Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Savron

Well-known member
Bez reklam
Witam moich forumowych towarzyszów :) i pozdrawiam z Oskarem. :D Przeczytałem Wasze wspomnienia z przeszłości :cry::cry::cry::cry::cry: :grin: A tak na poważnie , mi baaardzo szkoda "nowoczesną " młodzież :cry:
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Witamy,witamy :)
Większość tej "nowoczesnej "młodzieży,gdyby przeniosła się do dawnych lat,byłaby gnębiona :)

Caparzo,uwierzyłeś ? :)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Hej Savronik,
a jak twoje wspomnienia? ;)

Witam:D Nie będę opisywał bo niektóry jeszcze żyją :D Sam wiesz , KGB , CIA, Obama i td. :lol: Do tego "Nu pogodzi" razem z Miki Mouse :D Potem spróbuj udowodnić swoją niewinność.:D
I wiesz co Piramida? JA UWIERZYŁEM !!! W ostatni raz:D Zemsta będzie na zimno i słodka, Piramida:krol: Jak mówił Don : Zemsta najłepiej smakuje na zimno :roll:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ale po znajomości,nie będzie to tępe narzędzie ? :)

Dla Ciebie zrobię wyjątek :D
Teraz na poważnie. Bardzo proszę o poradę. Sorki że w tym temacie, ale może któż z Was znasz się na tym. Chodzi mi o to cóż. Wiatrak do PC ( tuning) . Chcę zrobić porządną podstawkę pod ampi z chłodzeniem. Nie znam sie na elektryce. Wiatraki będą pionową. Chodzi o zasilanie. Jak to zrobić? Czy można to bezpośrednie podłączyć do prądu , czy muszę te wiatraki podłączyć najpierw do zasilacza 12v? Czekam na odpowiedz i dziękuje za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawy jestem ile w tym miłym wspominaniu starych czasów,jest naszego sentymentu,a na ile te czasy były naprawdę fajne ?
Trzeba by było urodzić się dodatkowo i wychować w "dzisiejszych" czasach
i wtedy odpowiedzieć na to pytanie...:)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Myślę, że nie tylko wspomnienia :)
Okoliczności zmuszały nas do większej kreatywności. Widziałeś teraz dzieciaki grające kapslami w kolarzyki, zabawy z patykami w wojnę, granie starymi połatanymi piłkami....czy zakopywanie butelek z karbidem w piaskownicach :D:shock:
obecnie wszystko jest takie "wycackane", a dzieciaki jak już gdzieś grają w piłkę to na profesjonalnych boiskach i nan treningach, a nie na kawałku trawnika przed blokiem;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Uwierzyłem ;) rożni ludzie mają różne "śruby" w domu ;)
Savron musisz mieć zasilacz, bo takie wentylatorki nie są pod gniazdko ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzę, że znowu wspominki :)
Oglądał ktoś Oscary, zasnąłem i może dobrze, bo nie wiem czy warto było?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jak co roku, wielkie zaskoczenia, szlochy i okazywanie wszystkim za wszystko miłości ;)
Chwilę oglądałem i stwierdziłem, że nie warto...jeszcze gdyby Leoś coś miał dostać, to może.... ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Zaksoczenia zadkoczrniami, a IMHO stalo sie tak, jak powinno.
Moze poza nagroda za mix dla American Sniper. Rozumiem idee nagrody pocieszenia, ale THG Mockingjay p1 ma lepszy, choc nie startowal do wyscigu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak co roku, wielkie zaskoczenia, szlochy i okazywanie wszystkim za wszystko miłości ;)
Chwilę oglądałem i stwierdziłem, że nie warto...jeszcze gdyby Leoś coś miał dostać, to może.... ;)

Bo Leoś nie zdobywa Oscarów, on zdobywa serca publiczności ;)
Dla mnie to ścisła czołówka, żeby nie powiedzieć numero UNO.
Gość daje z siebie wszystko, to widać niemal w każdej produkcji.
Zaangażowaniem chyba tylko Rocco go przebija :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Henry,ale zobacz że my cały czas piszemy o tym co NAM się podobało za małolata.Dzisiejsza młodzież ma przecież wybór i większość,zamiast przebywać na dworze,woli w domu na kompie grać online,czy siedzieć na Facebooku.Na przerwach w szkole,zamiast porozmawiać,bawi się Iphonem.Jest to dla niej ciekawsze i wygodniejsze,ponieważ nie wymaga wysiłku fizycznego.Tylko najgorsze jest to,że większość z nas robi to samo ,jest uzależniona od internetu i nowych technologii.W niektórych rodzinach prawie nikt ze sobą nie rozmawia,tylko siedzi zamknięty w swoim pokoju przed kompem czy telewizorem.Dużo (także dorosłych ) osób zaniedbuje przez to kondycję i zdrowie - brak ruchu,przebywania na swieżym powietrzu.Zobacz jak w ciągu lat zwiększyła się średnia waga mężczyzny...

Obejrzałem :
Aniol smierci (2014) - IMDb
Jako że dawno nie widziałem żadnego horroru,to jeszcze gorzej świadczy o tym filmie.Jedynka dużo lepsza...

Armanig - nie widziałem jeszcze Oscarów.Będę musiał zassać.
W ogóle zwiększyli mi prędkość do 150 Mb/s.

Bubafat - również uważam że Birdman powinien wygrać :)
 
Do góry