Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

WiTT

New member
Bez reklam
Ale żeście popłynęli w temacie... jak tu spokojnie wypocząć na urlopie? Potem trzeba jeszcze ze dwa dni na przeczytanie zaległości ;)

Ale przez ten czas, coś się udało obejrzeć ;)

Skala: 1-10
Tytuł filmu: Star Trek Into Darkness
Ocena filmu: 8
Video: 9 - Ilość animacji komputerowych jest ogromna, jakość wykonania też mnie ujęła, obraz osssstry.
Audio: 9 - fronty dają ognia, central też pracuje, a tylne nie próżnują. Czułem po co była ta inwestycja w kino domowe
Uwagi: JJ Abrams wie jak się robi kino akcji S-F :) trochę po filmie był niedosyt - że już koniec, chce się więcej, a przecież to dobre 2 godziny filmu :) i drobny żal - trailer to jakaś inna bajka tego filmu, kompletnie się nie trzyma kupy z tym co jest fabularnie w filmie. Dziwne uczucie.

Tytuł filmu: Phantom
Ocena filmu: 7
Video: 7 - za dużo scenerii to w filmie nie ma, ale to co jest, jest na dobrym poziomie pokazane.
Audio: 7,5 - akcja dzieje się w łodzi podwodnej, sporo nastroju budują surroundy, a sceny z przebłyskami pamięci kapitana.. podskoczyłem ze dwa razy ;)
Uwagi: nie jest to Polowanie na Czerwony Październik, ale ostatnio było sucho w tych klimatach. Daje radę.

Tytuł filmu: Szklana Pułapka 5
Ocena filmu: 4
Video: 4 - mało, naciągane, nierealistyczne etc. itd.
Audio: 4 - masz centralny w KD? To wystarczy do tego filmu.. ścieżka audio to jakiś żart.
Uwagi: ten film mógłby nie powstać...

Tytuł filmu: World War Z
Ocena filmu: 7
Video: 7 - całkiem sporo się dzieje, niektóre animacje mało realistyczne. Jakość obrazu dobra.
Audio: 6,5 - sceny akcji nie wgniotły mnie w fotel. Jakość audio nie najgorsza, ale mogłaby być lepsza.
Uwagi: całkiem udany plus za fabułę, a przynajmniej za trochę inne podejście do tematu do zombiaków, po 30min już myślałem że to koniec filmu, a tu miłe zaskoczenie, to był wstęp tylko. Pomijam surrealistyczne sytuacje z których wychodzi obronną ręką B.Pitt ;)

Te pamiętam że obejrzałem..ale czy było coś jeszcze hmm.. ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tytuł filmu: World War Z
Ocena filmu: 7
Video: 7 - całkiem sporo się dzieje, niektóre animacje mało realistyczne. Jakość obrazu dobra.
Audio: 6,5 - sceny akcji nie wgniotły mnie w fotel. Jakość audio nie najgorsza, ale mogłaby być lepsza.
Uwagi: całkiem udany plus za fabułę, a przynajmniej za trochę inne podejście do tematu do zombiaków, po 30min już myślałem że to koniec filmu, a tu miłe zaskoczenie, to był wstęp tylko. Pomijam surrealistyczne sytuacje z których wychodzi obronną ręką B.Pitt ;)

Mam podobne odczucia, generalnie film dobry, z naciskiem na "inne podejscie do tematu".
Co istotne, a przynajmniej ja zwrocilem na to uwage, to filmowa zona B.Pitta, ucharakteryzowana na typowa przecietna kobitke, bez szalu, dodalo to pozyjcji wiecej wiarygodnosci, o ile mozna o tym mowic w przypadku filmow o Zombi ;)
Co nie zmienia faktu ze i tak zasnalem w polowie.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja obejrzałem:

Bracia - super fabuła, ale film uderza dopiero w ostatnich 5-10 minutach. Ja wiem, że może to brzmieć mało zachęcająco, ale naprawdę warto czekać :)

Druhny - długo się nie mogłem zmusić. W końcu odpaliłem i... super komedia. W uproszczeniu "Kac Vegas dla babek", ale ok :)

Immortals - zawiodłem się. Po 300 i po Gniewie Tytanów ciężko. Tamte dwa wysoko zawiesiły poprzeczkę dla rozrywkowego kina mitologicznego :)

Drive Angry (pieknielna zemsta czy jakoś tak) - zaskakująco dobra jakość na TVN HD. Super bitrate. Fabuła masakrycznie słaba. Efekty średnie. Muzyka - super dodaje klimatu, ale głośników nie masakruje. Nicolas Cage - stodwudzesty film z tą samą miną. Amber Heard niebrzydka. Ogólnie film tak słaby, że nie wiem czemu się tak super oglądało. Może miałem potrzebę słabego kina. Nie wiem, ale wspominam "ok".

