Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Trinitron

New member
Poleć jakieś fajne filmy z lat 80tych, tylko nie te oklepane, co każdy widział. Jakieś takie klimatyczne z fajną muzyczką.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida obejrzałem przed chwilą Siódmy syn i tak jeśli chodzi o techniczną stronę to powiem Ci że pod względem audio są filmy które lepiej się prezentują co nie oznacza że tutaj było źle ( fajna ścieżka dla suba, efektowe dźwięki też spoko, troszkę przy mało dynamiki – trzeba deko więcej pokrętło na amplitunerze podkręcić). Natomiast obraz tu już można pomyśleć bo jak się ogląda z kilku metrów to ziarna nie widać tak jak to było np. w przypadku pierwszych dwóch części Transów ( tylko tam specjalnie to było zrobione) natomiast tutaj ewidentnie jak były sceny w plenerze czy dalsze ujęcia to obraz jest taki deko zamazany… nie wiem czy to jest kwestia kamery czy zastosowania jakiś filtrów, podobny efekt jest w serialu Gra o tron ( nie wiem jak to wygląda naBR ) ale na HBO jest dokładnie to samo co i w tym filmie… więc może to jest specjalnie robione żeby to tak wyglądało a nie inaczej. 3d bardzo przyzwoite.
Dzieciaki zadowolone a to najważniejsze. J A jeszcze dogadałem się ja pożyczę ten film do obejrzenia a dostanę dwa inne których jeszcze nie oglądałem – także nie żałuję zakupu.
A Ty masz jakieś zdanie odnośnie obrazu w tym filmie? Szkoda że Ty nie oglądasz na HBO Gry o tron bo dla mnie jest to ten sam efekt –a to jest nowy serial więc myslę że jakby chcieli to obraz byłby brzytwa a z jakiegoś powodu właśnie jest deczko „inny” tak jak i w Siódmym synie…
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
lolek dla Twoich "filmów" trzeba chyba osobny temat założyć ;)

Gerus dasz radę wierzę w Ciebie :) Ale zaraz będa już takie co może i Tobie będa pasić
terminator, mad max itp :)
A druga strona medalu uśmiech dzieci przy oglądaniu tych filmów jest najważniejszy dla mnie...
a jutro chrześniaki przychodzą oglądać :)
 
Do góry