Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Jeżeli kilku z was twierdzi że Janek Wick to kino klasy b, to z nicolasem klatką to co jest?? Nie ma alfabetu na jego filmy :p
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jeżeli kilku z was twierdzi że Janek Wick to kino klasy b, to z nicolasem klatką to co jest?? Nie ma alfabetu na jego filmy :p

Bez przesady Cage, miał i lepsze i beznadziejne filmy ;)
A o Johnie już pisałem- dla mnie średniawka, ale to moja opinia i tyle. Każdy lubi co innego, może komuś Klan się podobać, ani mnie to grzeje, ani ziębi ;)

Skarby narodów mi też się podobały - czekam na III cz :)
Do kolekcji dorzucę, dwie pierwsze części też lubię ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Zawsze chwala.
Tymczasem miko dobra historii swietnej obsady, ladnych zdjec to sredniak. Nie jestem fanem westerniw ale np remake 3.10 To Yuma imho 2 klasy lepszy.
 

eedviking

Banned
A dzisiaj w C+ mówili o tym filmie i dosyć chwalili, może być przyzwoity western...


The Salvation (2014) - Filmweb

Już pisaliśmy o tym filmie, warto zobaczyć nie jest zły.

@ Piramida - Braciak obejrzałem w końcu. Mnie film się podobał, do tego te widoki. :D;)
b%C3%B8rning+header.jpg

News_015680_Other_002.jpeg
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Też już obejrzałem.Fajnie że wyścig trwał prakrycznie przez cały film (ponad 2 tys. km),więc oprócz słuchania dźwięków silników,można było sobie pooglądać widoczki :grin: Było pare sciemnionych momentów ze skaczącymi samochodami (teraz taka moda :wink: ),oraz trochę wkurzająca córeczka :wink: ,jednak nie wyszło najgorzej...
Film z polskimi napisami jest już dłuższy czas ;-)
Teraz trzeba będzie to obejrzeć :
https://www.youtube.com/watch?v=3F_qpJsdhOk&app=desktop&persist_app=1&client=mv-google&hl=pl&gl=PL
 

eedviking

Banned
:D
Jak oglądaliśmy film, to wiele miejsc było tych , które widzieliśmy gołymi ślepiami. :mrgreen:;)
Ten indonezyjski, może być fajny, tylko czy będą napisy?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chyba jeszcze nie ma wersji PL.

Do "Borning" jakbym wcześniej wiedział że jest w PL,dałbym Ci znać,bo wiem że tam coś sobie tłumaczyłeś...To Ty nie znasz tak dobrze ich języka ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj będę oglądał Sin City 2 mam nadzieję, że nie będzie gorszy od pierwszej części :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Braciak,jak Ty w Norwegii przebierasz się za Yeti,śpisz w lesie i łazisz po górach,to nie dziwię się że mało rozmawiasz z ludźmi :p:D;-)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Aby było bardziej "naturalnie",jak takiego dorwie,zjada na surowo :D;-)
Ostatnio chciał mnie upolować koło Bergen :p

Ale, że w ostatniej chwili mi odpuścił, to się odwdzięczam :mrgreen:

[youtube]m0B2JUHMUIs[/youtube]

[youtube]-5B-Mt8RKMU[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ja ostatnio oglądałem polski "Służby specjalne" oraz "Predestination"
Polecam oba :)

Witam szanownego Pana. Jeszcze chyba nie wiesz gdzie trafiłeś :D:D: Tutaj są paru gości z pod "ciemnej gwiazdy". który już Scorsese konsultują.!! Te filmy , co podałeś , to oni oglądali kiedy jeszcze nie było ich w kinach. Reżysery na początek kręcenia filmów wchodzą na ten forum , żeby skonsultować przebieg prac. Nie widzisz ,że niektórzy tutaj filmy w oryginale oglądają , w języku malezyjskim i hindi.:D:D:D Nie ma zmiłuj się. A tak to da , zgadzam się. Oby dwa filmy godny polecenia.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja jestem po obejrzeniu



screen shot pc


Wg mnie można obejrzeć porównywalny do I cz. - oczywiście jak dla mnie...może nawet deko lepszy jak I cz. tym bardziej dla tych co lubią E.Green ..
 
Do góry