Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
To nie byla instrukcja ogladania dla Ciebie, a co najwyzej ostrzezenie dla tych, ktorzy jeszcze tego filmu nie ogladali. Nie tylko zeby sie nie "meczyli", ale przede wszystkim, zeby nie przegapili tego, o co przede wszystkim chodzi w tym filmie. 2 sek nieuwagi i nie ma o czym mowic.
 

eedviking

Banned
Bubafat, czy więc film "wybitny", nie powinien być tak zrobiony, aby nie dał ulecieć tym 2 sek. z filmu?
Kontynuując , Birdman film naprawdę dobry, ale ten "muzyczny" jednak daruję sobie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Spoiler :
Simmons uprawiał seks ze swoim uczniem,jednak odwróciłem głowę na te końcowe 2 sek :lol:
Sorry,musiałem :wink:
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Bubafat, czy więc film "wybitny", nie powinien być tak zrobiony, aby nie dał ulecieć tym 2 sek. z filmu?
Kontynuując , Birdman film naprawdę dobry, ale ten "muzyczny" jednak daruję sobie.
Dlaczego zadajesz mi retoryczne pytanie, na dodatek w chwili kiedy pada mi bateria? Nie mialo Ci sie kiedy na flirty zebrac? ;)
Polecam ten film kinomaniakom , bo zrobil na mnie wrazenie. Napisalem gdzies, ze jest wybitny?
Birdmana widzialem 2x i mam nadzieje, ze jeszcze w tym roku bedzie okazja, jak sie zonka zbierze. Tylko ze Birdmana prawie kazdy widzial, a Whiplasha malo kto planuje, bo po cholere ogladac film o perkusiscie. Chyba, zeby zagral Sylwek ;)
Ps A najlepiej w jezyku norweskim.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
W tym temacie nie oceniam jego postawy moralnej, społecznej tylko wskazałem na jedno z jego wybitnych dzieł. Zresztą nie jedyne.
Podobnie ogladając film Spielberga, Tarantino, Soderbergha czy Scorsese, całkowicie obojętne jest mi co wyprawiają w łóżku, z kim i czy nie byli za coś skazani.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,jak nie oglądałeś z nimi filmów 20-30 lat temu,to już nie zrozumiesz :)
Poza tym,my z braciakiem,jakbyś zauważył,oglądamy różne filmy...:)
 

eedviking

Banned
Dlaczego zadajesz mi retoryczne pytanie, na dodatek w chwili kiedy pada mi bateria? Nie mialo Ci sie kiedy na flirty zebrac? ;)
Polecam ten film kinomaniakom , bo zrobil na mnie wrazenie. Napisalem gdzies, ze jest wybitny?
Birdmana widzialem 2x i mam nadzieje, ze jeszcze w tym roku bedzie okazja, jak sie zonka zbierze. Tylko ze Birdmana prawie kazdy widzial, a Whiplasha malo kto planuje, bo po cholere ogladac film o perkusiscie. Chyba, zeby zagral Sylwek ;)
Ps A najlepiej w jezyku norweskim.

:popcorn::lol:
Nawet z Sylwkiem nie . ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,jak nie oglądałeś z nimi filmów 20-30 lat temu,to już nie zrozumiesz :)
Poza tym,my z braciakiem,jakbyś zauważył,oglądamy różne filmy...:)
A jak ogladalem?
Zastanow sie chwile? A co moglem ogladac w szczeniecych latach? To co bylo na topie, co wyswietlali w kinach i to chodzilo na vhs-ach. Wiadomo co chodzilo.
Dokopanie sie na polskich forach do pokladow intelektu staje sie z roku na rok coraz trudniejsze. Nie ma sensu dodatkowo zamulac.
Jeszcze nie moge sie otrzasnac ze skutkow wczorajszego bliskiego spotkania z gimbaza, chociaz Wy moglobyscie oszczedzic zbednych/durnych kawalkow. Inaczej strace chyba wiare w czlowieczenstwo.
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Sorry Piramida, ale nie kminisz. Reksia tez kiedys namietnie ogladalem. Sadzisz, ze marze zeby sie do takiego klubu zapisac?
Niestety z wiekszosci rzeczy sie wyrasta. Ale Sylwek z Arnim , pozostana w moim sercu na zawsze, niczym Bolek i Lolek. Niestety obecnie nie mieszcza sie w zkresie moich zainteresowan, wiec jak ktos podaje haslo Kobra,,to pierwsze skojarzenie jakie przychodzi mi do glowy to "Verde". Przynalezenie do klubu filmowego im Sylwestra Stalone jest dla mnie kuszace, ciagle powracajace dyskusje na Jego temat juz mniej. Skoro jednak nadaje sie na patrona to i na slowo klucz tez. Nie tak?
Taki zartownis jak Ty, powinien ironie lapac w lot. a tlumaczenie tekstem otwartym tym bardziej nie powinno byc w Twoich oczach powodem do zaczepki. Tymczasem dzisiej cos tu nerwowo sie zrobilo. Osobiscie nie rozumiem dlaczego.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Co Ty mi porównujesz filmy dla dzieci do filmów dla "dorosłych".Z westernów też wyrosłeś ?
 
Do góry