Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Nie udzielam się w tym wątku, wlazłem poczytać co tam ciekawego w temacie, czy może ktoś z tu obecnych zaliczył " 50 shades of Grey" - filmacz o którym jest głośno,na który kobita wciąż mnie namawia i jakoś zorganizować się nie mogę, a pasowało by ,gdyż za Jej namową książkę przerobiłem haa,a tu 3str o tym co nie istotne.

My tu o poważnej kinematografii, a ty tu z Grey'em :lol:
View attachment 11450
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
My tutaj lepsze filmy oglądamy.Ten przypadkiem widzieliśmy i już go zjechaliśmy :p;-)[/QUOTE]

No tak,definitywnie zaglądam tu za rzadko.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak to mówią jak nie obejrzysz to nie przekonasz się :), czytałem kilka opinii że film jest inny jak książka..
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jest tyle ciekawych/ wartościowych książek, że na tę szkoda mi czasu.
Żona czytała i stwierdziła, że zbyt infantylna, jak grafomana Coehlo tyle, że w wersji hard ;)

No to trzeba nadrobić :D;-)
Powiem Ci,że śledząc ten wątek,nie przegapisz żadnych nowych filmów,a że ostatnio ich trochę mało,to piszemy na inne tematy,lub się wygłupiamy ;-)

Dokładnie, odreagowanie po gali Oskarów, znowu Klanu nie nominowali :( :mrgreen:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Właśnie cosik się nie staraj z tymi nowościami- a propo polskich nowości to też to zauważyłem KOlego... ale niedługo nowości na bluray będą się pojawiać jeszcze z miesiąc :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jest tyle ciekawych/ wartościowych książek, że na tę szkoda mi czasu.
Żona czytała i stwierdziła, że zbyt infantylna, jak grafomana Coehlo tyle, że w wersji hard ;)

Potwierdzam,Henio często wspomina o książkach które ostatnio przeczytał :D;-)
Tylko ile jest w tym prawdy ? :mrgreen::wink:

Dokładnie, odreagowanie po gali Oskarów, znowu Klanu nie nominowali :( :mrgreen:

Bez kitu nie kumam,jak ludzie mogą to oglądać,lub np. "Trudne sprawy". Przecież to jest sztuczne ma maxa :wink:

Właśnie cosik się nie staraj z tymi nowościami- a propo polskich nowości to też to zauważyłem KOlego... ale niedługo nowości na bluray będą się pojawiać jeszcze z miesiąc :smile:

Dokładnie tak jak piszesz.Mam wrażenie że tych lepszych filmów,wartych uwagi,jest coraz mniej.To samo tyczy się gier :wink:
Ja ogólnie oglądam te nowe trailery,ale nie chcę Wam wrzucać jakieś chałki :wink:

[youtube]wjLpWVglKOk[/youtube]

U brata,wszystko jest normalka :mrgreen:;)
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Potwierdzam,Henio często wspomina o książkach które ostatnio przeczytał
Tylko ile jest w tym prawdy ?



Bez kitu nie kumam,jak ludzie mogą to oglądać,lub np. "Trudne sprawy". Przecież to jest sztuczne ma maxa



Dokładnie tak jak piszesz.Mam wrażenie że tych lepszych filmów,wartych uwagi,jest coraz mniej.To samo tyczy się gier
Ja ogólnie oglądam te nowe trailery,ale nie chcę Wam wrzucać jakieś chałki



U brata,wszystko jest normalka

Aaaaaaaaaaa jaaaaaaaaaaak. :p:mrgreen:;):D Braciak, lubię chałkę z herbatką. :D
Heniutek dużo czyta, ostatnio książkę telefoniczną z 1988r. czytał dwa razy i Kamasutrę od tyłu, jak to wprowadził w życie??? Tego nawet Cyprian Kamil Norblin nie wie. :mrgreen::D;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tylko ile jest w tym prawdy ? :mrgreen::wink:

Wiesz napisać mogę wszystko, jak to mówią papier przyjmie wszystko :mrgreen:

@Edziu, a propos czytania, jak tam Miłoszewski, wziąłeś się już za trylogię o Szackim?
Heniutek dużo czyta, ostatnio książkę telefoniczną z 1988r. czytał dwa razy i Kamasutrę od tyłu, jak to wprowadził w życie??? Tego nawet Cyprian Kamil Norblin nie wie. :mrgreen::D;)
Miałem tylko z '43 to szybko poszło :)

