Onkyo 616 wadliwy procesor

Ja mogę jeszcze zapytać tam gdzie kolumny kupiłem.
kapusta7 to już szkoda prądu, jeśli mówisz o Blackninja i ja mu też o tym mówię a on nic i dalej szuka, jak wklejam foty z cenami z EuroAGD np i też nic. W Euro i MM jest gv ba nawet raty można brać więc ja bym się długo nie zastanawiał. Jest za 2999ZL Marantz SR5010 to jest outlet ale gv zaczyna się od daty sprzedaży i jest to pełnoprawny produkt z polskiej dystrybucji czyli traktowany jako nowy.
Z drugiej strony zaś jeśli kupi na allegro to ma dwie gwarancjie, pierwsza 14dniowy zwrot a druga dwu letnia i to nie ważne czy pl czy eu sprzęt bo to sklep daje 2lata gw i wrazie czego reklamacja tam....no chyba że sklep padnie hehe ;)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
To już my z 3-4 razy mówimy o "Blackninja" On zajmuje się sprzętem i dostał byś info plus na bank jakiś rabat.
Tu już chyba wszytko na ten temat.
Daj znać co kupiłeś i jakie uczucia i może jakieś foty.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Pisałem do kolegi i co dziennie byłem na stronie, ale jakoś dla mnie za wysoka półka, może wprzyszłym roku jak kolumny będę wymieniać to i jedno i drugie, się zobaczy.:grin:
 

szampan33

New member
Rozpatrywałem ofertę MM i saturn i rat. Wychodziła cana końcowa prawie 3500zł.
No i kupiłem z allegro za 2724zł. Już z przesyłką. Gwarancja musi być, jakaś ale musi. Jak nie to mam 14 dni jak kolega pisał. Podłączenie, posłucham, zobaczę. Jak się nada to zostanie, a jak nie, to oddam. I znów się zacznie od nowa:grin:
 
Rozpatrywałem ofertę MM i saturn i rat. Wychodziła cana końcowa prawie 3500zł.
No i kupiłem z allegro za 2724zł. Już z przesyłką. Gwarancja musi być, jakaś ale musi. Jak nie to mam 14 dni jak kolega pisał. Podłączenie, posłucham, zobaczę. Jak się nada to zostanie, a jak nie, to oddam. I znów się zacznie od nowa:grin:
To co w końcu kupiłeś, podejrzewam 5010, zobaczysz fajnie zagra, ewentualnie możesz w przewody zainwestować do kolumn(2×4mm2 na front i 2x2.5mm2 na resztę tylko że miedziane Cu 99%) to raz i woofer wymienić z czasem bo ten Jamo210 to słyszałem że takie se.
O gw się nie martw, zawsze sklep daje 2lata i ewentualne zwroty do nich a nie na servis.
Daj znać po podłączeniu i foty sprzętu jak się prezentuje.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
To co w końcu kupiłeś, podejrzewam 5010, zobaczysz fajnie zagra, ewentualnie możesz w przewody zainwestować do kolumn(2×4mm2 na front i 2x2.5mm2 na resztę tylko że miedziane Cu 99%) to raz i woofer wymienić z czasem bo ten Jamo210 to słyszałem że takie se.
O gw się nie martw, zawsze sklep daje 2lata i ewentualne zwroty do nich a nie na servis.
Daj znać po podłączeniu i foty sprzętu jak się prezentuje.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

No zgadłeś 5010. Jak przyjdzie, zrobię zdjęcia. Co do przewodów to korzystając z przerwy w posiadaniu amplitunera, postanowiłem wymienić przewody. Kupiłem u takiego gościa elektronika, u którego zaopatruje się większość elektroników, elektryków i studentów elektroniki. Na fronty dałem 2.5mm, a na tył 1.5mm miedziane, niby specjalnie przeznaczone do nagłośnienia. No to chyba nie jest źle.
 

szampan33

New member
Co do subwoofera to wystarcza. Ja tam z kolei słyszałem, że nie jest zły. Głośnik wali od spodu w podłogę, więc po chacie się niesie.
W przyszłości chciałbym wymienić kolumny i myślałem o Magnat. Bo miałem kiedyś w samochodzie tubę magnata i wymiatała równo. mogłem opróżnić popielniczkę, nie wyjmując jej:grin:

Powiem wam tak po cichu, że teraz mnie kusi do wymiany frontów, ale nie dam rady. Za dużo wydatków. 40 ma się raz:grin: ale gdyby nie to, to ładny zestaw mógłbym złożyć :eek:k:
Dobra, wszystko powoli. Te moje kolumienki powinny też lepiej zagrać z tym Marantz.
 
Co do subwoofera to wystarcza. Ja tam z kolei słyszałem, że nie jest zły. Głośnik wali od spodu w podłogę, więc po chacie się niesie.
W przyszłości chciałbym wymienić kolumny i myślałem o Magnat. Bo miałem kiedyś w samochodzie tubę magnata i wymiatała równo. mogłem opróżnić popielniczkę, nie wyjmując jej:grin:

Powiem wam tak po cichu, że teraz mnie kusi do wymiany frontów, ale nie dam rady. Za dużo wydatków. 40 ma się raz:grin: ale gdyby nie to, to ładny zestaw mógłbym złożyć :eek:k:
Dobra, wszystko powoli. Te moje kolumienki powinny też lepiej zagrać z tym Marantz.
Hehe no to ściepa od chłopaków na prezent i kolumny będą na 40stke ;)
Fajne jeszcze bananki kup do przewodów i będzie gitara.
To że dudni sub nie oznacza że dobrze gra :) też kiedyś zerkałem na niego bo obudowy zamkniętej szukałem i w rogu pokoju ale jakoś odechciało mi się go.
Sam się przekonasz jak mikrofon podepniesz do Marantza i korekcję zrobisz.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
Przyszedł sprzęt, ale pizgną za przeproszeniem wąż pod zlewozmywakiem i zadyma. Zdjęcia jutro. Zdążyłem ledwie co rozpakować. Mogę tylko powiedzieć, że żonie się nie podoba:niewiem:
 

Rafal7

Banned
No i git, w dupie z chata, ważne że ampli nie zalało :D
A z kobitkami tak jest, na początku ze nie nie nie, a jak już jest to się podoba.
 
Przyszedł sprzęt, ale pizgną za przeproszeniem wąż pod zlewozmywakiem i zadyma. Zdjęcia jutro. Zdążyłem ledwie co rozpakować. Mogę tylko powiedzieć, że żonie się nie podoba:niewiem:
Buahaha moja to mi powiedziała tak : albo Denon albo nic i to samo do kolumn albo Zensor5 albo nic a i tak wycwaniłem się i Zensor7 kupiłem.
Czesiek hydraulik naprawi wodę a Ty do sprzętu i testy i fotu ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry