Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

Rafal7

Banned
Eh ceny za sony są za duże, lg ma po 200 Hz, chyba będzie trzeba znów wziąć samsunga ;)

TDX czy różnica 200 Hz miedzy f6400 a f6500 jest widoczna podczas oglądania?
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Rozmieszczenie diod lepij brac f6500

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

tdx

New member
Bez reklam
H6400 to F6500 bez dvbs a h6500 ma dodatkowo 2xdvbtcs

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

beltusss

New member
w poniedziałek planuję założyć NC+ do swojego f6500.

szybkie pytanko
co będzie lepszym rozwiązaniem: dekoder czy moduł? pod względem kwestii finansowej lepiej wypada moduł ponieważ abonament kosztuje wtedy 29zl za pakiet podstawowy ale dochodzi jednorazowy wydatek ~190zł.. za modułem również przemawia obsługa TV jednym pilotem...

przy dekoderze abonament 39zł bez jednorazowego wydatku 190zł.

w obu przypadkach umowa na 2 lata.

Ciekawi mnie zatem różnica jakości pomiędzy modułem i dekoderem. Czy na forum jest ktoś kto posiada do tego TV moduł?? Jakieś uwagi ogólne?? Które rozwiązanie jest lepsze wg was pod względem jakości oraz czy są to duże/zauważalne różnice??? z góry dzięki
 

BGpl

New member
Miał ktoś przypadek, że podczas oglądania materiałów z aplikacji smart tv się wyłączył (zrestartował się) ? Po tym zdarzeniu obejrzałem materiał do końca, przełączyłem na źródło sygnału z dekodera i po kilkunastu minutach znów restart tv. Później już obyło się bez tych dziwnych faktów. Zastanawiam się czy to nie jest początek awarii czy przypadek... ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Modul jest lepszy...

A co do tego resetowania to raczej stawiam na problemy z siecia. Wylacz aktualizace automaytyczne oraz aktualizacje aplikacji..


wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

klaus71

New member
Bez reklam
szybkie pytanko
co będzie lepszym rozwiązaniem: dekoder czy moduł? pod względem kwestii finansowej lepiej wypada moduł ponieważ abonament kosztuje wtedy 29zl za pakiet podstawowy ale dochodzi jednorazowy wydatek ~190zł.. za modułem również przemawia obsługa TV jednym pilotem...
jak tuner ma 2 głowice to nie ma co się zastanawiać tylko brać tuner
 

ghas

New member
Panowie, a szczególnie szefie tego wątku @tdx ;)
Mam problem...To że rogi nie są doskonale doświetlone to chyba normalne przy tej jakości ledach, ale ja widzę plamkę w nieco innym miejscu. Jest ona widoczna (na jasnych kolorach) również podczas normalnego oglądania.

Zobaczcie sami..
link: imgur.com/3C8HiMm.jpg


Co o tym myśleć? Na wymianę mam 10 dni, bo kupowany w sklepie online.
 
Ostatnia edycja:

klaus71

New member
Bez reklam
nie wiem, ile głowic ma tuner w f6500. jak to sprawdzic?
ja też nie zobacz w specyfikacji tv ale wg mnie tam jest 1 x DVB-S2 a nawet jakby były i dwa to nie ma to znaczenia bo moduły są jednostrumieniowe i nie pozwalają nagrywac jeden program i oglądać coś innego.
dwie niezależne głowice w pełnej funkcjonalności zapewnia tylko zewnętrzny tuner dwugłowicowy
 

kris615

Member
TDX możesz sprawdzić jakie matryce są w 50 calowych modelach "H" z tego roku? Czy AUO jak w wersji "F" czy może są jakieś całkowicie nowe i być może Samsung już tę wielkość produkuje?
Pozdrawiam.
 
Do góry