem, że przy podobnych warunkach oglądania jakie występują u mnie w domu (okna od południowej strony, pomieszczenie bardzo naświetlone w dzień ale TV oglądamy głównie od wczesnego wieczoru do późnej nocy) czyli latem np. lepiej sprawdziłby się Panasonic TH50PZ800 ponieważ ma lepszą jasność ekranu (czerń już bardzo blisko Kuro, żywotność panela i lepsze kolory - oczywiście jest też w tych testach co ma więcej Kuro a nie ma Panny i odwrotnie). Czy warto zapłacić parę „k” więcej za Plazmę, jeżeli tą czerń tak naprawdę będę widział tylko późną nocą bo w dzień ona trochę wyblaknie? Nadmieniam, że moja „druga połowa” nie przykłada do jakości obrazu zbyt wielkiej wagi (czytaj najlepszy to najtańszy), tak więc muszę mieć naprawdę duże argumenty żeby przekonać na zasadzie, że -co droższe to lepsze-. Niestety w wielu przypadkach tak jest. Do tego jestem marynarzem i połowę czasu spędzam w morzu – miesiąc na miesiąc – i głównie rodzina będzie oglądać.
Oczekuję porad rzeczowych od posiadaczy wymienionych modeli (chyba, że pominąłem inne podobnej klasy) i proszę nie na zasadzie, że coś jest lepsze lub gorsze bo tak wszyscy osądzają. W rzeczywistości wszystko zależy od bardzo wielu spraw. Przypuszczam, że szczęśliwych posiadaczy Panasonic TH50PZ800 nie ma zbyt dużo z wiadomych przyczyn. Nie śpieszy mi się i mogę poczekać z kupnem poszerzając swoją wiedzę i zamierzam dodać również ten post do działu Pioneer'a w celu osiągnięcia większej wiedzy w tym temacie.
Pozdrawiam wszystkich na forum
 

otan

New member
Bez reklam
Ten model Panasonica dopiero pojawia się u nas.
Trudno będzie o sprawdzone kometarze.
Ma matryce G11 i DVB-T obsługujący MPEG 4.
Wykonany z jednej tafli szkła i ma filtr odblaskowy i wiele innych przydatnych funkcji. Jest to topowy model Panasonica oferowany za rozsadne pieniądze w stosunku do innych topowych modeli. Jak Ci zależy na kasie i dobrym TV to wyboru nie masz.

Pozdrawiam
 
Do góry