Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
@armanig kliknij w drugi link i weź głośniej,nigdzie tam nie oszukiwali....:)

Kula w łeb również bardzo mi się podobał,Sly stworzył tam klimat starych filmów akcji i na pewno wrócił w lepszym stylu niż Arni w filmie Likwidator.
Tutaj trailer jego najnowszego filmu (Escape plan już wrzucałem).
Grudge Match Trailer 2013 Sylvester Stallone & Robert De Niro Movie - Official [HD] - YouTube

Przy okazji :

Od jakiegoś miesiąca przypominam sobie stare filmy z Arnim,Sly'em i Van Dammem (niektóre widziałem kilkanaście lat temu)

Obejrzałem już Rocky 1-6 (jak dla mnie cała seria to absolutna pozycja nr. 1),Terminator 1-3,Rambo 1-4,
W następnej kolejności lecą :

Predator
Over the Top
Komando
Osadzony
Krwawy sport
Pamięć absolutna
Tango i Cash
Cobra
Kickboxer
Uciekinier
Prawdziwe kłamstwa
Czerwona gorączka
Lwie serce
może jeszcze Conany....

Czyli praktycznie złote lata 80-te :)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Czasy Van Damma , Stallone i kilku innych juz dawno sie skonczyly i zeby na rzesach stawali to nie wroca juz do dawnej swietnosci .

Jedynie Arnold ma jeszcze potencjał , charyzmę aby sie odrodzić , zaistnieć :d

Kilka dni temu ogladalem Niezniszczalnych 2 - a raczej zatrzymalem sie na tym filmie chwile , chwile bo po kilkunastu minutach wylaczylem to w piz du ! Totalna porażka - zbieranina dinozaurów w jednym celu - dorobić (nie wszyscy) .
Jak wszystko i Oni maja swój koniec i ten właśnie nadszedł , oczywiście nic im nie ujmujac bo w erze swej świetności rządzili :d ale to odległe czasy :p

Niektorzy z nich w przeszlosci wykreowali sobie wizurenek osilkow , herosów i to byl blad bo w obecnej epoce nie ma na nich popytu haha - z tad takie a nie inne produkcje z ich udzialem jak np. wyzej przez emnie wpomniani Niezniszczali - przeciez ten film to nawet nie jest ' dobre kino ' . Śmieszna strszelanka , dialogi , monologi i cala reszta .
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Arnold to przy Sly'u to dziadek pomimo że jest o rok młodszy,a Sly według mnie poradziłby sobie dzisiaj z przeciętnym 20 czy 30 latkiem.
Wiadomo że to już nie lata 80 -te ale jak dla mnie mogą spokojnie grać twardzieli jeszcze parę lat.
Gra Torino nie widziałeś z Cleantem Eastwoodem ? - oni tak szybko nie umierają :)
Poza tym kto teraz gra w filmach akcji ?
Jakieś nastoletnie cipki w rurkach.Jedynie Jason Statham,Vin Diesel i Tom Hardy ratują ten klimat.
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Zgadzam się:) Wystarczy popatrzeć na You Tube na filmiki z treningów Stallone'a, niejeden młody by nie wykonał takiego układu. Teraz wolę filmy ze Stallone niż z Arnoldem i uważam patrząc z perspektywy czasu że jest lepszym aktorem. Pomijając kultowe filmy z Arnim, w których zawsze chodziło żeby ukazać muskulaturę i siłę aktora, to kwestie mówione wołają o pomste do nieba:) Arnold to zawsze poruszał się jakby mu ktoś kołek w tyłek wsadził i podobnie mówił, aczkolwiek sentyment pozostał do klasyków gatunku.
 

pantomima

Banned
Jasne że widzialem Gran Torino i uwielbiam ten film , wspominałem kiedyś nawet o nim ;) . tyle że Clint to to zupełnie inna liga niż Sly , Ja vam dam itp

Z filmami akcji jest tak ze na 10 tylko 2/3 sie nadaja' sprzedają , reszta odpada - ogladać się nie da .

