Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

pantomima

Banned
Wiecie co - jest załamka ! Mam nc+ full pakiet i nie ma co obejrzeć ! Kompletnie nic -zadnej ciekawej produkcji ! Dramat na maxa z tym co te platformy oferuja grr .Jedyna godna pozycja to Nastepny piatek z Ice Cube'm na Hbo Comedy o 4 nad ranem .Flustracja maxymalna !
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Też mam NC+ i szczerze Wam powiem że nie pamiętam kiedy oglądałem ostatnio jakiś film albo serial w telewizji.Raczej tylko Wiadomości i Discovery....
Sport,muzykę,seriale i filmy oglądam gdzie indziej,bo to co jest na platformie raczej nie jest w moim guście.....

Co do seriali komediowych to Przyjaciele i Bajer w Bel-Air.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś tych seriali było naprawdę mało w porównaniu z tym co jest teraz.
Od jakiś 5 to już maksymalny zalew nowości i to bardzo dobrych.
Problem w tym że nie ma czasu na ich oglądanie....
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
jako dzieciak pękałem ze smiechu przy komediach typu "Żandarm..." i innych filmach z udzialem Louis de Funes ;)
Pamietam też stara serię "... , do dzieła", np. "Kleopatro do dzieła" z Kenethem Williamsem
Jeśli chodzi natomiast o seriale to jestem fanem zarówno "Przyjaciól" jak i Trzeciej Planety..." :D
W Polsce Bareja górą.
Uwazam też, że komedie z tamtych czasów też miały coś w sobie, to cos, ten klimat. Nie chodzi mi oseganie pamiecia do czasów Chaplina, Flipa i Flapa, bo nie smiesza mnie sceny typu: poślizgnął się na skórce od banana czy dostał tortem w twarz, ale współczesne komedie, szczególnie amerykańskie mnie nie smieszą. Pamietam, że gdy nie było EPG i człowiek zagladal do gazety by sprawdzić co dziś będzie w tv, to gdy widzialem jakiś tytuł i obok dopisek - komedia amerykanska 1995 r - to już miałem dość ;), ale American PIe czy Frajerów można obejrzeć ;)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Różowe też daja radę ;)
A wszyscy na pewno pamiętają Cudowne lata i Kevina Arnolda,, Paula Pfeiffera oraz Winnie Cooper ;) Serial z takim klimatem tamtych lat... w stylu Run Forest, Run ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wlasnie myslalem o Cudownych Latach, a Winnie jak na tamte czasy, idealna ;)
Bardzo fajny, pozytywny serial.
Winnie the best, ale czy ci młodzi wtedy aktorzy nie grali genialnie? Jak swietnie stworzyli swoje role, ta niesmialosc, te pierwsze razy (celowo w liczbie mnogiej ;) )
Ach, to se ne wrati, ale to naprawdę były ciekawe lata, hipisi, Woodstock, Kennedy, Wietnam, ladowanie na księżycu, i wiele innych wydazen, które miały taki wpływ na dzisiaj. Może i tworcy osadzili ten serial w tamtych dość specyficznych czasach, ale mimo to uważam, ze jest ponadczasowy. Mam do tego serialu wielki, wielki sentyment i chętnie obejrzałbym wszystkie odcinki jeszcze raz. Może ma ktoś? Jeśli tak to proszę na PW.

Pozdrawiam
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Seriale sensacyjno-gangsterskie: uwielbiam polskiego Pitbulla :)
Komediowe to cała masa: poza wymienionymi powyżej jeszcze King of Queens (pol: Diabli Nadali) i Everybody Loves Raymond :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zapowiada sie bardzo ciekawie, ryk silnika to jest orgia dla uszu, szkoda ze jeszcze nie mozemy poczuc spalonej gumy i zapachu benzyny, dla mnie, to jak dla kobiety perfumy Chanel no 5 ;)
W koncu, jakas odmiana po Szybkich i wscieklych.
Samochody bardziej przyjazne, bez tych wszystkich cudacznych spojlerow i cudawianek.
W drugi link nie zagladam, zadne "behind the scenes" mnie nie interesuja, nie chce wiedziec jak krecili i gdzie oszukiwali ;)
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Trailery nie nastrajają optymistycznie niestety :)
za dużo renderów :) pytanie tylko czy fabuła da radę

Ostatnio fajnie mi się oglądało Stallone w "Kula w łeb" :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja bym powiedzial, ze jak na taka produkcje, to trailer wyglada bardzo optymistycznie :) ale jak znam zycie, to kliknales w drugi link, a tam pewnie pokazali "rendery"?
 
Do góry