Panasonic 40/48/55 AS640 - opinie, testy, wrażenia - wszystko na temat serii AS 640

166MMX

New member
Sgs2 byl w miare fajnie zrobiony. Ale ogólnie Samsung to telefony plastikowe robi juz totalnie. Xiaomi mi4 to świetny telefon. Ale nie o telefonach tutaj temat. Firekage no wlasnie dziwne to jest bo w sony czy toshiba tego nie zauważyłem.

Sent from my RM-914_eu_euro1_327 using Tapatalk
 

firekage

New member
Bez reklam
Oglądałem kilka, skuszony dobrą prasą, recenzjami i szybkością smarta...ale nie kupiłem gadżetu opartego na nim, a odbiornik do oglądania.
 

collider

New member
Bez reklam
Oglądałem kilka, skuszony dobrą prasą, recenzjami i szybkością smarta...ale nie kupiłem gadżetu opartego na nim, a odbiornik do oglądania.

Kupiłeś telewizor według swoich kryteriów. Dlatego też pozwól by potencjalny nabywca sam ocenił jakość wyrobu. Dostał tu kilka propozycji i byłoby najlepiej gdyby sam poszedł i na własne oczy przekonał się, który telewizor mu najbardziej pasuje. Dla mnie oczywistym wyborem jest ten, który przy porównywalnej jakości obrazu daje największą funkcjonalność. My tu tylko możemy sugerować i podpowiadać, ale ostateczny wybór powinien należeć do kupującego.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam tu można sobie porównać Samsunga i Panasonica.Wg testu są na tym samym poziomie-co kto lubi? Dla mnie procek czterordzeniowy w Samsungu działa trochę "szybciej-płynniej" Ale to moje subiektywne odczucie.
Tłumacz Google
 

Konteczko

New member
Kupowal ktos z was moze aktywne okulary 3d do as640 ? Nie ukrywam ze chce wyprobowac ten bajer a jesli okaze sie ze cena bedzie wysoka byc moze bede musial raz jeszcze rozwazyc samsunga h6400 gdzie okulary sa w komplecie i to dwie pary.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Też myślę o okularach bo chcę zakupić panasa i zapisałem sobie symbol bo gość polecał okulary samsunga, że bez problemu sparują się z panasem a znacznie tańsze, model SSG-5100GB
 

Konteczko

New member
Jedna para 90 zl a dwie pary 150 zl z tego co widze na stronie jednego sklepu. Chcac doliczyc te okulary do ceny telewizora takiego szalu juz nie ma.
 

Ivanez

New member
Tez mnie to ciekawi, bo ktoś wczesniej pisał, że mial Panasonica i te właśnie i obraz był taki sam. A poza tym ja nie mogę powiedzieć złego słowa nt jakości tego tv, w porównaniu do tej oaskudnej kurzej stopy z h6400 i tandetnego plastiku dookoła. Ale co kto lubi
Aha i potwierdzam możliwość sprawdzenia czasu pracy tv w normalnym menu nie serwisowym, fajna sprawa
 
Ostatnia edycja:

Konteczko

New member
Tu juz nawet nie chodzi o wyglad tv tylko o kwestie okularow 3d. Chce porownac ile wyjdzie koszt zakupu razem z okularami. W h6400 dwie pary tych okularow SSG-5100GB sa w zestawie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry