Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jaka taca i co na niej będzie podane, było, jest i będzie zadaniem rodziców.
Sentyment, sentymentem, jednak ludzie byli dla siebie milsi. Teraz to co było dobre zostało zniszczone, a wprowadzone w życie łajno peerelowskie i z getta bronxu..

Oczywiście masz rację i dużo złego robią sami rodzice dla swoich pociech ale to już inna bajka... tylko ja miałem na myśli takie rzeczy jak np. : ja biegałem po boisku który ciężko nazwać byłoby w dzisiejszych czasach boiskiem, a obecnie dzieciaki grają na fajnych przystosowanych do tego typu obiektach.. ja biegałem po asfalcie jak chciałem sobie pobiegać, dzisiaj biegają po tartanie, ja jeździłem na basen 35 km w jedną stronę, a dzisiaj basen jest niemalże czymś normalnym, ja grałem w tenisa ziemnego na korcie asfaltowym , dzisiaj się gra na kortach świetnie przystosowanych do tego sportu.... i wiele wiele innych rzeczy o których ja mogłem pomarzyć jak byłem dzieckiem.. Więc pod tym względem mają wszystko na tacy - wystarczy tylko chcieć coś z sobą robić..
A jak widać wiele wybiera komputer ....
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tiaaaa,biznesmeni pracoholicy,co nawet nie wyjadą na wakacje,a większość ma zdrowie,kondycje i siłę do dupy :p;-)
 

eedviking

Banned
Miałem siedem lat, to robiłem sobie jajecznicę, teraz wszystko trzeba "jaśniepaństwu" podać , zrobić. :mrgreen:


Braciak, oglądałeś Narodziny Legendy, jak nie to oblookaj, miły dla oka, jak Bruce Lee. :D;)
[youtube]J_bOlIXJTQI[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Miałem siedem lat, to robiłem sobie jajecznicę,

Nauczyłem tego brata jak miałem 3 lata :mrgreen::grin:;)

Braciak, oglądałeś Narodziny Legendy, jak nie to oblookaj, miły dla oka, jak Bruce Lee. :grin::wink:

Nie widziałem,ale jak gra Sammo Hung Kam-Bo,to mogę oblukać :wink:



W ogóle już dłuższy czas czekam na te 2 filmy :

Sammo Hung Kam-Bo :
https://www.youtube.com/watch?v=6mctp5g_-_I

Jackie Chan
https://www.youtube.com/watch?v=aXOE5zm2UH0

Widziałeś któryś ? ;-)


W biedzie,poznaje się prawdziwych przyjaciół :wink:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Miałem siedem lat, to robiłem sobie jajecznicę, teraz wszystko trzeba "jaśniepaństwu" podać , zrobić. :mrgreen:

Było minęło ;)
Ja w wieku 5 lat wybrałem się z kumplem na poszukiwanie "źródła" rzeki, która płynęła niedaleko, zrobiliśmy ponad 5 km w jedną stronę ;)
Do szkoły nikt, nigdy mnie nie odprowadzał, a z przedszkola odbierał 3 lata starszy brat....a teraz w świetle prawa dziecko chyba przed 7 czy 8 rokiem życia nie może samo przebywać na zewnątrz bez opieki.
Inna sprawa, że kiedyś faktycznie było bezpieczniej, mniej samochodów, mniejsza znieczulica społeczeństwa....

btw. Fajne trailery :D:mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tiaaaa,biznesmeni pracoholicy,co nawet nie wyjadą na wakacje,a większość ma zdrowie,kondycje i siłę do dupy :p;-)

W byciu "biznesmenem" strasznie nie lubię tego słowa - nie ma nic złego, warunek jest taki, że wszystko ma się poukładane w głowie i do pewnych rzeczy podchodzi się z dystansem, a do ludzi podchodzi się z należytym szacunkiem..
Kiedyś mój Prezes powiedział coś takiego : ..."to że ktoś ma więcej pieniędzy od drugiej osoby to nie oznacza że może do tej drugiej osoby nie mieć szacunku, że tylko idioci i ludzie którzy tylko widzą swoje pieniądze tak postępują" I myślę że coś w tym jest... bo nie kasa czyni człowieka dobrym tylko to jakim się jest dla innych....