Do tego oglądam właśnie 3ci sezon Walking Dead na TVP1 i 4ty sezon Man Men na TVP Kultura. Obie serie lubię i nie zawodzą mnie nadal :) Tylko jakość obrazu w Vectrze pozostawia jednak wiele do życzenia. Do tego rozjazd napisów z obrazem w Man Men przy wyborze ścieżki DD. Masakra.
 

pantomima

Banned
Ja ostatnio zarwałem nockę i oglądałem finał Mr.Olympia na żywo.
Robert Piotrkowicz niestety nie załapał się do pierwszej piętnastki.
Jak kogoś interesuje :
Mr. Olympia 2013 - Posing and placement + Phil Heath's speech - YouTube

Mnie interesuje Mr Olympia :p
Gdzie Ty to gladaleś ? , To była pełna transmisja czy tylko jakieś wyryki ??
To co - Phil kolejny raz zgarnął Sandow trophy :d
Link nie wchodzi :(
Zawody Mr.O zawsze odbywaly sie w pażdzierniku ...
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
[QUOTE='[Raccoon]Drive Angry (pieknielna zemsta czy jakoś tak) - zaskakująco dobra jakość na TVN HD. Super bitrate. Fabuła masakrycznie słaba. Efekty średnie. Muzyka - super dodaje klimatu, ale głośników nie masakruje. Nicolas Cage - stodwudzesty film z tą samą miną. Amber Heard niebrzydka. Ogólnie film tak słaby, że nie wiem czemu się tak super oglądało. Może miałem potrzebę słabego kina. Nie wiem, ale wspominam "ok"[/QUOTE]

Podzielam Twoje zdanie. Ogladało się super ze względu na Amber ;) W końcu niebrzydka i przez cały film paruduje w krótkich spodenkach eksponując niebrzydkie nogi ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiedzialbym ze wyjatkowo niebrzydka, teraz mi przypomnieliscie (wlasciwie to Krzychu, norma ;) ) ze ogadalem ten film ostatnio w tv, a jedynym magnesem ktory mnie trzymal przy tym filmie byla wlasnie ta panna, czyli wszystko w temacie, dobrze sie wszyscy rozumiemy ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W koncu jakis dobry film, bez robotow (i nie mam na mysli genialnego Prometeusza), stworow i innych gadzetow.
Zapowiada sie dobrze, obsada tez niczego sobie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mnie interesuje Mr Olympia :p
Gdzie Ty to gladaleś ? , To była pełna transmisja czy tylko jakieś wyryki ??
To co - Phil kolejny raz zgarnął Sandow trophy :d
Link nie wchodzi :(
Zawody Mr.O zawsze odbywaly sie w pażdzierniku ...

Na tę Olympię czekałem bardzo długo gdyż w końcu był cały skład....
Zawody odbyły się 26-29 września.
Phil Heath wgrał 3 raz z rzędu,Kai w tym roku gorsza forma niż w zeszłym,Jay Cutler po 2 letniej przerwie lipa - 6 miejsce.
Tutaj masz wszystkie filmiki.
Free 2013 Olympia Webcast, Presented By Bodybuilding.com, MuscleTech And BSN!
W ogóle pojawił się nowy gość który ma mega genetykę.
W tym sezonie był jego debiut jako zawodowca.
Na Olympii zajął 8 miejsce bo jak wiadomo nikt nowy nie będzie od razu w czołówce...
Za jakieś 3 lata myślę że zmiażdży wszystkich i nawet układy i sponsorzy innych nie pomogą....
Gość ma ksywę Big Ramy.
Poniżej filmik z New York Pro z maja w 1080p,bo jakość video z Olympii jak zwykle kaszana.Zajął tam pierwsze miejsce pokonując Victora Martineza i dostał bilet na Olympię.
Kozak proporcje.
Mamdouh 'Big Ramy' Elssbiay Prejudging @ 2013 NY Pro 3/3 - YouTube

Żeby nie było że jestem jakiś nie teges :)
Amber dobra dupa Drive Angry - Piper (Amber) have motor problems with her Charger - YouTube
Niezła jest również Madison Riley w podobnej scenie Madison Riley Sexy - Grown Ups - YouTube
Jednak ostatnio Esti Ginzburg spodobała mi się najbardziej,ładniutka suczka http://www.youtube.com/watch?v=O_9rAbOeS4I&feature=player_embedded#t=0
:twisted:
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj oglądnąłem film "The Mechanic" i jestem zbulwersowany, jak można było tak potraktować sprzęt :) The Mechanic ending scene - YouTube

Az serce zabolalo ;)

Jak ktoś lubi gry horrory to miesiąc temu wyszedł kozacki.
Wieczorem głośno na słuchawkach ciarki przechodzą....
Akcja dzieje się w szpitalu dla obłąkanych.
OutLast PC gameplay (1080p) - Radeon HD 7970 - YouTube

Wyglada swietnie, ale ja juz jestem za stary na takie strachy.
Jak mam pasc na zawal, to lepiej jak to bedzie listonosz w szafie, a nie gra komputerowa ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Filmy o Marsie dobra sprawa,pamiętam jak byłem w kinie na "Misja na Marsa" i "Czerwona planeta"
Również uwielbiam ten klimat,ogólnie kosmos :)
 
Do góry