Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czuję, że ten film to będzie absolutny top.
Jak widzę te postapokaliptyczne auta, a dodatkowo czytam ile ich tam poszło na rozwałkę, to nie mam wątpliwości, że to będzie uczta pełną parą.
Chociażby z tego względu, cała reszta to już wisienka na torcie.
Odpuszczam kino i oglądam w domu, nie zdzierżyłbym bym tych żrących świniaków w kinie, nie na tym filmie.
B/W też odpuszczam, bo i po co, klimat? Bez sensu. Jak będę chciał bez koloru, to odpalę klasyka.
Tutaj nie widzę takiej potrzeby.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czuję, że ten film to będzie absolutny top.
Jak widzę te postapokaliptyczne auta, a dodatkowo czytam ile ich tam poszło na rozwałkę, to nie mam wątpliwości, że to będzie uczta pełną parą.
Chociażby z tego względu, cała reszta to już wisienka na torcie.
Odpuszczam kino i oglądam w domu, nie zdzierżyłbym bym tych żrących świniaków w kinie, nie na tym filmie.
B/W też odpuszczam, bo i po co, klimat? Bez sensu. Jak będę chciał bez koloru, to odpalę klasyka.
Tutaj nie widzę takiej potrzeby.

Armanig idź w środku tygodnia jak tak chodzę - naprawdę mega wrażenie jest na dużym ekranie tego typu film, nawet mając duży tv jak Ty...

Myślę że raz na jakiś czas to fajna odskocznia...:wink:
"Artysta" z 2011 był czarno-biały i w dodatku niemy.
Fajnie się to oglądało.Taki powrót do starych lat...:wink:

Być może tak , ale Artysty nie dałem rady do końca obejrzeć ....
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja sobie odswiezylem dwa filmy oglądane w tv. Tym razem poszły na bd. Ogólnie znane, więc krótko:
- I am legend ze Smithem. Film lubię i teraz też dał radę. Były jednak trzy zaskoczenia po latach:
1. Audio jest REFERENCYJNE. To trzeba usłyszeć. Kilka momentów dodatkowo potrafi wystarczyć. Miód.
2. CGI w porównaniu do dzisiejszych pozycji bardzo kuleje.
3. Na płycie jest alternatywne zakończenie. Wydumane, przeslodzone. Może nawet trochę ciekawe. W każdym razie totalnie inne niż kinowe.

- Battleship wiele razy krytykowany na forum. Tak, film wybitny nie jest. Próbowałem rozgryzc czemu. I wydaje mi się że za długo się rozkręca. Bay od początku robi masakre. Tutaj masakra pojawia się po godzinie. Wcześniej jest bezsensowna próba pogłębienia postaci bohaterów. Pytanie why? Potem jest lepiej do 14 chapteru. 15 i 16 to już kino na równi z Transami. Szczególnie 15 to miód. Jedna z najlepszych sekcji jakie widziałem w filmach akcji (pancernik wraca do akcji, starzy marynarze, muza AC/DC, potworny silnik i wzburzone morze). Na dokładkę jest referencyjny obraz i dźwięk. A wisienką jest rola prawdziwego weterana wojennego bez nóg - niewielka ale chyba najlepsza w filmie. Także początek to festiwal nudy i głupoty, a końcówka to festiwal NAJLEPSZEJ ROZRYWKI z domieszką głupoty. Dla mnie właśnie dla tej drugiej części warto ten film mieć na półce (u mnie w steelbooku) i karmić nim czasem tv i kd :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dużo coś ostatnio tych "referencji" u Ciebie ;)
Co do BS, film jak film, nic specjalnego, typowa rozpierducha okraszona najprostszymi zabiegami made in usa.
Nie ma sensu rozkładać go na czynniki pierwsze (imho).
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Myślę że raz na jakiś czas to fajna odskocznia...:wink:
"Artysta" z 2011 był czarno-biały i w dodatku niemy.
Fajnie się to oglądało.Taki powrót do starych lat...:wink:

ja nie jestem Masochiostą i nawet jak nakręcą kolejnego predatora lub obcego i dadza czarno biały to zrezygnuje :bober: hehe
powrót do starych czasów wystarczy jak puszcza robocopa albo wejście smoka na polszmacie ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Grenlandia czy jakas inna "wiocha" bez kina?
Znacznie cieplej, ale też zielono ;)
Tak na serio, to sporo jeżdżenia więc na kino będzie ciężko czas wygospodarować. Mam nadzieję, że jak wrócę, to będzie w kinach, jest sporo pochlebnych recenzji, więc raczej szybko z repertuaru nie zniknie ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie tylko Ty czekasz, wiele osób z tego forum ostrzy sobie ząbki na ten film.. I miłego oglądania avengersów - mi sie podobał - jak dla mnie lepszy niż I cz.
 
Do góry