Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Kino nie odejdzie od archetypow. Skoro jestem skazany na obejrzenie po raz kolejny tej samej historii, to przyjemnosci moge szukac jedynie w ciekawej/atrakcyjnej, czytaj wysublimowanej formie. Zrozumialym jest, ze wole raczej oryginalne historie. Takie kino mnie bawi.
Nie moge "przezywac" ponownie Terminatora, czy Predatora. Moge natomiast przykladowego Whiplasha. Ot caly sekret. Moze kiedys sam zrozumiesz.
Niczym sie tak naprawde nie roznimy, poza paliwem ktore napedza nasz fun.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mnie również bawią oryginalne historie ale nie pogardzę również dobrym i przewidywalnym kinem akcji...Czyli mam więcej filmów do oglądania niż Ty :)
 

eedviking

Banned
Wszyscy mamy tyle samo czasu, przeznaczamy go tylko na różne rzeczy. Jeśli ktoś mówi, że nie ma go dla siebie, to znaczy, że po prostu dokonał innego wyboru. ;)

[youtube]rC4uBovCg5E[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,tak w ogóle to do czego Ty mnie chcesz przekonać ?
Jakbyś czytał dokładniej moje wpisy,zauważyłbyś,że oglądam dużo dramatów/psychologicznych itd. Nie zgodziliśmy się w 100 % odnośnie jednego filmu a Ty mi tu o jakimś innym paliwie,które nas napędza piszesz i wrzucasz mnie do worka w którym są tylko Arni i Sylwek.Jeszcze raz napiszę,że lubię każdy gatunek filmu,tylko musi w nim być coś,co mnie zainteresuje.
P.s
Z tym Sylwkiem na początku,to jednak była zaczepka z Twojej strony,bo widać nie kminisz cały czas lub nie czytasz moich wpisów oraz Ediego,czego potwierdzeniem jest to co chcesz mi wmówić....:)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Czytam czytam. Nie podpuszczaj mnie bo slodzil Wam nie bede ;)
Jakas fajke pokoju chyba powinnismy spalic bo widze ze masz jakies cisnienie dzisiaj. Czynnosco seksualnych zaproponowac Ci nie zamierzam ;)
Na zakonczenie powiem Ci ze cos sobie ubzdurales. ;)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Tak Piramida ogląda dużo dramatów, zwłaszcza takie jak John Wick- ten film to naprawdę dramat :D:p:p
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
:confused:Nu co jest? Czekamy przecież. Kawki zaparzyłem , słodyczy i taki tam, a tutaj co, koniec dyskusji?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Już jestem :)
Bubcio,nie lubię słodzenia,bo to niezdrowe..i wali mnie że ten film się Tobie podobał...:) Zmarnowane tylko kilka stron...
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
No to trzeba bylo nie piramidolic niepotrzebnie.
Skoro sa takie filmy , ktore lubisz bardzo, a ja lubie je troche mniej, to jestesmy kwita. Nie wiem naprawde , o co sie napinasz.
Wszystko jest cacy Jakby nam sie wszystko tak samo podobalo, to bylby dopiero problem. To byloby chyba straszne, we wszystkim sie ze mna zgadzac. A tak mozesz powiedziec, ze "Cie wali", ze spokojnym sumieniem.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,zobacz kilka stron wcześniej,kto się kogo czepną pierwszy.Pisałem że "Whiplash" można obejrzeć,jednak nie był dla mnie świetny,a Ty od razu zarzuciłeś mi,że nie oglądałem uważnie...Tylko nie pisz,że wtedy żartowałeś.
A że dyskusja potoczyła się,jak się potoczyła i już mnie trochę znudziła,napisałem w końcu,że mnie to wali :) Tak naprawdę ciekawy jestem zdań innych osób odnośnie jakiegoś filmu,ale nie można kogoś na siłę przekonywać...
Uważam również że nie ma tej dyskusji co ciągnąć,ponieważ można tak do rana a nie jesteśmy tutaj po to,aby się kłócić.Także przyznaj się do swojego błędu...Oczywiście żartowałem :)
PEACE :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida dzisiaj bylem na Jupiterze w kinie w 3d i tak zacznę od technicznej rzeczy - nie wiem co to za kopia była w tym kinie ale dawno nie widzialem czegoś takiego... chodzi o to że straszny problem był z ostrością drugiego planu czy też np jak było coś pokazane w oddali, dosłownie momentami to tak jakby człowiek oglądał sd ..... ewentualnie coś w kinie projektor nawalił...

Odnośnie efektów 3d to było troszkę i całkiem przywoite..
Sam film - "bajka" i jak komuś takie historie odpowiadają to myslę że film się spodoba - ja poszedłm z tą myslą żeby przez prawie 2 godziny się odpręzyć i nacieszyć wzrok efektami i scenami w ala kosmosie... generalnie szybko minął czas i byłem zadowolony.
Mam nadzieję że na bluray film z jakością obrazu i płynnością bo w tym też deko był problem będzie o wiele lepszy...ale też pokazuje jaka jest przepaść jeśli robi się film naprawdę dobrymi kamerami i np w 48 kl/s tak jak był robiony Hobbit - w jakości obrazu pomiędzy tymi filmami to przepaść... oczywiście filmy zupełnie inne ale nie o to mi chodzi - a wyłącznie o jakość obrazu.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Mnie jakoś nie korci oglądnięcie filmu o perkusiście. :p;)

Nie rozumiem takiego podejścia.
Dla mnie temat filmu jest zupełnie obojętny. Podobnie gatunek filmowy.
Ważne jest tylko to, żeby był zrobiony po mistrzowsku. Mam zapomnieć o otaczającym mnie świecie, mam na te 1,5h oderwać się od rzeczywistości i .. przenieść się'' w opowiadaną historię.

powiem ci kolego tak, ja tez nie jestem jakimś megafanem jazu, coś tam słyszałem wpadło w ucho ale to nie to. I ten film nie przejdzie przez mój tv. To tak jakbym tobie puścił film o muzyce hartechno, schranz, hardcore i tym podobne odmiany. Stary, zakładam że nie wytrzymał byś 10 minut z taką muzyką ;) jeśli nie miałeś z tym styczności, no chyba że takiej słuchasz tego nie wiem :)
Ja po ciężkim tygodniu pracy, od marudzenia ludzi też potrzebuje się rozerwać, ale nie przy czymś takim, nie kręci mnie takie kino.

Polańskiego, tego pedofila/gwałciciela?

Tu się zgodzę z kolegą, mam takie samo podejście do niego. Uważam że powinni go na ulicy wtargać to vana, wywieźć do Niemiec do Rammstein i z tamtąd samolotem do usa prosto do sądu!


Jestem ciekaw lolek tego filmu ale jak już będzie w wydaniu niebieskim ;)
 
Do góry