Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

marcinp2222

New member
Też mi sie wydaje że to trochę za ciemne jest. Ustawienia ma takie jak TDX pisał w FAQ. Ktoś może wie czy Samsung uznaje reklamacje na coś takiego??
 

elsonek

New member
Podlinkowałbym ci trochę rozumu i umiejętności czytania że zrozumieniem, ale nie wiem czy byś skorzystał. Od czego jest pierwszy post i FAQ ?????

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Od dziś rozpoczynam testy 46F6500 w domu sprawdzę w warunkach domowych jak ten TV świeci. Jak chcecie jakieś konkretne odpowiedzi to piszcie, postaram się sprawdzić w miarę możliwości wszystko...

niestety w 1 poście nic nie ma, pozdrawiam :hmm:
 

prezy

New member
Bez reklam
Niestety ten typ tak ma :-(.
Testowałem chyba z 10 tv serii 6 w różnych miejscach i niestety stwierdzam z przykrością że ciemne rogi były od momentu pojawienia się tv w sklepach.
Są tacy, którzy twierdzą, że tego nie widzą albo że można to zniwelować ustawieniami.
Mnie to osobiście nie przekonało i chociaż Tv bardzo fajny to niestety ale bardzo szybko się rozmyśliłem co do jego zakupu.
Naprawdę wielka szkoda, że tak lecą z nami w kule.

Pytanie z innej beczki:
Czy może ktoś testował linię H6xxx,
Czy Ciemne rogi występują?
 

radier

Member
Bez reklam
Testowałem na planszach testowych i mój egzemplarz jest bardzo równomiernie podświetlony. Ale w rozmiarze 48" mamy całkowicie nowe panele od Samsunga, a nie loterię.
 

tdx

New member
Bez reklam
Moje foty z dedykacja dla prezy sa w tym temacie dla F 46, zobaczymy kto krafi auo 48" gen 5

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
u mnie to tak wygląda
 

Attachments

  • DSC04045.jpg
    DSC04045.jpg
    240,8 KB · Wyś: 73
  • DSC04046.jpg
    DSC04046.jpg
    169 KB · Wyś: 70
  • DSC04048.jpg
    DSC04048.jpg
    179 KB · Wyś: 79

prezy

New member
Bez reklam
tdx jasne, niestety ten temat zrobił się tak obszerny że jest teraz problem go w całości przeczytać. Ale jak ktoś się uprze to zdobędzie wiedzę i wyciągnie wnioski.

Najważniejsze, aby ten kto używa danego tv był z niego w 100% zadowolony:) .
No i własne doświadczenia są tutaj naprawdę ważne.
 

marcinp2222

New member
@TDX jak myślisz czy to normalne w tych samsungach że tak kiepsko wygląda to podświetlenie jak u mnie na zdjęciach?? O ile ciemne rogi są dla mnie do zaakceptowania to ciemniejszy pasek po lewej stronie juz nie. Nie wiem czy dobrze go widać ale ja go widze i podczas oglądania jest to irytujące jak ten led swieci słabiej. Myślisz żeby to zareklamować??
 

beltusss

New member
witam wszystkich

kupiłem Samsunga 50F6500 za 3099zł w auchan. cena podstawowa była 3999zł, miałem 10% zniżki oraz przy zakupie dostałem talony na 500zł do wykorzystania w sieci auchn co daje 3099zł. ogólnie jestem zadowolony ale zauważyłem przy korzystaniu z aplikacji brak plynności ruchu. nie wiem jak to się nazywa fachowo, smużenie chyba to nie jest bo to nie są smugi tylko jakby klatkuje. szczególnie głowy postaci przy średnio dynamicznych ruchach. Przy korzystaniu z plików przez usb jakby mniej ale nieznacznie, nie posiadam jeszcze podłączonej satelitarnej tv więc do tego źródła się odnieść nie mogę. Ustawienia obrazu mam z FAQ Samsung autorstwa TDXa. udało mi się to trochę zniwelować, początkowo napisy pod koniec programu po prostu skakały a nie płynnie się przesuwały (TVN Player) Nie jest to teraz jakoś bardzo denerwujące ale ja to dostrzegam. nie wiem czy ten typ tak ma czy da się to poprawić. proszę o porady.

- ps.

znajomy ma philipsa 42pfl6007 i u niego plynność jest genialna lecz wystepuje efekt teatru - choć wolałbym mieć i tak efekt teatru niż klatkujący obraz.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
napisałem ogólnie bo raczej 80% ludzi sciaga filmy po 5gb a one nie sa tak super ach i ech wiec napisz ze powyżej 15 gb wagi filmu jest juz ok .
 

beltusss

New member
zapytam może inaczej w takim razie,

panowie jak wykorzystać max tego TV.

Jaki film najlepiej posłuży jako przykład przy sprawdzeniu płynności i jakie źródło (usb, hdmi?)

oraz jak to się ma do tv sat. przymierzam się do NC+ i kiedy będzie lepsza jakość i przetwarzanie obrazu przy dekoderze czy module? (tv ma wbudowany tuner dvbs/s2)
 
Do góry