Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Savron

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj oglądałem "Miasto 44". Dobre kino. Ciężko ogląda się, ale dobry film. Zrobiony z rozmachem. Jak dla mnie , te efekty zbędny w takim filmie. Scena w końcówce ( w szpitalu) podsumowała Niemców). Chyba jeszcze raz pooglądam. Warto.
 

eedviking

Banned
ta taksówka koło tojtoja jest ze skandynawi ?? :p:bober:

Ten z tymi tajnymi służbami chyba w zeszłym roku w kinie widziałem jako trailer. Taka bajka dla facetów co mają laski z różowymi psami, małymi szczurami na smyczy i fanów Justyny Biber.
Za darmo oglądać ????? nie masz kolego co z czasem robić ????

Będę oglądał na złość Tobie, Biberowi i wojskowym. :p:mrgreen:;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
W Łodzi ostatnio stały, u Ptaka były jakieś śmieszne targi motoryzacyjne, gdyby nie tych kilka perełek, to można powiedzieć, że nic tam nie było ;)
To Volvo najpiękniejsze :)
 

eedviking

Banned
i wszystko wciągały jak to Czarne Dziury :D:p


Przecież o Interstellar piszemy - tam były czarne dziury :D

Co Wy wiecie o "dziurach"? :mrgreen::D;)

Może być :wink:

Dla mnie na razie "Jack Strong".
"Bogowie" i "Ziarno Prawdy" jeszcze nie widziałem :wink:
Jeziorak, Ziarno prawdy, Jack Strong, Bogowie, Miasto 44. :grin:
W Łodzi ostatnio stały, u Ptaka były jakieś śmieszne targi motoryzacyjne, gdyby nie tych kilka perełek, to można powiedzieć, że nic tam nie było :wink:
To Volvo najpiękniejsze :)

Dobrze, że były te perełki. :D
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Tu fajna reklama sklepu ( wszystko z lat 50-tych) i nie tylko. Autko, któremu cyknąłem fotę, jest jako tło strony.
F%C3%B8nixonsdag.jpg


tu jest od pyty cudeniek. :D fonix 02052007

Tu nawiązanie to tematu. ;) https://autos.yahoo.com/photos/the-...-racer-but-it-looked-photo-1375145627793.html
10858509_10153023058311067_1455162724370036886_n.jpg
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Film "Bogowie" zaliczony.
Co z tego że tematyka o transplantacji serca i ratowaniu życia (co oczywiście pochwalam),jak samo wykonanie nie miało dla mnie większych emocji,napięcia i zaciekawienia.Kot według mnie zagrał w miarę,jednak bez rewelacji.Trochę pomarszczył czoło,popatrzył "spode łba",pomrużył oczy i pogarbił się...Po tych wszystkich euforiach ludzi,liczyłem na lepsze kino.Dla mnie średniak :wink:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja jeszcze nie oglądałem tego filmu, ale troszkę mnie zmartwiłeś bo myślałem, że Kot właśnie tam rewelacyjnie zagrał :-(
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie zagrał źle ale już w życiu naoglądałem się o wiele lepszych gier aktorskich.
Ocena filmu według mnie zawyżona,ponieważ jest na faktach i o Relidze...i dużo osób się tym zajarało...
 
Do góry