Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Witam szanownego Pana. Jeszcze chyba nie wiesz gdzie trafiłeś :D:D: Tutaj są paru gości z pod "ciemnej gwiazdy". który już Scorsese konsultują.!! Te filmy , co podałeś , to oni oglądali kiedy jeszcze nie było ich w kinach. Reżysery na początek kręcenia filmów wchodzą na ten forum , żeby skonsultować przebieg prac. Nie widzisz ,że niektórzy tutaj filmy w oryginale oglądają , w języku malezyjskim i hindi.:D:D:D Nie ma zmiłuj się. A tak to da , zgadzam się. Oby dwa filmy godny polecenia.
Savronik, zapomniałeś dodać, że to ty zainspirowałeś Tolkiena przy tworzeniu postaci Saurona i że jesteś Naczelnikiem tej loży szyderców ;) :)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Savronik, zapomniałeś dodać, że to ty zainspirowałeś Tolkiena przy tworzeniu postaci Saurona i że jesteś Naczelnikiem tej loży szyderców ;) :)
Kto to taki ; Tolkien? Nie znam takiego. :banned: Tak jestem Naczelnikiem tej zacnej loży i nie "szyderców" a patriotów i prawdziwych synów swojej ojczyzny. ukochanego Mordoru. Złożyli na ołtarze wolności i niezależności, honoru oraz sprawiedliwości, swoje życie. :D
Savron.
No wlasnie, a'propos inspiracji. Ty dżygit nie masz przypadkiem na imie Awas? ;)

:D Chwała Bogu , nie. To skąd ten aforyzm? :D Chyba z jakiegoś kabaretu,nie? Nie pamiętam. Starość to nie radość.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A ja dziś obejrzałem Temple Grandin. Dobre kino biograficzne. Super rola Clare Danes :)

Nie wiem jak film ale trailer marny maksymalnie. Niestety...

Naoglądał się poważnych filmów biograficznych i teraz ładne samochody i szybkie dziewczyny,to marne kino :mrgreen:
Tak na poważnie ;-),to takich filmów jest jak na lekarstwo.Ciężko jest znaleźć coś nowego w tym stylu...
Mam tylko nadzieję,że samochody nie będą się poruszać w przyspieszonym tempie,tak jak na trailerze ;-)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja uwielbiam filmy z takimi furami ale oceniam sam trailer :) zupełnie słaby :) film może być jednak dobry. A na trailer chyba był mały budżet.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja uwielbiam filmy z takimi furami ale oceniam sam trailer :) zupełnie słaby :) film może być jednak dobry. A na trailer chyba był mały budżet.

Tak to już jest z trailerami że nie wszystkie się udaje zrobić fajne ,a filmy niektórych takich trailerów są całkiem fajne i ludziom się podobają... choć każdy by chciał żeby tariler zachęcał do obejrzenia filmu w kinie czy też zakupu w sklepie.
 

eedviking

Banned
Odpuścił Ci,bo zauważył z boku niedźwiedzia...a to zawsze więcej żarcia...:D;-)
Dajcie spokój chłopaki, jestem na diecie. :mrgreen:;)

hh-vikingdiet.jpg

MP900444116.jpg


Jak w Wielkie żarcie - Marco Ferreri ( świetny film)
[youtube]DL_A7u2iepE[/youtube]
 

eedviking

Banned
Mhhhhhhhhhhhhmmmmm :mrgreen:
Łatwo policzyć ilu chłopów , po siurkach w kapuście. :mrgreen::D:p

Idę dzisiaj na przedpremierowy pokaz filmu islandzkiego :O koniach i ludziach. :D
[youtube]ne1vWypV-l8[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Do góry