Ps. Zazdroszczę ludziom w sensie pozytywnym znaczenia tego słowa jeśli przeżyli ileś lat i są w stanie przed lustrem sobie powiedzieć, że niczego nie żałują i nic by nie zmienili.. Ja trochę w życiu bym pozmieniał :)
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Jeszcze nie widziałem, ale są na liście. :D Brat jak był w brzuchu mamy, nauczył mnie pić spirytus 98%. :mrgreen::D;)

Było minęło ;)
Ja w wieku 5 lat wybrałem się z kumplem na poszukiwanie "źródła" rzeki, która płynęła niedaleko, zrobiliśmy ponad 5 km w jedną stronę ;)
Do szkoły nikt, nigdy mnie nie odprowadzał, a z przedszkola odbierał 3 lata starszy brat....a teraz w świetle prawa dziecko chyba przed 7 czy 8 rokiem życia nie może samo przebywać na zewnątrz bez opieki.
Inna sprawa, że kiedyś faktycznie było bezpieczniej, mniej samochodów, mniejsza znieczulica społeczeństwa....

btw. Fajne trailery :D:mrgreen:

Nie wspominając noszenia klucza na tasiemce, przewieszonego przez szyję. :D
 

pantomima

Banned
Och jej , jakie sentymentalne dramaty lecą o tym jak było,nie było a jest obecnie Ałć !

Powrzucajcie może jakieś albumy jeszcze z dziecíństwa czy tam późniejszego okresu dorastania,bd się zabawniej czytać te żale :)
 

eedviking

Banned
Pantomima, nie marudź, tylko bierz "krzynkę" wódy , zaproś kolegów ( ogórki weźmiemy) i dopiero będzie zabawnie. Blisko masz :mrgreen::mrgreen:;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Henry ....... jeszcze bardziej mądry :D;-)

No nie, obrażać nie wolno :(
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ten ostatni zwiastun bardzo ciekawy :shock:

a na poważnie....
Nie wiem czy słyszeliście o tym dokumencie, podobno mocna pozycja, też była nominowana do Oscara. Żona czytała książkę i była pod dużym wrażeniem...
[youtube]foPmd0qf1gY[/youtube]
 

pantomima

Banned
Nie udzielam się w tym wątku, wlazłem poczytać co tam ciekawego w temacie, czy może ktoś z tu obecnych zaliczył " 50 shades of Grey" - filmacz o którym jest głośno,na który kobita wciąż mnie namawia i jakoś zorganizować się nie mogę, a pasowało by ,gdyż za Jej namową książkę przerobiłem haa,a tu 3str o tym co nie istotne.
 

eedviking

Banned
Szkoda czasu na ten film 50 ryji, z żoną po 30min. wyszliśmy z kina. To zacznij się udzielać, zostań aktywistą, Bronek Talar 300% normy. :mrgreen:;) ;)

Pantomima szykuj się na chlanie. :D
[youtube]1eP4JktyBqc[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czy słyszeliście o tym dokumencie, podobno mocna pozycja, też była nominowana do Oscara. Żona czytała książkę i była pod dużym wrażeniem...

Nie widziałem,ale dzisiaj sobie jeszcze rozminie te Oscary i w końcu obejrzę :wink:

Nie udzielam się w tym wątku, wlazłem poczytać co tam ciekawego w temacie, czy może ktoś z tu obecnych zaliczył " 50 shades of Grey" - filmacz o którym jest głośno,na który kobita wciąż mnie namawia i jakoś zorganizować się nie mogę, a pasowało by ,gdyż za Jej namową książkę przerobiłem haa,a tu 3str o tym co nie istotne.

My tutaj lepsze filmy oglądamy.Ten przypadkiem widzieliśmy i już go zjechaliśmy :p;-)
 

eedviking

Banned
No nie, obrażać nie wolno


Ten ostatni zwiastun bardzo ciekawy

a na poważnie....
Nie wiem czy słyszeliście o tym dokumencie, podobno mocna pozycja, też była nominowana do Oscara. Żona czytała książkę i była pod dużym wrażeniem...


Joanna = świetny film. ;)

Heniuś, Bogów jest wielu, Odyn, Thor, Loki itd. :mrgreen:;)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Szkoda czasu na ten film 50 ryji, z żoną po 30min. wyszliśmy z kina. To zacznij się udzielać, zostań aktywistą, Bronek Talar 300% normy. :mrgreen:;) ;)

Pantomima szykuj się na chlanie. :D
[youtube]1eP4JktyBqc[/youtube]

Hahaha dobre ! ;-)

Aż taka kicha ten Grey ?
Przyznam że książkę czytałem niechętnie,nie jest to powieść dla facetów , tak dla jaj i własnego spokoju ,z czystej ciekawości przerobiłem ten erotyk i miałem ochotę na ekranizację po tej "lekturze" ale chyba nie warto jak po 30min daliście lotkę.
 
Do góry