Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czerwiec - La French
Lipiec - Southpaw
Sierpień - Kryptonim U.N.C.L.E.
Wrzesień - Black Mass,Regression
 

Henry

Active member
Bez reklam
Henio,myślę że Maxa będą jeszcze trochę grali..
Ja bardziej się obawiałem "Avengers 2" ,które weszło do kin dużo wcześniej...Jednak teraz zobaczyłem na repertuar i od piątku (29 maj) są cały czas na liście.Czyli raczej będą przynajmniej do jeszcze następnego piątku.....
Taką mam nadzieję, dzisiaj wyjeżdżam (i to nie na urlop) i będę w PL dopiero po 10-tym.... :(
 

eedviking

Banned
Nooooooooooooo...:D

24 czerwca zacznie się nowy serial , może być ciekawy. :D;)
(opis z internetu)
Serial skupia się na Elliocie, który ma zaburzenia psychiczne. Poprzez swoją chorobę nie potrafi kontaktować się z ludźmi. Pewnego razy odkrywa, że może to robić przez hakowanie ich. Nowa umiejętność zmienia jego życie. Musi balansować między firmą zajmujące się bezpieczeństwem w siec dla której pracuje a podziemiem hakerskim, które chce go zatrudnić, aby pomógł im zniszczyć amerykańskie korporacje.

[youtube]U94litUpZuc[/youtube]
 

eedviking

Banned
W Grenlandii są kina. :p:p:p
Skoro o Grenlandii mowa, to jest fajny horrorek grenlandzki Qaqqat Alanngui (Cienie w górach) Jako ciekawostka, ten film był chętniej oglądany w Grenlandii niż Titanic, czy Avatar. :p:D;)
[youtube]WbB7VO_jztY[/youtube]

I pioseneczka z niego.

[youtube]Gp-fckkHG7M[/youtube]

kino w Grenlandii ( jedno z...) w Nuuk. :D;)

katuaq_facade_front.jpg
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Sorry ale nie wyobrazam sobie wiekszej wiochy niz Grenlandia. A skoro tam maja takie ladne kina, to chyba Henry nie jest bez szans. Trzeba ewentualnie jakos przebolec smieszny, czy nie zjadliwy dubbing autohtonow. Rozjasnilo sie chyba?
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Jak nie , a Irlandia, to wiocha i pastuchy jak 150-siąt. :mrgreen::p;)
Śmieszny i niezjadliwy, to bełkot Irlandczyków, podobno sami siebie nie rozumieją :mrgreen:, a w Grenlandii są napisy, nie ma dubbingu.
Napisy po duńsku lub grenlandzku. ;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
No mozna czasem pierdnac ale "robic w gniazdo" nie ma mowy. Poza tym mamy kina i to bez dubingu. ....No wioche tez mamy prawdziwa ;)
 

Kung Fury

New member
Dziś była premiera. Ufundowany przez społeczność. Można obejrzeć jak się lubiło filmy z lat 80 :)

[youtube]watch?v=bS5P_LAqiVg[/youtube]

I oficjalny teledysk

[youtube]watch?v=ZTidn2dBYbY[/youtube]

Uwielbiam muzę z tamtych lat. MAGIA. Ten klimat już nie wróci.
 
Ostatnia edycja:
Do góry