Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A tak w ogóle słowo "Ra",to było użyte w "Piąty element" ,"Gwiezdne wrota",czy gdzie ?...:D;-)
 

Henry

Active member
Bez reklam
wystarczy :
Ra (Re) – bóg Słońca, stwórca świata i pan ładu we Wszechświecie. Czczony w starożytnym Egipcie, przedstawiany z dyskiem słonecznym i z głową sokoła. Uważany był przez Egipcjan za najważniejszego z bogów i władcę ludzi. :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
wystarczy :
Ra (Re) – bóg Słońca, stwórca świata i pan ładu we Wszechświecie. Czczony w starożytnym Egipcie, przedstawiany z dyskiem słonecznym i z głową sokoła. Uważany był przez Egipcjan za najważniejszego z bogów i władcę ludzi. :D


Nie wiem co oni tam o mnie piszą,nie czytam tych Wikipedii i Facebooków :p:mrgreen:

Birdman, jednym slowem :wink:.
Tymczasem haslo dnia: Kingsman

Czyli podobało się...?
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Aa nieeee. Nie smialbym przywolywac Birdmana.
Zbyt wielu tutaj mogloby sie obrazic ;)
Haslo na ten weekend wyraznie brzmi inaczej :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To nie wiem o czym piszesz :wink:

W ogóle film "Birdman" ma powiązanie z filmem "Batman" w wykonaniu Michael'a Keaton'a.... :wink:
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
O Bulwa! . Sluzby Specjalne po waszemu. Prapremiere podobno macie
Ps. Edytka to maly edyt bez jaj.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tokarev jak dla mnie film na jeden raz..


Co do 7 części Szybkich to na 100% będzie trochę "kręcony" komputerowo, ale myślę że jak zwykle film dosyć dobrze się sprzeda ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zachęciłeś mnie wczoraj, też obejrzałem ;)
W stosunku do ostatnich filmów Cage'a to przynajmniej ten zrealizowany był poprawnie, poza tym bez rewelacji. Zgadzam się- obejrzeć, zapomnieć ;)

Jedno jest pewne nie ma co kupować wszystkiego albo prawie wszystkiego choćby na dvd bo naprawdę szkoda kasy...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jedno jest pewne nie ma co kupować wszystkiego albo prawie wszystkiego choćby na dvd bo naprawdę szkoda kasy...
Dla takich filmów to C+ wystarczy, nawet nie ma co zwracać uwagi na dźwięk czy obraz, chyba nawet DVD byłoby mi szkoda kupować ;)
Ostatnie kilka filmów z Cage'em, które oglądałem, to chyba były produkcje klasy B.
Chyba wolę po raz kolejny Skarb Narodów obejrzeć ;)
 

eedviking

Banned
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla takich filmów to C+ wystarczy, nawet nie ma co zwracać uwagi na dźwięk czy obraz, chyba nawet DVD byłoby mi szkoda kupować ;)
Ostatnie kilka filmów z Cage'em, które oglądałem, to chyba były produkcje klasy B.
Chyba wolę po raz kolejny Skarb Narodów obejrzeć ;)

Skarby narodów mi też się podobały - czekam na III cz :)
 
Do góry