Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

swiatus85

New member
Kupiłem sobie do TV kamerkę sype VG-STC4000. Przyznam, ze jakość wideo nie poraża....w skype nie widzę opcji ustawienia jakości obrazu....jakieś rady ? Internet 30Mb tak więc tutaj nie problem....

czy po prostu za dużo oczekiwałem od kamerki ?
 
Ostatnia edycja:

fausto1

New member
Bez reklam
Polecam Ci ściągnąć film bólu Ray 50gb ważący. Tak masz bitrate, 40mb/s

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2
 

Hermandos

New member
Po co zaraz cały film ściągać, wpisz w wujka google full hd sample, ewentualnie 3d jak chcesz sprawdzić trójwymiar.
DTS THX Dolby WMV Movie Distributor VOB HD 3D Trailers
Link do fajnej stronki, z której ja sample testowałem i muszę przyznać, że awatar wygląda nieźle.

PS zauważył ktoś dziwne zachowanie przeglądarki? Nigdy nie była jakoś porażająco płynna ale ostatnio kilka stronek dziwnie się zachowuje i strasznie długo ładuje, ktoś pisał o pożarze w siedzibie samsunga ale raczej nie powinno to rzutować na działanie przeglądarki.
 
Ostatnia edycja:

mervel

New member
byłem zdecydowany na Sony 50W829....
ale utrudniony montaż ścienny i brak przesyłania przez HDMI/optyk DTS 5.1 do ampli zasiał wiele wątpliwości ;/

czy ten model będzie dobrą alternatywą dla Sonego ? w czym lepszy, w czym gorszy ?
chodzi mi głównie o jakość obrazu.
a może jakiś Phillips? 5008 ? 6008 ?
albo panasonic ?
miałem ostatnio 42 lxet5e i byłem bardzo zadowolony...
 
Ostatnia edycja:

buldoggg

Member
Bez reklam
W sony nie ma problemów z płynnością czy film waży 5GB czy 20GB,sam osobiście ściągam filmy w przedziale 8-20 GB i nie ma żadnych problemów z płynnością,widocznie ten tv nie daje rady z upłynniaczami.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
jak na razie to jedna osoba zapytała czym to może być spowodowane ze obraz klatkuje , ja w moim egzemplarzu nie mam takich problemów wiec nie jest to stwierdzone natomiast sony nie jest bez wad i wynoszenie go na ołtarze mija się z celem.
 

prezy

New member
Bez reklam
to jestem zaskoczony ze dodatkowy dekoder lepiej poradzi sobie z przetwarzaniem obrazu z NC+ niz wbudowany tuner+modul :eek: czy roznica bedzie wyrazna??

Producent tv mówi jasno że wbudowany tuner zapewnia najwyższą jakość obrazu i dźwięku.
W praktyce bywa to naprawdę różnie, zależy to od wielu czynników tj. np. producent modułu, obróbka sygnału cyfrowego (czy jest czy nie ma), interoperacyjność urządzeń (tv, tuner, moduł, operator).
Marketingowo wszyscy powtarzają, że wbudowany tuner do jeden pilot - i co z tego przecież masz pilota uniwersalnego.
Na moje bierze ofertę która będzie dla Ciebie bardziej atrakcyjna albo z modułem Cam albo z zewnętrznym dekoderem.
Nie warto przepłacać, tym bardziej że oferta programowa z roku na rok idzie w dół (nie ma co oglądać :-( ). Ponadto jakość oferowanego sygnału na polskim rynku pozostawia wiele do życzenia.
 

kajfux

New member
jak na razie to jedna osoba zapytała czym to może być spowodowane ze obraz klatkuje , ja w moim egzemplarzu nie mam takich problemów wiec nie jest to stwierdzone natomiast sony nie jest bez wad i wynoszenie go na ołtarze mija się z celem.

Zgadzam się z tym w 100%, posiadam samsung f6500 i wszystko śmigła aż miło, do tego który tv sony potrafi odtworzyć film 3d z obrazu płyty bd zamieszczonego na dysku tylko po zmianie rozszerzenia odpowiedniego pliku.


Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
 

TV3D

New member
Bez reklam
byłem zdecydowany na Sony 50W829....
ale utrudniony montaż ścienny i brak przesyłania przez HDMI/optyk DTS 5.1 do ampli zasiał wiele wątpliwości ;/

czy ten model będzie dobrą alternatywą dla Sonego ? w czym lepszy, w czym gorszy ?
chodzi mi głównie o jakość obrazu.

Sam zastanawiam się nad modelem 50W805B

Nie mówię że sony jest najlepszy,tylko napisałem że nie ma żadnych problemów z upłynniaczem w nim.

lub trochę dołożyć do 50W829B bo chyba warto;-)
 

beltusss

New member
panowie brak płynności zauważalna jest tylko przy aplikacjach smart (TVN Player, VOD itp) przy filmach HD tego nie ma. Nie wiem jak z NC+ bo jeszcze czekam.

Sony ma lepszy obraz wg mnie bo rowniez sie wahalem ale mocno lustrzana matryca go zdyskwalifikowala... do tego imho Samsung ma lepsze multimedia
 
Ostatnia edycja:

beltusss

New member
pytanko

dzisiaj podlaczylem laptopa przez HDMI do 50F6500. rozdzielczosc ustawilem oczywiscie na fullhd, po czym odpalilem CoD MW3. i co? i grac sie nie da... taki opozniony czas reakcji ze masakra..
zmienialem tryby obrazu ale nic nie pomagało... Ktoś coś doradzi?
 

fausto1

New member
Bez reklam
Czy ktoś wie jak zainstalować widget iptv? Jakoś trzeba się zalogować do huba tylko gdzie wpisać te dane techniczne

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2
 

beltusss

New member
gdzie znajde tryb gry? szukalem i nie dalem rady:p
W trybie obrazu mam tylko dynamiczny naturalny standard i film:/
 
Ostatnia edycja:
W telewizorze jest wifi-direct. W telefonie też mam to. Oba urządzenia się łącza ze sobą i co dalej? Jak z tego korzystać, co można z tym robić?

Proszę tłumaczyć jak 5cio letniemu dziecku :)
 
Do góry