Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Film Kingsman: Tajne służby zaliczony i powiem krótko, dosyć zabawna rozpierducha. Polecam, miło zleciał czas. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=aDxT13WGTlg

To samo z Marianem Dziędzielem, dla mnie to nr.1 z obecnych aktorów (starszego pokolenia)
Btw. Coś dla fanów GhostBusters i mówcie co chcecie, ale te stare klasyki to cud miód orzeszki :wink:
Na żywo wygląda fenomenalnie:

Przypomniałem sobie, te auta są z Zalesia Górnego. Kiedyś może wrzucę fotki. ;)
 
D

Deleted member 121090

Guest
Sędzia.
Jeden z lepszych filmów oglądanych w ciągu ostatniego roku. Prosta historia ale film niesamowicie wciągajacy. Nie pamiętam kiedy film ostatnio dał mi tyle frajdy.
Super robota.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Gingsman :Tajne służby" z chęcią zobaczę.
"Sędzia" - według mnie jeden z lepszych filmów z 2014 r.
"Whiplash" - można obejrzeć,jednak osobiście nie piałem z zachwytu.Dobra gra Simmons'a.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Trzeba bylo ogladac a nie siedziec i klikac jednoczesnie ;) To jeden z tych niewielu filmow, w ktorych musisz zbudowac napiecie. Jak popuscisz wetyl po drodze, to koncowy efekt marny. Nie zepsuje wrazenia zdradzajac, ze pompujesz caly czas napiecie, zeby je rozladowac w jednym spojrzeniu. Troche jak sex. "Katharsis" przychodzi w 2 finalowych sekundach. Trzeba sie po prostu skupic i oddac totalnie, zeby porzadnie wstrzasnelo.
Jeszcze sie komus nie podobalo?!!??
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
HQ150 Tez mnie wciagnal.
A widziales Whiplash?
Jeszcze nie.
Ale na 100% w najbliższym czasie obejrzę. Podobnie mam ochotę na Birdman-a, Wolnego strzelca i konieczne dzisiaj wieczorem pierwszy odcinek preguela serialu BB. Better Call Saul.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,czy film może się tylko podobać lub nie podobać ? Nie ma czegoś posrodku ? .Podobała mi się w miare gra łysego,a to już plus :)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,czy film może się tylko podobać lub nie podobać ? Nie ma czegoś posrodku ? .Podobała mi się w miare gra łysego,a to już plus :)
Oczywiscie, ze nie.
Nie zdziwilbym sie jednak, gdyby ten film zbieral przede wszystkim skrajne opinie. Albo sie podoba, albo nie. Jak ktos wyraza"taka sobie" opinie w tym konkretnym przypadku, to IMHO znaczy ze zmarnowal czas.
Dalem Ci slowo klucz. Coz jest warty taki sobie seksik?
 
D

Deleted member 121090

Guest
Mnie jakoś nie korci oglądnięcie filmu o perkusiście. :p;)
Nie rozumiem takiego podejścia.
Dla mnie temat filmu jest zupełnie obojętny. Podobnie gatunek filmowy.
Ważne jest tylko to, żeby był zrobiony po mistrzowsku. Mam zapomnieć o otaczającym mnie świecie, mam na te 1,5h oderwać się od rzeczywistości i .. przenieść się'' w opowiadaną historię.
 

eedviking

Banned
Nie rozumiem takiego podejścia.
Dla mnie temat filmu jest zupełnie obojętny. Podobnie gatunek filmowy.
Ważne jest tylko to, żeby był zrobiony po mistrzowsku. Mam zapomnieć o otaczającym mnie świecie, mam na te 1,5h oderwać się od rzeczywistości i .. przenieść się'' w opowiadaną historię.

To Twoje podejście, ja nie muszę odrywać się od rzeczywistości, mam wesołe i fajne życie i nie muszę odpływać. :D;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Sorry Panowie. Widze ze wprowadzilem niepotrzebny zamet. Prosze wybaczcie mi ten coffeine rush.
HQ150 Birdman film pierwsze klasa.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
To Twoje podejście, ja nie muszę odrywać się od rzeczywistości, mam wesołe i fajne życie i nie muszę odpływać. :D;)
Czyli w domyśle, ja mam niefajne i smutne, bo tego oczekuję po produkcjach kinowych?
Poczytaj trochę wywiadów, książek napisanych przez wybitnych twórców światowego kina. Większość z nich zwraca uwagę, że robiąc kino, starają się dać widzowi to o czym pisałem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat.Ja oglądam różną tematykę i potrafię wczuć się w przeróżne psychologiczne "gierki".Dzięki jednak za instrukcje odnośnie sposobu oglądania :)
 

eedviking

Banned
Czyli w domyśle, ja mam niefajne i smutne, bo tego oczekuję po produkcjach kinowych?
Poczytaj trochę wywiadów, książek napisanych przez wybitnych twórców światowego kina. Większość z nich zwraca uwagę, że robiąc kino, starają się dać widzowi to o czym pisałem.

To Ty powiedziałeś. Wiesz jakoś nie bardzo mnie interesują te wywiady. To ja mam być zadowolony z tego co kupię czy zobaczę, więc wybacz, ale nie podniecają mnie takie rzeczy.
Jeżeli Ty lubisz się na tym opierać, cóż wolno Ci.
Dla każdego słowo "wybitny" ,może mieć inny wydźwięk. :D;)
 
Do góry