Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Według mnie w Księdze Rekordów Guinessa nie powinny znajdować się takie banalne i proste do wykonania zadania...
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Pieramida.
Nie wiem. Nie wybieram sie. Nawet czasu nie mam, dlugi weekend nam sie szykuje, wiec usiluje na szybko skrecic jakis urlop.
Ot taki joke ;)

Ps idz na Maxa na poczatek, Avengersow zostaw na podwieczorek, jak przysniesz nie bedzie boolu ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Odswieżyłem sobie :
Miasto zlodziei (2010) - IMDb

Jeden z niewielu niezłych amerykańskich filmów sensacyjno-kryminalnych ostatnich lat.Motyw romansu jak dla mnie trochę naciągany...,jednak oglądało się dosyć przyjemnie.Produkcja w niektórych momentach przypominała "Gorączkę" (rabunki,strzelanina na ulicy,złodziej vs glina...),jednak to nie ten poziom...
Chciałbym aby zrobili jakąś dobrą nową sensację w podobnych klimatach....Jednak raczej będzie królowało kino dla młodzieży...;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dlatego specjalnie napisałem wcześniej "amerykańskich" :)
O "Connection" już wspominaliśmy z Edim...
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Chciałem napisać coś o filmie Maggie z Arnim.
http://www.filmweb.pl/film/Maggie-2015-655364
Na mnie ten film zrobił pozytywne wrażenie, może nie ma spektakularnych efektów specjalnych ale ma to coś czyli fabułę. Ukazuję dramat ojca, która powoli traci swoje dziecko z dnia na dzień na własnych o czach i co najgorsze nie jest w stanie pomóc. Pokazana walka z własnym sobą i bólem jaki musi przeżywać ojciec widząc cierpiące i odchodzące dziecko to chyba najgorsze co może być.... Dla mnie film zrobiony w innym stylu niż to co jestem przyzwyczajony czyli jak Arni to będzie rozpieducha a tu nic z tych rzeczy...;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mad Max zaliczony, powiem tak rozpierducha na maxa :) i dawno czegoś takiego nie oglądałem jeśli chodzi o rozwałkę, akcja goni akcję, do tego muzyka niezła która dodaje smaczku tym akcjom. Główni aktorzy jak dla mnie spoko dali radę. Polecam film - pod pewnym względem dla mnie ten film chyba nawet jest lepszy od Avengersów 2 ( ale to nie tak że na 100% bym powiedział że jest lepszy) tylko do super bohaterów mam większy sentyment :) Ale trzeba iść do Kina bo nawet na 80 calach nie będzie tego efektu co w kinie przy takim filmie...


Piramida Kolego :) mogę coś się spytać - nie musisz odpowiadać .. pisałeś że nie masz czasu a przynajmniej tak z tego wynika że będziesz chciał oba filmy wymienione w tym poście zaliczyć w jednym dniu - jeden po drugim... mam pytanko bo niewątpliwie jesteś tutaj który najwięcej filmów ogląda w ciągu miesiąca - nie ma drugiej takiej osoby może jeszcze poza Edim który trochę Ci dorównuje :) więc patrząc obiektywnie to "tracisz" dużo czasu na oglądaniu filmów w ciągu miesiąca, a z drugiej strony nie masz czasu iść w dwa różne dni do kina... tym bardziej że mieszkasz w Wawie i zapewne do kina to masz powiedzmy 40 min jazdy...


Chodzi mi o to że to są dwa filmy gdzie ponad 4 godziny jest kupa akcji, rozpierduchy itp. i jak dla mnie oczywiście szkoda to wszystko przyjmować film po filmie - troszkę jak dla mnie stracisz oglądając te filmy jeden po sobie.. Nie żebym się czepiał tylko ja proponuję Ci w dwa różne dni iść do kina, a tym bardziej że ja uważam że te filmy Ci podejdą i na pewno lepiej je odbierzesz jak to będą oddzielne seanse w różnych dniach.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,tu nie chodzi o wolny czas,tylko o wybieranie się do kina...:)

Co do "Maggie",to Bipo fajnie,ładnie opisał,tylko jest największy problem.Arni nie potrafi grać emocjami.Trochę już się "dramatów" w życiu naoglądałem... :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida dasz radę :) wierzę w Ciebie - jesteś młody pełen energii, a do kina powiedzmy 40 min jazdy a zobaczysz że inaczej odbierzesz tego typu filmy oglądając w dwa różne dni :)
 

eedviking

Banned
Rozczaruję Cię Bipo, bynajmniej ja nie oczekiwałem rozpierduchy, bo gra Arni, byłem ciekawy jak sobie poradzi z tym filmem. Chyba to pierwszy jego film , gdzie miał obronić się aktorstwem, nie rozpierduchą i jako aktor dał nawet radę.
Kończąc, gdyby nie przyzwoita gra aktorska Arnolda, film by był totalnym gniotem, a tak jest tylko słabym filmem, który próbuje zagrać psychologicznymi instrumentami.
To pierwszy film, który Arni trochę uratował swoim przyzwoitym aktorstwem.
Dla mnie film taki sobie, dzięki Arnoldowi film zyskał w innym przypadku, pewnie nawet zombi by nie poszło do kina.
ENTER. :D;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,mam zamiar odświeżyć sobie trochę filmów sensacyjnych z Denzelem (tym razem w HD z DTS...).
Biorąc pod uwagę że teraz prawie nie ma dobrego kina w tym gatunku,człowiek jeszcze bardziej docenia starsze produkcje...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A teraz troszkę nowości będzie :


maj - kraina jutra
czerwiec - San Andreas i Jurassic World
lipiec - Terminator, Ant Man, Ted 2, Piksele
sierpień - MI 5 i F4
 
Do góry