Onkyo 616 wadliwy procesor

Do 2800zł nowe to:
Marantz Sr5010
Onkyo Tx-nr656
Denon AVR-X3100 lub 2200
Takie na szybko na allegro znalazłem.
Powinieneś tu na forum odszukać kolegę "BLACKNINJA" on ma sprzęty w fajnych cenach i coś Tobie doradzi.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
No dobrze. Nowy, raty. To jeśli nowy, to który?
Zależy co chcesz, każdy sprzęt troszkę inaczej gra ale moim zdaniem zwykły człowiek nie odczuje różnicy. Powinieneś się kierować funkcjami czy je wykorzystasz np.wifi, parametry czy chcesz mieć 7.2 czy 11.2 system, o moc się nie martw bo jej nigdy nie jest mało no i na końcu estetyka i kolor.
Co roku praktycznie nowe modele wychodzą przykładowy przykład ;)
Denon 3200 a 3300 różni się ceną i do nowego modelu dodali jakąś funkcję której i tak nie wykorzystasz a generalnie to ten sam sprzęt. Podobno jest tak
Denon gra ciepło, Marantz klasycznie a Onkyo super nadaje się do rocka.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Jeśli mieszkasz blisko EuroAGD czy MediaMarkt to bez problemu możesz zamówić sprzęt na necie z odbiorem w sklepie i płatność przy odbiorze i na miejscu je odsłuchać. Lub jakiś sklep audio. Nic za to nie płacisz. Jak się zdecydujesz to szukasz sklepu gdzie najlepsze ceny ma.
Fajne jest to, że modele zeszłorocznej serii spadają z cen a niczym praktycznie się nie różnią od tegorocznych.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
Byłem w mediamarkt odsłuchać tego co tam mają i lipa. kilka denon, Yamaha i nic, bo nic nie mógł gość uruchomić, takie szpece.

Miałem w obserwowanych aukcje na allegro onkyo 828 i poszło za 1975zł.
tak sobie myślę, że to dobra cena, nawet za używkę.
 
Byłem w mediamarkt odsłuchać tego co tam mają i lipa. kilka denon, Yamaha i nic, bo nic nie mógł gość uruchomić, takie szpece.

Miałem w obserwowanych aukcje na allegro onkyo 828 i poszło za 1975zł.
tak sobie myślę, że to dobra cena, nawet za używkę.
Zamów przez neta to co chcesz do 48h będzie w punkcie, sam je podłącz bo nie że się nie znają tylko im się nie chce.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
Jutro zwiedzę wszystkie markiety, sam podłącze, pendrive w kieszeń i coś muszę wybrać, albo jak pisze kolega BaliGdynia pisze, zamówię coś.
 
Jutro zwiedzę wszystkie markiety, sam podłącze, pendrive w kieszeń i coś muszę wybrać, albo jak pisze kolega BaliGdynia pisze, zamówię coś.
Normalnie wejdź na stronę mm.pl zrób zamówienie z odbiorem w sklepie i będziesz miał to co chcesz do testów a potem w necie znajdziesz taniej. Kiedyś w Saturnie było że jak się pokaże cenę niższą niż u nich to zmniejszają na Twoją korzyść.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Pomęcze Was jeszcze, a Yamaha MusicCast RX-V681 ???
Czy coś z pioneera?
A rozmawiałeś z Blacknija??? Coś zaoferował?
Żebyś nie musiał kombinować, do 2500zł nic nie dostaniesz w sklepach prócz tego
212d4b1d8b7d1d5bd43b8d9743e83caf.jpg

fd02752dc2299dcb1cd67fb8beb2bb70.jpg

Onkyo TX-NR646 bierz i masz z głowy, masz polski sklep, gv i nowy.
EuroAGD

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Chyba że jak dołożyć to Marantz Sr5010 najlepsza opcja jak dla mnie, później już od 3tyś ceny są ale jak pisałeś cudów nie szukasz
4b95cbdd985ffe532fc9accb21e709aa.jpg


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry