Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Czyli co? Redmayne nie zasluzyl?J.KSimons Ida? Grand Budapest Hotel to pies? Finding Vivian Mayer mocniejszy niz Citizenfour, etc? Chyba niepotrzbnie upraszczasz.
Nawrt jesli sobie tylkobjajabze mnie robisz, to i tak, w tym przypadku zwisa mi to i powiewa, bo ten film mi sie naprawde bardzo podoba.
Meczace zas sa te wszystkie komentarze, w anglojezycznych mediach, sugerujace ze te 2 ( a wlasciwie 3) "glowne" nagrody wynikaja z PC.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Henry,ale zobacz że my cały czas piszemy o tym co NAM się podobało za małolata.Dzisiejsza młodzież ma przecież wybór i większość,zamiast przebywać na dworze,woli w domu na kompie grać online,czy siedzieć na Facebooku.

Wybór ma, ale za duży. My nie mieliśmy, dlatego człowiek kombinował, a kombinowanie kształci i rozwija.
Nie bez kozery powiedzenie "Polak potrafi" jest wciąż na czasie.
Dzisiejsze gimbusy nic nie potrafią, żyją wirtualnym światem. Lewe rączki do wszystkiego.

Tylko najgorsze jest to,że większość z nas robi to samo ,jest uzależniona od internetu i nowych technologii.

To zależy, wszystko zależy od okoliczności. Internet to świetna baza, ale mi jakoś ostatnio nie brakuje sieci, jak człowiek nie ma za dużo wolnego czasu to szybko zapomina o internetach.
To samo jest ze sprzętem, dużo tu o nim piszemy (trudno żeby nie skoro forum tematyczne), ale też spokojnie można się obejść. Szkoda by było rezygnować, bo to jednak frajda i hobby, ale nie jedyne i na pewno nie na pierwszym miejscu. Jedynie nie mógłbym zrezygnować z auta, już nie chodzi o typowe przemieszczanie (konieczność), ale o sam fakt braku czterech kółek. Z materialnych rzeczy, to jedyna konieczność posiadania, muszę poczuć spaliny i pokręcić kółkiem, a całą reszta przy tym to pikuś ;)

Armanig - nie widziałem jeszcze Oscarów.Będę musiał zassać.
W ogóle zwiększyli mi prędkość do 150 Mb/s.

Mam 120Mb/s a ssie na 90Mb/s, teraz już wiem dlaczego ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,dzisiaj już pisałem trochę o innych Oscarach,a "Birdmana" wspomniałem,gdyż pamiętam,że go widziałeś przynajmniej 3 razy i założyłem,że chciałbyś aby wygrał :)
Nie robię sobie jaj.Przecież już kiedyś pisałem z Tobą o tym,że ten film najbardziej mi się podobał z nominowanych.W dodatku dzisiaj o tym wspominałem :)
Zobacz,zdenerwowałeś się i jakieś dziwne słowa Ci powychodziły :)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Nie zdenerwowalem sie..
Ale widze , ze chcesz zebym sie wzruszyl ;)
BTW chyba przegapilem co napisales wczesniej. Busy day.
Tymczasem zmykam na dobranocke z dzieckiem. Wzruszajace te wszystkie reksie lolki bolki i gumisie. U nas dzisiaj "James Bond" strzela z pompki rowerowej do nagich kobiet.
"Such a waste of talent"
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,ale faktem jest że młodzież i bardzo dużo dorosłych,wybiera dzisiaj wirtualny świat i chyba nie jest to do końca dobre...
Z tym czasem to też różnie bywa.Jak znajdzie się chwila,to już internecik :)
Poza tym tłumaczy się tylko "winny" :)

Myślisz że te 30 Mb/s to mi przypisali ? :)
Tak na poważnie,to czemu Ci idzie tylko 90 ?
Mi gościu powiedział że mogę mieć max 300,ale zapomniałem się zapytać czy to limit modemu,czy kabla...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czasami Ciebie trudno zrozumieć Bubafat.Rozumiem że oglądasz dobranockę z dzieckiem ? Gdzie mieszkasz,jeśli można wiedzieć ? :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ciekawy jestem ile w tym miłym wspominaniu starych czasów,jest naszego sentymentu,a na ile te czasy były naprawdę fajne ?
Trzeba by było urodzić się dodatkowo i wychować w "dzisiejszych" czasach
i wtedy odpowiedzieć na to pytanie...:)
Wg mnie to sentyment... choć miło to wspominam... ale kolejki i stanie w nich jako dziecko z moją Mamą pamiętam do dzisiaj i mam nadzieję że już nigdy takie czasy nie wrócą... Także mam sentyment ale nie tęsknie za tymi czasami..

Myślę, że nie tylko wspomnienia :)
Okoliczności zmuszały nas do większej kreatywności. Widziałeś teraz dzieciaki grające kapslami w kolarzyki, zabawy z patykami w wojnę, granie starymi połatanymi piłkami....czy zakopywanie butelek z karbidem w piaskownicach :D:shock:
obecnie wszystko jest takie "wycackane", a dzieciaki jak już gdzieś grają w piłkę to na profesjonalnych boiskach i nan treningach, a nie na kawałku trawnika przed blokiem;)

Z tym się zgadzam teraz dzieci mają wszystko podane na tacy w stosunku do tego kiedy my nimi byliśmy..
 

eedviking

Banned
Jaka taca i co na niej będzie podane, było, jest i będzie zadaniem rodziców.
Sentyment, sentymentem, jednak ludzie byli dla siebie milsi. Teraz to co było dobre zostało zniszczone, a wprowadzone w życie łajno peerelowskie i z getta bronxu..
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wybór ma, ale za duży. My nie mieliśmy, dlatego człowiek kombinował, a kombinowanie kształci i rozwija.
Nie bez kozery powiedzenie "Polak potrafi" jest wciąż na czasie.
Dzisiejsze gimbusy nic nie potrafią, żyją wirtualnym światem. Lewe rączki do wszystkiego.

Czyli tak naprawdę,jakby technologia rozwinęła się szybciej o 20-40 lat,też raczej byśmy się w to wciągnęli,a nie uczyli się kombinować prowadząc "podwórkowe życie"...;-)

Tylko że ja na pewno nie wciągnąłbym się w dzisiejszą "modę".
Jeszcze apaszki mu brakuje :lol:

9a93a6d6fcc7bf8d8fd148551131796f,62,37.jpg


Nie mówiąc o innych homopodobnych,popularnych dzisiaj "modach"...

Wg mnie to sentyment... choć miło to wspominam... ale kolejki i stanie w nich jako dziecko z moją Mamą pamiętam do dzisiaj i mam nadzieję że już nigdy takie czasy nie wrócą... Także mam sentyment ale nie tęsknie za tymi czasami..

Jest w tym dużo sentymentu,jednak porównując nas do dzisiejszej młodzieży,zdajemy sobie sprawę,że jednak wyszło nam to bardziej na zdrowie,pomimo,że piliśmy wodę ze szlaufa...;-)

Jaka taca i co na niej będzie podane, było, jest i będzie zadaniem rodziców.
Sentyment, sentymentem, jednak ludzie byli dla siebie milsi. Teraz to co było dobre zostało zniszczone, a wprowadzone w życie łajno peerelowskie i z getta bronxu..

Dokładnie braciszku,ludzie dużo więcej ze sobą przebywali,wygłupiali się i rozmawiali.
Teraz w większości to komp i telefon,a nie od dziś wiadomo,że przesiadywanie długo przy takich urządzeniach może powodować nerwicę i depresję,co potem objawia się tak a nie inaczej w stosunkach międzyludzkich...;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czemu, już nie wnikam. 90 spokojnie styknie ;)

Może modem ?

Ja już się złapałem sporo razy (jak nie miałem za dużo czasu i wszystko było wyliczone... ) że za wolno idzie...
Poza tym teraz o wiele lepiej ogląda się filmiki z różnych stron np. Youtube.Jak przewijam w 1080p lub 4K (nie mam takiego monitora,ale jakość i tak jest lepsza nawet na zwykłym FHD) i kliknę w dany moment,wczytuje się błyskawicznie...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko że ja na pewno nie wciągnąłbym się w dzisiejszą "modę".
Jeszcze apaszki mu brakuje :lol:
Nie mówiąc o innych homopodobnych,popularnych dzisiaj "modach"...

To są ofiary mody. To samo tyczy się kobitek które odpłynęły, ale im jeszcze można odpuścić, facetowi jednak nie przystoi.
Cały ten przemysł modowy to jeden wielki przekręt.
Już widzę jak "dyktatorzy" mody śmieją się w swoich willach i obmyślają nowe "trendy".

Dziękuje im jednak za wykreowanie mody na legginsy :D Zrobili kawał dobrej roboty :)

Jest w tym dużo sentymentu,jednak porównując nas do dzisiejszej młodzieży,zdajemy sobie sprawę,że jednak wyszło nam to bardziej na zdrowie,pomimo,że piliśmy wodę ze szlaufa...;-)

Czy wyszło to nie wiem, ja zamiast latać po melinach i siedzieć pod blokiem, dziś poszedłbym na notariusza i kosił bańke rocznie, lub w najgorszym wypadku zostałbym dentystą ;) a tak trzeba się inaczej męczyć :)
 

eedviking

Banned
Tylko że ja na pewno nie wciągnąłbym się w dzisiejszą "modę".
Jeszcze apaszki mu brakuje :lol:

Nie mówiąc o innych homopodobnych,popularnych dzisiaj "modach"...

Dokładnie braciszku,ludzie dużo więcej ze sobą przebywali,wygłupiali się i rozmawiali.
Teraz w większości to komp i telefon,a nie od dziś wiadomo,że przesiadywanie długo przy takich urządzeniach może powodować nerwicę i depresję,co potem objawia się tak a nie inaczej w stosunkach międzyludzkich...;-)

Dzisiaj wystarczyłoby zabrać zbytki elektroniki i w większości przypadków, mieliby poważny problem z odnalezieniem się w realnym świecie. :lol:
Ad. tej "super mody", słowa mojej żony: co to jest, że chłopaki wyglądają jak baby, a dziewczyny jak chłopy, współczuję tym biednym dzieciakom. :mrgreen:;)

Teraz powrót do clue tematu. :D;)
[youtube]UBDzUBiFymg[/youtube]

[youtube]mfFkFGNZIwc[/youtube]

[youtube]aL4aAl2vCuI[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To samo tyczy się kobitek które odpłynęły

Według mnie większość małolatek wygląda dzisiaj lepiej niż te które były kiedyś.Przeglądałem ostatnio zdjęcia z lat małolata (klasowe,znajomych itd.) i niestety gorzej się prezentowały ;-)

Czy wyszło to nie wiem, ja zamiast latać po melinach i siedzieć pod blokiem, dziś poszedłbym na notariusza i kosił bańke rocznie, lub w najgorszym wypadku zostałbym dentystą ;) a tak trzeba się inaczej męczyć :)

Młodość jest tylko jedna...;-)

co to jest, że chłopaki wyglądają jak baby,

Dokładnie,a najgorsze jest to,że dziewczynom się to podoba,Tylko że jak przyjdzie co do czego,to taki gościu chowa się za laską :lol:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Edi,z tych trailerów 2 pierwsze widziałem (pierwszy kiedyś wrzucałem pisząc,że jest podobny do "Apocalypto"). Trzeci może być zabawny ;-)
 

eedviking

Banned
Czy wyszło to nie wiem, ja zamiast latać po melinach i siedzieć pod blokiem, dziś poszedłbym na notariusza i kosił bańke rocznie, lub w najgorszym wypadku zostałbym dentystą ;) a tak trzeba się inaczej męczyć :)

Za małolata przepuściłem kilka worków gotówki, co noc bawiłem się w "Czajniku" ( dla tych co nie kumają-disco bar Pod Samowarem) , wcześniej w "Stolicy".
Mam gdzieś tych co "koszą teraz mamonę". Tego co się wybawiłem w szerokim znaczeniu tego słowa, nikt mi nie zabierze. Nie mam parcia na nie wiadomo jakie zbytki, jest mi po uju git. Walę w dupsko, kręcę piętą i mam minę uśmiechniętą.
Niczego nie żałuję, niczego też nikomu nie zazdroszczę. Kiedyś nazywali mnie spekulant, teraz bym nazywał się businessman. :mrgreen: :D;)

Według mnie większość małolatek wygląda dzisiaj lepiej niż te które były kiedyś.Przeglądałem ostatnio zdjęcia z lat małolata (klasowe,znajomych itd.) i niestety gorzej się prezentowały ;-)



Młodość jest tylko jedna...;-)



Dokładnie,a najgorsze jest to,że dziewczynom się to podoba,Tylko że jak przyjdzie co do czego,to taki gościu chowa się za laską :lol:

hahahahahaha...prawda ;)
Moje wspomnienia o dziewczynach są inne, były fajne foczki i te mniej zadbane, teraz większość dziewczyn kreuje swój wizerunek na ten spod Operetki. :mrgreen:

Edi,z tych trailerów 2 pierwsze widziałem (pierwszy kiedyś wrzucałem pisząc,że jest podobny do "Apocalypto"). Trzeci może być zabawny :wink:

Pamiętam , że wrzucałeś, tylko ten chyba jest inny, ale mogę się mylić. Co do tej komedii s-f, faktycznie może być fajna braciszku. ;):D
 
Ostatnia edycja:
Do góry