Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Bipo

Active member
Bez reklam
W końcu każdy aktor trafi na swój film, w którym idealnie się sprawdzi i będzie do niego pasował tylko kwestia czasu....;-) Ja dzisiaj nie wyobrażam sobie Terminatora bez Arniego czy Rambo bez Sylwka. Podajesz tylko tytuł i każdy wie z jakim aktorem jest ten film zrobiony w roli głównej...;-) Ponadto jak słyszę nawzwisko Disiel to mi się odrazy nasuwa film Kroniki Riddicka lub Riddick ewentualni Szybcy i wściekli..;-) i tu moim zdaniem aktor się sprawdził.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak dla mnie Diesel jest bardziej "wartościowy" w filmach.Jest słabym aktorem ale ma wygląd "twardziela",co sprawdza się w niektórych produkcjach...
Chris z kolei to taki "półtwardziel" i średni aktor..
A od dobrego aktorstwa są inni aktorzy...

Armanig,ja piszę o filmach,a nie o prawdziwym życiu....Chociaż przypadkowo na ulicy raczej większość osób nie chciałaby mieć do czynienia z typem podobnym do Dieselem niż z podobnym do Woody Allena...
Zresztą,piszemy w kółko to samo...:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zresztą,piszemy w kółko to samo...:)

Otóż to ;) Kiedyś zresztą już pisałem, że osobiście wolę "twardziela" Eastwooda czy Bronsona, a jak już miałbym wybierać koksa, to byłby to ktoś z pokolenia Arniego, z nim na czele ;) Mniejsza z tym.

Biorę się dziś za Jupitera, przelaciałem kilka scen na podglądzie i dla samego audio już widzę, że warto.
Reszta to taki misz masz, ale ocenimy po seansie.
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Jupiter jest świetny...
51087-leonardo-dicaprio-disappointed-rVN9.gif










































:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Film bez ładu i składu, jak dla mnie to strasznie na siłę robiony, może i Wachowscy mieli pomysł, ale niestety nie potrafili go zrealizować ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tak samo mając TV 3D można z każdego filmu zrobić 3D, a z divixa 2ch można dźwięk puścić na wszystkie kolumny i będzie "prawie" dobrze ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ogólnie czarno-biały obraz ma fajny klimat...
"Ostatnio" oglądałem tak "Nebraska", "Artysta" i "Sin City 2" (tutaj były pewne kolorowe wstawki)...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Henio,myślę że Maxa będą jeszcze trochę grali..
Ja bardziej się obawiałem "Avengers 2" ,które weszło do kin dużo wcześniej...Jednak teraz zobaczyłem na repertuar i od piątku (29 maj) są cały czas na liście.Czyli raczej będą przynajmniej do jeszcze następnego piątku...
Dodatkowo widzę że pomiędzy tymi filmami są różnice 2.5 godzinne...,więc jakbym chciał obejrzeć dwa w tym samym dniu,to byłoby na styk...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja się na tą dwójkę filmów wybieram i wybrać nie mogę... Oczywiście IMAX 3D. Coś czuję że zalicze dopiero na br.......... To samo z San Andreas. Masakra.

Póki co natomiast jestem pod OGROMNYM wrażeniem Transów w 3d. To jest takie 3d jakie powinno być od zawsze. W trójce powala ostatnia godzina filmu. W czwórce wszystkie ujęcia IMAX. Dla mnie lepsza trójka i strach pomyśleć jakie byłyby wrażenia, gdyby już wtedy Bay zastosował 3d. A dystrybutor za brak trójki 3d w Polsce powinien zostać powieszony za jaja. Dobrze, że ściągnąłem z zagranicy. Płyta demo doskonała :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To witaj w klubie,bo również wybieram się długi czas do kina :)
Planuję w końcu iść w przyszłym tygodniu,w środku tygodnia,aby za dużo ludzi nie było (3D z napisami) i raczej od razu na 2 filmy,bo pojedyńczo ciężka sprawa...)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czy wiecie o tym, ze D ROCK .Johnson, jest w ksiedze rekordow Guinessa. Na pierwszy rzut oka, nie wydaje sie to nieprawdopodobne. Zdziwienie moze przyjsc dopiero w momencie w ktorym dowiemy sie w jakiej kategorii ;)
Zeby nie bylo , ze pisze nie na temat, to przytocze jeszcze najkrotsza recenzje San Andreas
- "Disaster"
 
Ostatnia edycja:
Do góry