Bez kitu nie kumam,jak ludzie mogą to oglądać,lub np. "Trudne sprawy". Przecież to jest sztuczne ma maxa :wink:
Nie ściemniaj, a na priv to mi streszczasz wszystkie odcinki jak nie zdążę obejrzeć i później wymieniamy się uwagami :mrgreen::blagam:

Właśnie cosik się nie staraj z tymi nowościami- a propo polskich nowości to też to zauważyłem KOlego... ale niedługo nowości na bluray będą się pojawiać jeszcze z miesiąc :)
Coś tam się szykuje, kilka ciekawych produkcji jest na ukończeniu. Pewnie niedługo więcej informacji się pojawi.
Zresztą z polskimi filmami jest tak, że informacje pojawiają się dopiero jak cały film jest gotowy.
Zupełnie inaczej niż z holiłódzkimi, gdzie w sieci są przedzwiastuny zwiastunów ;)
 

eedviking

Banned
Miłoszewski idzie z audiobooka. :mrgreen:;)
Heniutek, powiedz prawdę, braciak nie ogląda byle Klanów itp, on zalicza ambitne kino serialowe z Ameryki łacińskiej. Na niewolnicy Isaurze , płakał jak bóbr. :mrgreen::D;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
No dobra, przyznaję, pamiętam, to było wtedy co ci cały obrus zasmarkał :D:mrgreen:

I jak wrażenia? Już się wkręciłeś?
Ja obecnie słucham Ciszewskiego- też trylogia- Mróz, Upał, Wiatr...i tak sobie myślę, że też byłaby kapitalna ekranizacja
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Za małolata przepuściłem kilka worków gotówki, co noc bawiłem się w "Czajniku" ( dla tych co nie kumają-disco bar Pod Samowarem) , wcześniej w "Stolicy".
Mam gdzieś tych co "koszą teraz mamonę". Tego co się wybawiłem w szerokim znaczeniu tego słowa, nikt mi nie zabierze. Nie mam parcia na nie wiadomo jakie zbytki, jest mi po uju git. Walę w dupsko, kręcę piętą i mam minę uśmiechniętą.
Niczego nie żałuję, niczego też nikomu nie zazdroszczę. Kiedyś nazywali mnie spekulant, teraz bym nazywał się businessman. :mrgreen: :D;)

Ty się wybawiłeś i wyszedłeś na prostą... jak się domyślam :) a ja piszę o tych co się bawili, a dziś siedzą, lub się stoczyli, a życie w tamtych czasach nie było takie kolorowe, zresztą sam wiesz co się działo w Warszawie lata temu, podobnie zresztą w innych dużych miastach.
Sporo znajomych przehulało sobie życie i już się nie podnieśli i to właśnie o nich piszę, inteligentne chłopaki, za to nieodpowiednie towarzystwo i czasy. Dziś żal na nich patrzeć, a mogli coś osiągnąć i dziś sobie z nami pisać i wspominać jak my.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Fajnie się słucha, ja dwie pierwsze wysłuchałem, a trzecią czytałem. Mam nadzieję, że od pierwszej zacząłeś, chronologia co prawda nie jest konieczna, ale losy się fajnie splatają ;)
Jak skończysz, to możesz Ciszewskiego wrzucić do odtwarzacza :)
 

eedviking

Banned
Owszem, jednak dużo zakrętów po drodze było. teraz mnie cieszą byle pierdoły.
Jestem świadomy, że mogłem robić inaczej, ale po co? Niczego nie żałuję, alkohol mnie nie pochłonął, kilku moich dobrych kumpli popłynęło, wielu już w objęciach Anubisa, życie jest za krótkie, żeby tracić czas na ściganie się w garniturku i pędzenie za uj wie czym. Mam luźne podejście do tego. :mrgreen:;)

Fajnie się słucha, ja dwie pierwsze wysłuchałem, a trzecią czytałem. Mam nadzieję, że od pierwszej zacząłeś, chronologia co prawda nie jest konieczna, ale losy się fajnie splatają :wink:
Jak skończysz, to możesz Ciszewskiego wrzucić do odtwarzacza :)

Zacząłem o Warszawskiej opowieści - Uwikłanie. Ciszewski, jak zdobędę to czemu nie. :D;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry