Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
połączyć bez potrzeby korzystania z routera czyli bezpośrednio przesłać zdjęcia muzykę oraz film na ekran TV
 

fausto1

New member
Bez reklam
A muzykę? Gdy próbuje wysłać to z telefonu się wysyła ale tv nic nie odbiera

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2
 

tdx

New member
Bez reklam
W tel Ustawienia 》komunikacja》 urzadzenia w poblizu to przez dlna

Albo przegladajqc zdjecia masz udostepnij przez wybierasz wifidirect

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

TV3D

New member
Bez reklam
Mam pytanie do posiadaczy 46F6500(46A1AF6V) oraz do użytkowników z matrycą AUO

czy duża jest różnica w jakości obrazu?
 
Ostatnia edycja:

beltusss

New member
Mam pytanie do posiadaczy 46F6500(46A1AF6V) oraz do użytkowników z matrycą AUO

czy duża jest różnica w jakości obrazu?

tez jestem ciekaw roznic w tych matrycach

ja posiadam 50f6500 z matryca auo. moge powiedziec jedynie tyle ze banding i clouding u mnie jest ale w akceptowalnym stopniu. w sklepie stal obok LGkow sharpów i innych jakis TV to obraz prezentowal sie najlepiej. w domu juz jak sie ma czas na spokojnie poprzygladac to mozna sie doczepic kilku rzeczy ale to zawsze tak jest... ile byśmy nie wydali forsy na TV.

fajnie jakby wypowiedzial sie ktos na te kto sie zna na tym modelu , np tdx?:)
 

tdx

New member
Bez reklam
zgadza się, to co ja zaobserwowałem to mimo wszystko gorsze kąty oraz w niektórych modelach wpadanie czerni w zieleń (a jak się już ustawi TV tak jak po ustawieniach kalibracyjnych to już ogólna padaka :D)
 

TV3D

New member
Bez reklam
W dużym stopniu w 46F6500 można spotkać matrycę AUO ?
czy raczej większość jest w 50" ?
 

beltusss

New member
zgadza się, to co ja zaobserwowałem to mimo wszystko gorsze kąty oraz w niektórych modelach wpadanie czerni w zieleń

ja u siebie nie zaobserwowalem na szczescie zielonej czerni;p

co do katow sie nie wypowiem bo nie mam porownania ale nie zaobserwowalem rowniez problemow.

co masz na mysli piszac

(a jak się już ustawi TV tak jak po ustawieniach kalibracyjnych to już ogólna padaka :D)

obecnie mam ustawienia obrazu z Twojego tematu Faq Samsung i kolory wydaja sie byc stonowane i bardziej prawdziwe
 

tdx

New member
Bez reklam
Ogólnie chodzi mi o to że część ustawień się pokrywa, natomiast ustawienia balansu bieli to już jest różnica pomiędzy Samsungiem a AUO.

Już to kiedyś napisałem że matryca AUO w Samsungu to żadna tragedia a obraz da się spokojnie wyprowadzić.
 

beltusss

New member
Lepiej nie ryzykować;)

w sumie racja ale zawsze mozna sprawdzic przed zakupem w sklepie pod katem bandingu/cloudingu. jakbyś miał okazję kupić 50f6500 za 3099zł to nie zrobiłbyś tego? ja wlasnie tak zrobilem i nie zaluje. generalnie jak już powiedzialem nawet ten model z matryca auo prezentowal sie najlepiej sposrod wystawionych tv w sklepie.

oczywiscie jezeli masz szanse wyboru 46'' matryce samsung vs auo w tej samej cenie bierz samsung.

wszystko kwestia ceny, mi sie chyba udalo;D
 

tdx

New member
Bez reklam
jasne zawsze to najważniejsze żeby spełniał oczekiwania....
Czasami zajdę do jakiś znajomych a tam samsung na dynamicznych ustawieniach leci, ale dla nich jest ok więc...
Dla mnie też :D
 

beltusss

New member
jasne zawsze to najważniejsze żeby spełniał oczekiwania....
Czasami zajdę do jakiś znajomych a tam samsung na dynamicznych ustawieniach leci, ale dla nich jest ok więc...
Dla mnie też :D

to nic. ja się spotkałem w rodzinie z wypasionymi tv led 42'' po 3-4 tys zł z podłączoną tzw "kablówką"..
 
Do góry