Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kilka scen z planu "Spectre".Więcej nie oglądam,aby nie psuć sobie zabawy :wink:

[youtube]YYKB75aIHWE[/youtube]
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Najlepszy jest ten wpis. :mrgreen:;)

Vue Toob: Damn I hate to see Morgan Freeman in a shitty movie and this will be one. They had medical knowledge of cancer in the
Medieval era?


U nich ucza historii tylko od "odkrycia Ameryki", a wiedze o wczesniejszych epokach zdobywaja dzieki hollywoodzkim produkcjom.
Nie ma sie co dziwic ich matołectwu.
W niektorych europejskich krajach nie jest lepiej.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
U nich ucza historii tylko od "odkrycia Ameryki", a wiedze o wczesniejszych epokach zdobywaja dzieki hollywoodzkim produkcjom.
Nie ma sie co dziwic ich matołectwu.
W niektorych europejskich krajach nie jest lepiej.

Dobrze że dodałeś to ostatnie zdanie, bo w Polsce również różnie bywa ze znajomością historii czy też np. geografii gdzie kiedyś młody Chajzer uświadomił że śmiejemy się z Amerykanów, że nie wszyscy wiedzą gdzie leży Europa, a napotkani zaznaczam młodzi ludzie na Krakowskim przedmieściu mieli problemy z zaznaczeniem Państw w Europie, a nawet miast w Polsce... i to miast tych oczywiście większych.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie no przeczytalem kilka z tych sceptycznych komentarzy (nie wszystkie , wiec moze byly i lepsze) i najbardziej rozbawil mnie ten , "odkryli raka, a nie wynalezli pradu" :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
We wtorek idę na przedpremierowy pokaz Głosy(The Voices).
Nie za dobrze ci? :D


Edziu, co ciekawego ostatnio widziałeś, z filmów oczywiście ;)
Mi udało się wreszcie obejrzeć Sierpień w hrabstwie... , mocny i prawdziwy. Chyba najlepsza rola Julii Roberts, obok Erin Brockovich...
 

eedviking

Banned
Jak ktoś obejrzy film Kingsman to dajcie znać jak się prezentuje ...

Kiepsko czytasz posty, bo już pisałem , że film dosyć zabawny, fajnie zagrany i warto zobaczyć. :p;)

Nie za dobrze ci? :D


Edziu, co ciekawego ostatnio widziałeś, z filmów oczywiście ;)
Mi udało się wreszcie obejrzeć Sierpień w hrabstwie... , mocny i prawdziwy. Chyba najlepsza rola Julii Roberts, obok Erin Brockovich...

Na darmowe projekcje lubię chodzić. :D Sierpień to dobry film, leci w c+
Ostatnio dobry film, dosyć mocny ze świetną muzyką- Eventyrland - naprawdę polecam.
[youtube]0kBldHVkhiY[/youtube]

Widziałem też John Doe: Vigilante, dosyć fajnie zrobiony film, powinniśmy razem z Tobą i braciakiem zawiązać taką spółkę czyścicieli. :D;)

[youtube]4AY5MTkph8k[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
EEdviking dzięki staram się przeglądać posty ale czasem coś przeoczę - niestety.. czyli mówisz że warty grzechu ? Tak się zastanawiam nad bluray.. ale wydaje się właśnie taki lekki i dosyć zabawny film..
 

lll

New member
A propos, jestem świeżo po projekcji Furii, i.. nie bardzo, niestety, a trochę sobie obiecywałem po tym filmie. Szkoda. Nie mieliście skojarzeń ze Star Wars przez te serie smugowe? :)
 
Do góry