Przykładowo :
Mark Wahlberg - z nim kazdy film akcji jest na poziomie, jest jak kameleon , ogladajac jego kazda kolejna produkcje nie wraca sie do poprzedniej .
Inaczej sytuacja wyglada z tym panem " Jason Stakham " - za dużo karate w jego grze , co inny bohater to ten sam schemat czyli stopniowo narastająca nuda..http://www.filmweb.pl/person/Jason.Statham
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
to jak dla kobiety perfumy Chanel no 5 ;)
Perfumy to nam maja się podobać, a mi akurat klasyka Channel No5 za chiny nie podchodzi, może za czasów Marylin Monroe, ale dziś to nie dla mnie. Moja babcia też ich uzywala w wersji z pompka zewnętrzna, Fakt, że dziadkowi się podobały, sam stawał na głowie by je zdobyć.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Grę aktorska tych panów trzeba traktować z przymrużeniem oka (pomijając film Rocky).
W filmach akcji czasami wygląd i tekst w stylu I'll be back już ogrywa dużą rolę...:)
Co do Stathama to rzeczywiście masz rację,pomimo że dzisiaj jest najlepiej opłacanym aktorem kina akcji i Sly powiedział że jest jego następcą,gra prawie wszędzie tak samo.
Jednak zawsze czekam na jago nowy film bo po prostu brakuje mi takich produkcji i nic z tym nie zrobię :)
Mark Wahlberg jak dla mnie nigdy nie będzie gwiazda kina akcji,do tego trzeba mieć wkurfiony wygląd (chyba że nie będzie nikogo innego).Oglądałem wszystkie jego filmy z ostatnich 3-4 lat i gość pasuje raczej do komedii.
Zresztą każdy ma inne zdanie,na zakończenie polecam http://www.youtube.com/watch?v=160fZ3Q5uD8

 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
F1 czuje, że to będzie obowiązkowy zakup, ale rozumiem, ze kompatybilny jedynie z PS3? A kierownica tez nie pójdzie z PS4?

NFS - tez film dla nas facetów, a my lubimy glosne ryki silnikow i szybkość, ale Oskara to tej produkcji nie wróżę ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Perfumy to nam maja się podobać, a mi akurat klasyka Channel No5 za chiny nie podchodzi, może za czasów Marylin Monroe, ale dziś to nie dla mnie. Moja babcia też ich uzywala w wersji z pompka zewnętrzna, Fakt, że dziadkowi się podobały, sam stawał na głowie by je zdobyć.

Tez mi sie nie podoba, Channel No5 to byl tylko przyklad, taka "ikona" ktory chyba kazdy facet kojarzy.
Wlasciwie, to o czym my w ogole gadamy? ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czasy Van Damma , Stallone i kilku innych juz dawno sie skonczyly i zeby na rzesach stawali to nie wroca juz do dawnej swietnosci .
Jedynie Arnold ma jeszcze potencjał , charyzmę aby sie odrodzić , zaistnieć :d
Kilka dni temu ogladalem Niezniszczalnych 2 - a raczej zatrzymalem sie na tym filmie chwile , chwile bo po kilkunastu minutach wylaczylem to w piz du ! Totalna porażka - zbieranina dinozaurów w jednym celu - dorobić (nie wszyscy) .
Jak wszystko i Oni maja swój koniec i ten właśnie nadszedł , oczywiście nic im nie ujmujac bo w erze swej świetności rządzili :d ale to odległe czasy :p
Niektorzy z nich w przeszlosci wykreowali sobie wizurenek osilkow , herosów i to byl blad bo w obecnej epoce nie ma na nich popytu haha - z tad takie a nie inne produkcje z ich udzialem jak np. wyzej przez emnie wpomniani Niezniszczali - przeciez ten film to nawet nie jest ' dobre kino ' . Śmieszna strszelanka , dialogi , monologi i cala reszta .

Ci "Panowie" o ktorych piszesz, wpisali sie na stale w historie swiatowej kinematografi, dla mnie to sa chodzace legendy, dzis jest tak jak piszesz, niestety, ale czas dziala bezlitosnie, mimo to wole ich ogladac (nawet dzisiaj), jak te wypuckane lalusie, kto to widzial, zeby ktos o urodzie modela byl komandosem czy najemnikiem. To jest kpina z widza. Malolaty to lykaja i takich dzisiaj maja bohaterow, mamy swiat Biberow (czy jak mu tam) i innych metroseksualnych twardzieli.
Pamietacie takie filmy jak Cobra z Sly, czy genialne Tango and Cash? No wlasnie, gdzie dzis sa takie filmy, kogo obsadzaja w takich rolach?
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, dlaczego taka barwna postac jak Joe Pesci, nie zrobil kariery.
Jego rola w w Kasynie, czy chociazby w filmie Wsciekly Byk, powinna mu otworzyc furtke do wszystkich pierwszoligowych produkcji, a jak jest kazdy widzi. Takich aktorow mi dzisiaj brakuje.
 

pantomima

Banned
Armanig zadajesz trudne pytania ;p
Powiem Ci tylko tyle , że niecała dekadę temu w zawodowym tenisie ziemnym występował taki zawodnik jak Marcelo Rios (czilijczyk) ,który jako jedyny w histori był liderem rankingu Atp nawet raz nie triumfujac w Grand Slamie (nie pojete).Dlaczego nawet raz nie wygrał Wielkiego Szlema ? ' chyba z tego samego powodu z którego Joe Pesci nie zrobił kariery ;-)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Armanig, przecież Pesci zrobił legendarna karierę, oglądamy go 1-2 w roku na Polsacie, a w kazde swieta obowiązkowo, razem z Macaulayem Culkinem :D
 
Do góry