Onkyo 616 wadliwy procesor

szampan33

New member
BaliGdynia

Się napracowałeś. Thanks
Patrzę na:
DENON AVR-X2200W
Marantz SR 5010
ONKYO TX-NR646

Całkowicie początkowa wersja miała być am. do 1000zł, potem jakoś rosło.
No niech będzie do trzech tysi. No to się zmieszczę. :grin::grin::grin:
 
kapusta7 ma rację, Denon 2200 słaby, Marantz wypada najlepiej w tych cenach, za to w EuroAgd masz pewność że polska dystrybucja. Jeśli nie boisz się o gwarancję to Marantz jeśli zaś chcesz być pewien to Onyko646, mieścisz się w budżecie 2.5k. Sprzedaż kolumny i założysz coś innego w przyszłości.
Szczerze to Marantz bym brał ale nie każdemu leży ten "bulaj" wyświetlacz mało czytelny jest.
No i raty w EurAGD są :)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
Dobry. Ale Ja muszę mieć czarny i 9 kanałowy to już dla mnie za dużo.
Pozostanę przy tym Marantz SR 5010, powinien być to najlepszy wybór dla mnie. Nie powinienem żałować he:grin::grin::grin:
 
Dobry. Ale Ja muszę mieć czarny i 9 kanałowy to już dla mnie za dużo.
Pozostanę przy tym Marantz SR 5010, powinien być to najlepszy wybór dla mnie. Nie powinienem żałować he:grin::grin::grin:
Na bank nie będziesz żałował Marantz jak i Onyko jest 7.2 czyli przyszłościowo Atmosa zrobisz 5.1.2

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
Rzeczywiście Marantz ma dość mały wyświetlacz:hmm: trzeba wszystko brać pod uwagę
teraz znów jestem w kropce:niewiem:
Gwarancji się nie boję i do wyświetlacza też się przyzwyczaję:?:
 
Rzeczywiście Marantz ma dość mały wyświetlacz:hmm: trzeba wszystko brać pod uwagę
teraz znów jestem w kropce:niewiem:
Gwarancji się nie boję i do wyświetlacza też się przyzwyczaję:?:
Spokojnie wszytko na TV zobaczysz.
Marantz jest w 3 kolorach: czarny, srebrny, szampański. Czasem ten ostatni najtańszy jest ze względu na kolor.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
No właśnie, na tv zobaczę. Przecież mam słuchać muzyki, czy film obejrzeć, a nie gapić się na amplituner:)
No chyba, że jest jeszcze coś w podobnej cenie, o podobnych parametrach z większym wyświetlaczem.
 
No właśnie, na tv zobaczę. Przecież mam słuchać muzyki, czy film obejrzeć, a nie gapić się na amplituner:)
No chyba, że jest jeszcze coś w podobnej cenie, o podobnych parametrach z większym wyświetlaczem.
Masz tu w MM z outletu ale pełna gv jest bo zapewnie powystawowy jest
https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/amplituner-marantz-sr5010-czarny-5
Kolega ma Marantza z bulajem i da się przyzwyczaić na TV czy muza czy film dobrze widać wszystko, no to już jest Twoja decyzja ja wiem diabeł tkwi w szczegółach Onkyo duży wyś ma ale słabszy jest od Marantza przy większej ilości głośników odczujesz to bo w stereo nie aż tak.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
No osobiście to trochę daleko z bydzi.
Zaczekam na kuriera. A jest potem problem z papierami, żeby dosłali?
Dzwoniłem i bardzo nie miły pan był, aż się lekko zniechęciłem do zakupu w tym sklepie:niewiem:
 
No osobiście to trochę daleko z bydzi.
Zaczekam na kuriera. A jest potem problem z papierami, żeby dosłali?
Dzwoniłem i bardzo nie miły pan był, aż się lekko zniechęciłem do zakupu w tym sklepie:niewiem:
Dokładnie młody właściciel i troszkę nie sympatyczny ale generalnie jest ok. Gdzieś czytałem że CZASAMI zapomną ale to nie problem bo jak przypomnisz o tym po odbiorze to doślą.
A trzeba było brać mojego i już byś się cieszył a tak się zastanawiasz.
Pamiętaj to jest allegro i masz prawo zwrotu sprzętu w ciągu 14dni przy zakupie przez neta.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
Dokładnie młody właściciel i troszkę nie sympatyczny ale generalnie jest ok. Gdzieś czytałem że CZASAMI zapomną ale to nie problem bo jak przypomnisz o tym po odbiorze to doślą.
A trzeba było brać mojego i już byś się cieszył a tak się zastanawiasz.
Pamiętaj to jest allegro i masz prawo zwrotu sprzętu w ciągu 14dni przy zakupie przez neta.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

No pisałem do Ciebie kolego o amplituner, ale chyba się nie zrozumieliśmy, to sorki:grin::grin::grin:
 
To nie jest Polska dystrybucja, napisz do Blackninja i się dowiesz ile chcesz.
To już my z 3-4 razy mówimy o "Blackninja" On zajmuje się sprzętem i dostał byś info plus na bank jakiś rabat.
Tu już chyba wszytko na ten temat.
Daj znać co kupiłeś i jakie uczucia i może jakieś foty.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry