Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili.
Klasa. Reke siostry bym ci oddal gdybym nie byl jedynakiem.
Pozdro.
 

eedviking

Banned
Właśnie zakończyłem ogladanie swietnego obrazu. Niebywała jakość obrazu, , wyrazisty aktor pierwszego planu, no dawno nie widziałem czegoś podobnego!!! :D




Dobra, podcinałem sobie brodę patrząc w lustro. :mrgreen:):p
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Hitman" z 2007r. był całkiem całkiem.Dodatkowo fajnie się prezentowała Olga Kurylenko :)
W tym nowym za dużo ściemy jak na zwykły film,a nie o superbohaterach Marvela...
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
:) Jeeeeestttteeem. :D Zmarnowałem dziś dobrą kawę i słodyczy. Walka skonczyła się o 19 00 czasu Warszawskiego. Remis. :popcorn:
 

Henry

Active member
Bez reklam
"Hitman" z 2007r. był całkiem całkiem.Dodatkowo fajnie się prezentowała Olga Kurylenko :)
W tym nowym za dużo ściemy jak na zwykły film,a nie o superbohaterach Marvela...

Pamiętasz Więzy Krwi - niedawno dyskutowaliśmy o tym filmie- jest akcja, gra aktorów, napięcie, pościg samochodowy, no i klimat, a wszystko bez zbędnego nadęcia, efekciarstwa.
Mam wrażenie, że obecnie, to im więcej kitu w filmach sensacyjnych, tym lepiej....ale nie dla mnie ;)

Tylko nie pisz mi, że to inny gatunek. Wiesz o co mi chodzi..... :D

Mam jeszcze jeden trailer.Dobra obsada,jednak wydaje mi się że kolejni aktorzy zaczynają grać w coraz słabszych filmach.Trochę "TV Puls" mi tu zajeżdża.Obym się mylił...
O wilku mowa ;)
Ja tam lubię takie klimaty, na pewno zobaczę ;)
Mam nadzieję, że Clive nie sięgnie poziomu Bruce'a i Nicholasa ;)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
"Hitman" z 2007r. był całkiem całkiem.Dodatkowo fajnie się prezentowała Olga Kurylenko :)
W tym nowym za dużo ściemy jak na zwykły film,a nie o superbohaterach Marvela...

Hitman - dziś 20min po północy na Canal + Family ten z 2007. Może to nie ten dział , ale ale lecę właśnie Soprano odcinek po odcinku i wyłapałem 'chyba' dobry kawał ...

Dwa pedały chciały mieć dziecko .Spuścili się do pojemniczka żeby zapłodnić przyjaciółkę .
-9 miesięcy później oglądają dzieci na oddziale noworodków
-Mówią :
-Nasze w ogóle nie płacze
-Pielęgniarka mówi :
-Poczekajcie aż wyjmę mu smoczek z pupy ;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Henio,również mnie to odpycha,ponieważ te filmy z przesadzonymi efektami specjalnymi (jak nowi "Szybcy..." ),powinny mieć dopisek "s-f".
Zauważ,że nowe kryminały jak np. "Więzy Krwi"to nie jest kino dla mas (czyt. Gimbazy) i efektów specjalnych tam nie ma (i dobrze).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek,grunt że jesteś zadowolony :)

Wiesz nie jest to arcydzieło żadne - tak jak napisałem kolejna ala "bajka" ale troszkę przypomina mi film John Carter - a ten wiadomo jednym się podobał innym nie - mam na myśli te osoby co lubią te klimaty.. bo Ci co nie lubią to zarówno jeden jak i drugi nie podejdzie ...
 

eedviking

Banned
Mam jeszcze jeden trailer.Dobra obsada,jednak wydaje mi się że kolejni aktorzy zaczynają grać w coraz słabszych filmach.Trochę "TV Puls" mi tu zajeżdża.Obym się mylił...

https://www.youtube.com/watch?v=e44QilQbvB0&amp=&itct=CF8QpDAiEwiltZeh8trDAhWTBxgKHfCKAIQyC2M0LXZpZGVvcy11WhhVQ2k4ZTBpT1ZrMWZFT29nZGZ1NFlnZkE%3D&amp=&gl=PL&amp=&client=mv-google&amp=&hl=pl&app=desktop&persist_app=1

Najlepszy jest ten wpis. :mrgreen:;)

Vue Toob: Damn I hate to see Morgan Freeman in a shitty movie and this will be one. They had medical knowledge of cancer in the
Medieval era?
Bardzo lubię filmy o średniowieczu( im wcześniej, tym lepiej), jednak niech hamerykańcy nie tykają się tego tematu, bo średnio im to wychodzi. Film oczywiście zobaczę, bo nie ocenię mleka nie pijąc go. :mrgreen:;)

Henio,również mnie to odpycha,ponieważ te filmy z przesadzonymi efektami specjalnymi (jak nowi "Szybcy..." ),powinny mieć dopisek "s-f".
Zauważ,że nowe kryminały jak np. "Więzy Krwi"to nie jest kino dla mas (czyt. Gimbazy) i efektów specjalnych tam nie ma (i dobrze).

Mało jest tak dobrych filmów. Ciekawe, że mamy spójny pogląd. :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawe, że mamy spójny pogląd. :)

Wcale nie ciekawe.To jest naturalne biologiczne :mrgreen::-D:wink:

Nowa komedia kryminalna.Może być niezła,ale po co te sztuczne efekty specjalne na początku,gdy ściga się Trabant ? :-D:wink:

[youtube]4K4Iv_N9Nno[/youtube]

Nowa komedia z niezłą obsadą :wink:

[youtube]1X2npPlwFlQ[/youtube]
 
Do góry